הייתי בתערוכה

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
שלום,
מצאתי לנכון לחלוק איתכם את התרשמותי מביקור בתערוכה.

ובכן, לא מדובר בתערוכת HI END פרקסלאנס אלא בתערוכה שיש בה גם וגם.

בצד מערכות סופר יקרות (שמשום מה מנסים לשמוע אותן בחושך) ישנן מערכות שהייתי מתבייש להציג אותם.

חדר הקולנוע ביתי- מדהים !! (כמה מליונים השקיעו שם?)

ומנגד מספר מציגים שלדעתי מביישים את עצמם ואת באי התערוכה (אמנון סאונד,/יבואן מרנץ )

עם זאת אי אפשר להתעלם מהחדר של יגאל לסרי,מאסטרו אודיו, טדי פרדו. כולם מציגים HI-END אמיתי (הכל יחסי).

מעניין במיוחד היה הרמקול של MAGNA... שמביא משה לוי. טכנולוגיה מעניינת.
גם מוצרי ה- ANTHEM במחירים שהוצגו מעניינים.

לסיום החלק הפחות נעים - היתה לי הרגשה כי הכתבות האחרונות בנוגע למגבר 30W ולנגן המרידיאן היו כתבות "מוזמנות" (לפחות מבחינת העיתוי) כיחסי ציבור למכשירים ולמיצגים.
סמיכות הביקורות לתערוכה השאירה טעם "לא טוב".

ואם הזכרתי יחסי ציבור הרי שליאור (המנהל)מסתובב ומתעד במצלמת וידיאו.... לידיעת האלמוניים שבינינו.

בסה"כ נהניתי.

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
האם צפוף? יש הרבה אנשים או שיש מרחב סביר וניתן להאזין גם בצורה סבירה?

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
האם החדרים בגודל "ביתי" ? או שהם גדולים? , כוונתי לחדרי הסטראו .

ALMA

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
החדר הכי מרשים שדל אודיופריק עם רמקולים של TIDAL ב-220 אלש"ח.
הרמקולים הכי כיפיים הם מורל אוקטב הריצפתי החדש.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
צפיפות זה עניין יחסי

האם צפוף? יש הרבה אנשים או שיש מרחב סביר וניתן להאזין גם בצורה סבירה?

לשאלתך, בשעות הבוקר-צהריים ,כשהייתי היו די הרבה אנשים (על הבוקר היו כמה עשרות ואח"כ המספר גדל מאד).

ניתן להאזין למוסיקה בצורה "סבירה" במספר חדרים קטן, בעיקר בגלל העובדה שכל הזמן הדלתות נפתחות ונסגרות ויש תנועה של אנשים אל ומתוך החדר.

לדעתי, התערוכה נועדה להראות "מה יש בעולם הגדול" ופחות "מבחנים לציוד".
אם אתה בקטע של לבחון ציוד- זה לא המקום.
אם אתה בקטע של להתרשם מנפלאות העולם- אז יש כמה כאלו.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
מסכים

החדר הכי מרשים שדל אודיופריק עם רמקולים של TIDAL ב-220 אלש"ח.
הרמקולים הכי כיפיים הם מורל אוקטב הריצפתי החדש.

מסכים

אבל למה בחושך?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
חדר של Meridian אכן מאוד מאכזב, זאת לא מילה.
סאונד שטוח ולא מרגש.

חדר משותף של עופר שחורי עם יואב שדמה עם Gryphon היה לטעמי אולי יחיד שנתן צליל יפה ומאוזן, הוא גם היה מטופל (מן הסתם) אקוסטית יותר מאחרים...

בחדר של McIntosh הרשים אותי רק המקרן. הסאונד היה חזק, הרבה תאורה של מכשירים (יפים באמת), אבל צליל מעורפל משהו. גם באס לא היה מדויק ולא היה נמוך מספיק לדעתי.

חדר של Rockport היה מעניין (אותם דרייברים כמו אצלי אני מניח של Audio Technology), אבל midrange לא נשמע קרוב, ובאס היה מאוד מודגש, עד כאב באוזניים.

בחדר של טדי פדרו היה צליל טוב

אצל איל פור לא יכולתי להתרשם בגלל המוזיקה שהייתה מושמעת שם (לא משהו אודיופילי מדי), אבל מה ששמעתי לא היה גרוע.

בחדר של Ayre ניגנו עם רמקולים קטנטנים, וציוד של Ayre הוצג אבל לא הופעל.

חדר של YG היה בסדר, אבל בחו"ל אותו רמקול היה נשמע הרבה, הרבה יותר טוב.

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
מסכים,

היתי בין השעות אחת לשלוש, ומבחינת צפיפות אנשים היה סביר מינוס - המינוס הוא כי לאחר שיצאתי מההרצאה של טדי, היו יחסית יותר אנשים (באזור השעה שלוש).
וזה נכון שמבחינת התערוכה עצמה היא יותר קטע של להציג מוצרים קיימים ויכולות בגדול - אבל אין צ'אנס לשבת ולעמוד על קנקנו של מגבר/רמקול - זה לא המקום. אולי גם לא התכוונו לכך.
חוצמיזה שגם אם הדלתות סגורות תמיד שומעים/מרגישים בומים ממערכות אחרות בבניין כך שקשה לבחון מערכות.
סה"כ אבל, כדי לראות לראות דברים מעניינים שווה ללכת לעשות סיבוב וגם ההרצאה של טדי היתה חביבה.
דעה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מחר אני אהיה בתערוכה.
מה שכן אם אנשים עוד לא הגיעו ומתכוונים, המטרה של תערוכה הוא להציג מערכות ומוצרי דגל.
הרעיון הוא לקבל מושג על האפשרות. סט טוב לאוזן של מישהו ישמע לו טוב גם בחדר של תערוכה.
ולהפך.

סתם להשוואה, בזמנו הייתי בתערוכה של AES, שהיא תערוכה של ארגון מהנדסי הקול העולמי בארה"ב. זה נערכך במרכז הקונגרסים של ניו יורק.
חוץ מ 2 חברות שאחת מהן אני זוכר שהיתי הPMC ולדעתי השניה הייתה מקי , אף אחת לא עשתה שום דבר מיוחד בשביל הציוד שלה.

ואלו ציודים לאולפנים שאמורים להיות בחללים מסויימים מאוד שכל אחד שונה לגמריי ועם מטרה אחרת.

לכן, לפי הסיפור, תוכלו להבין מראש, שהמטרה היא לקבל גם תמונה בעיניים למוצרים.

כמו כן לדעתי אחד הדברים המעולים הוא האפשרות לפגוש את האנשים שמאחורי הקלעים :)

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
חזרתי אכשיו מהתערוכה !
לדעתי היה מצויין (Y)
ברוב החדרים היה ניתן לשבת ולהקשיב ברמה סבירה !
הסאונד בחדרים היה מוקפד ומושקע יותר מבתערוכות הקודמות !
בנוסף היבואנים הציגו ציוד ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שהיה פה איי פעם !!(Y)
הין חדרים של יבואנים של ציוד יותר עממי ואין בזה שום פסול .
החדרים שאהבתי :
עופר שחורי מאסטרו הציג סאונד חם ובמה גדולה בקטעים הקלאסיים היה מדהים- המערכת שיקפה את הכלים בצורה מושלמת מיקמה אותם טוב במרחב והעניקה את הנפח של כליי הקשת בצורה חלומית .
בחדר של YG היתה במה חלומית ממש היה לי חשק לקפוץ לבפנים ולשחות !
היה חסר לי בס בשרני כמו שאני אוהב .
החדר של מקינטוש היה מדהים ! המקרן חלומי ! הסאונד היה קצת בומי , לדעתי בגלל שהרמקול גדול על החדר . חוץ מזה היה שם קיר של סאונד .
אני מכיר את המערכת הזאת טוב ! בל נישכח שהיא כוונה לקולנוע ביתי למרות שמקינטוש חזקים מאוד בסטראו ! יש להם חתימת סאונד שרק למקינטוש יש ( מיד ובס בשרניים מאוד וגבוהים כמו מנורות ) אני חושב שהם מפספסים קצת כאשר הם לא מציגים לקהל הרחב את מוצריי הסטראו שלהם מכל הרמות , לדוגמה אנשים לא מודעים למגבר מנורות שלהם שסוחב עבר מפואר של 50 שנה ה-MC275 שנימכר בארץ במחיר סביר של 23000 שח מחיר מחירון .
החדר של אודיו פידלטי גם ראויי לציון (Y)למרות שאני לא מת על הדבור הפעם הוא נשמע יותר טוב מפעמים קודמות ומפורט ונקי כמו שדבור יודעים לעשות .
החדר עם הסאונד הטוב ביותר היה של ערן אודיו פריק (Y)(Y)(Y) אן מה לעשות ! אי אפשר על הקרמיים (great)
שאפו גדול לנמר וליאור (ורד)

הכותב הנ"ל דיסלקט

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
חשוב לומר את האמת- אתה לא רק דיסלקט

חזרתי אכשיו מהתערוכה !
לדעתי היה מצויין (Y)
ברוב החדרים היה ניתן לשבת ולהקשיב ברמה סבירה !
הסאונד בחדרים היה מוקפד ומושקע יותר מבתערוכות הקודמות !
בנוסף היבואנים הציגו ציוד ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שהיה פה איי פעם !!(Y)
הין חדרים של יבואנים של ציוד יותר עממי ואין בזה שום פסול .
החדרים שאהבתי :
עופר שחורי מאסטרו הציג סאונד חם ובמה גדולה בקטעים הקלאסיים היה מדהים- המערכת שיקפה את הכלים בצורה מושלמת מיקמה אותם טוב במרחב והעניקה את הנפח של כליי הקשת בצורה חלומית .
בחדר של YG היתה במה חלומית ממש היה לי חשק לקפוץ לבפנים ולשחות !
היה חסר לי בס בשרני כמו שאני אוהב .
החדר של מקינטוש היה מדהים ! המקרן חלומי ! הסאונד היה קצת בומי , לדעתי בגלל שהרמקול גדול על החדר . חוץ מזה היה שם קיר של סאונד .
אני מכיר את המערכת הזאת טוב ! בל נישכח שהיא כוונה לקולנוע ביתי למרות שמקינטוש חזקים מאוד בסטראו ! יש להם חתימת סאונד שרק למקינטוש יש ( מיד ובס בשרניים מאוד וגבוהים כמו מנורות ) אני חושב שהם מפספסים קצת כאשר הם לא מציגים לקהל הרחב את מוצריי הסטראו שלהם מכל הרמות , לדוגמה אנשים לא מודעים למגבר מנורות שלהם שסוחב עבר מפואר של 50 שנה ה-MC275 שנימכר בארץ במחיר סביר של 23000 שח מחיר מחירון .
החדר של אודיו פידלטי גם ראויי לציון (Y)למרות שאני לא מת על הדבור הפעם הוא נשמע יותר טוב מפעמים קודמות ומפורט ונקי כמו שדבור יודעים לעשות .
החדר עם הסאונד הטוב ביותר היה של ערן אודיו פריק (Y)(Y)(Y) אן מה לעשות ! אי אפשר על הקרמיים (great)
שמפו גדול לנמר וליאור (ורד)

אתה פשוט גאון אם יכולת לשבת ולהקשיב ברמה הנדרשת לבחון "חתימות סאונד" ולבחון :פרוט ונקיון" בהשוואה לפעמים קודמות (לפני כמה שנים?) כאשר יש עשרות אנשים בחדר, נכנסים ויוצאים בלי הרף.
עזוב- זה לא רציני ! (ורד נבול)
מן הראוי היה לציין מיהם חבריך על מנת שנדע מי אתה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
איתי, אתה משתמש צעיר וחדש בפורום וגם השאלות שלך לא מראות שאתה אודיופיל מנוסה בדרך כלשהי.
אוזן מיומנת מסוגלת לזהות חתימת צליל של רמקול תוך כמה שניות.
מישהו מנוסה ששמע מאות או יותר זוגות רמקולים בחייו בחללים שונים ומקומות שונים מסוגל לזהות זאת גם בחדר בתערוכה.

צחי הוא חבר וותיק וטוב באתר ואף בעל ניסיון רב.

אל נא תצא למלחמות שאינך יודע איך יסתיימו.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
קודם כל כבוד גדול לליאור ונמר "שהרימו" כזו תערוכה באמת המשיכו כך בשנים הבאות(ורד)
התערוכה:
החדר הראשון בו הייתי היה של יגאל לסרי. סאונד נעים סהכ ומהתרשמות באמת שטחית מפני שהיו המון אנשים. הרמקול נשמע מעניין והיתה לי תחושה לא רעה לגביו למרות שאולי בפרזנטציה נוספת אוכל להתחבר טוב יותר, סחטיין יגאל כל הכבוד(ורד)

החדר השני היה של עופר שחורי שהציג סט שלם של גרייפון. כמעט בכל הסגנונות להם האזנתי הצלחתי ליהנות. אפשר היה להתרשם שלסט הזה פוטנציאל אדיר, וחבר לחש לי שאצל עופר הסט הזה נשמע טוב יותר מבתערוכה. סהכ אהבתי מאד והיית יכול לחיות עם סט כזה,לטעמי עופר אם אתה קורא את הפורום שפר את האקוסטיקה והחדר הזה ימריא השמימה.
כל הכבוד היה מרשים(ורד)

חדר שלישי שנחכתי בו היה של אודיו קונספט של יריב רימר עם הקיפוד של YG שהיה בהחלט מרשים ואפשר היה להתרשם שהרמקול ממש נעלם בחדר. יש לציין שהרמקול מוגבר אקטיבית
על ידי טרנזיסטור של 400 ואט וזה נתן תוצאה בהחלט יפה, אף על פי שלדעתי אלקטרוניקה אחרת הייתה עושה איתו קסמים. כל הכבוד יריב(ורד)

חדר רביעי של ערן אודיופריק עם מגבר של KR אודיו פרה ונגן של אינשטיין ורמקולים של Tidal עם יחידות קרמיות. הסאונד נעים מאד זורם אפשר להגדיר זאת קטיפתי משהוא. דווקא שם הצלחתי לשבת באמצע ויכולתי ליהנות מאימג מרשים. לא הספקתי לשמוע את הסט עם הפטיפון וחבל. פעם הבאה בהצלחה ערן ותודה על הפרזנטציה(ורד)

ההפתעה של התערוכה והחדר שהצליח לרגש אותי מאד בכל פרמטר היה של אפי מסאריוטיפ.
עם סט אלקטרוניקה של Ayre מאד מוצלח שהמקור היה מחשב של מקינטוש שהעביר קבצים באיכות גבוהה דרך DAC של Ayre בצורה יפה מאד עם רמקולים של AUDIOVECTOR מדגם: S3 SIGNATURE. פרזנטציה מאד משכנעת ולטעמי הסט היפה ביותר בתערוכה כולה!

כל שאר החדרים היו בהחלט מעניינים אבל אני מצאתי את אלו המעניינים ביותר.
מהחדר של אייל פור לא יכולתי להתרשם מפני שהייתה שם מוזיקה אפרורית וחבל כי הסט נראה עם פוטנציאל לא קטן(ורד)

אם אוכל להוסיף ולשטף אתכם ברגשות מעורבים, לי היה מאד חבל שניל ואמיר לא השתתפו בתערוכה ומבלי להיכנס לסיבות, אני חושב שלשני האנשים הללו יש סטייל שאני מאד אוהב ולדעתי הם היו מרימים את רמת התערוכה בכמה מונים אם לא יותר(broken)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
השתגעתם?? יופי של תערוכה!

איתי, אני לא מכיר אותך ולא יודע בכמה תערוכות השתתפת עד היום, ובכמה מהן בארץ.
מהשאלות האחרונות שלך כאן אני מתרשם שאין לך הרבה נסיון דווקא.

התערוכה הזו היא אולי הכי מרשימה והכי מקצועית שהייתה בארץ אי פעם.
רק על זה מגיע שאפו ע-נ-ק לכל מי שמשתתף בה וכמובן למארגנים. קצת פירגון, בנאדם!

לטעמי היו כמה חדרים שפשוט לא רציתי לקום מהכיסא. כפי שהזכירו כאן, החדר של עופר עם הגריפון והטיפול האקוסטי הכי מקצועי בתערוכה, החדר של יגאל, עם הרוקפורט שנשמעים פגז (רמקול מדהים ממש), החדר של ערן עם ההפתעות - הטידל המרשימים וקרונזילה שאף פעם לא מאכזבים (אז הבחור החשיך וניסה להכניס אותך לאווירה, מה רע בזה?. אני ביקשתי רשות ופתחתי את הוילון על מנת לראות את הציוד. שניצל כמעט נרדם, אבל נהנה מכל רגע :)), ה - YG בהתחלה צרמו לי באוזניים, אבל אחר כך מאוד אהבתי את הנקיון ואת הפירוט המרשימים הסט של ניים היה מוזיקלי ונעים, הסט הקולנועי המפתיע והפשוט יחסית של ארקאם נשמע יופי, והחדר שחזרנו אליו כל הזמן, שוב ושוב ושוב, פשוט בשביל לשמוע מוזיקה, היה החדר של איל עם הפטיפון, הדרטזיל השוויצרי והדבור סילבר בק - זה היה סט נטול פוזות שהשמיע מוזיקה עד שלא רצינו לקום מהכיסא. חוויה.

כמו שהבטיחו, הדגש היה בעיקר על אודיו, ובמיוחד היי אנד. החדר של מקינטוש היה גימיק חביב שטוב שיש כזה בכל תערוכה, אבל במרבית החדרים השמיעו סטים מאוד מרשימים שיכולים בקלות להיות רפרנס לרבים.

ביחס לתערוכות קודמות החדרים היו מדוגמים, מסודרים היטב ויחסית לתערוכות בכלל - שם האקוסטיקה היא על הפנים בדרך כלל - התנאים היו טובים מאוד. הלוואי עלינו עוד הרבה תערוכות כאלה בארץ.

(Y)(ורד) ברכות לליאור ונלמר ולכל המציגים שהשקיעו והביאו את הציוד הכי טוב ויקר שיש להם.
אני חושב שלפני שנים בודדות אף אחד לא היה יכול לחלום שציוד כזה יוצג תחת גג אחד בארץ והיום ומחר יש הזדמנות לכל אחד ללכת ולהתרשם מקרוב. מומלץ!

Avner

אוהב את התחום
מעורבות
46
נקודות
28
גם אני הייתי ואני רואה שהרושם שלי לא שונה בהרבה מאחרים
התערוכה בהחלט מושקעת כל הכבוד לנמר ולליאור (דרך אגב הייתי בטוח שנמר בגובה 2 מטר עיניים כחולות ובלונדיני סתם סתם)
הציוד יקר טילים מודה חלק מהציוד מעבר לכוחי הכלכלי לפחות בעתיד הקרוב
אבל היו שם דברים שאהבתי מאוד ואהבתי פחות
אז ככה אצל עופר שחורי איך לומר הגרייפון כבודו במקומו מונח ניגן נפלא עד שמישהו שם אפרת גוש והבסים פשוט טחנו את המוח זה השלב שהתאדתי מהחדר..... יבואו ויואמרו שהבעיה בדיסק יתכן אבל גם בדיסקים הקודמים הוא לא הזהיר יותר מדיי
הפתעה מדהיהמ הייתה בחדר של הרוקפורט וה ayon פשוט מדהים גם הרמקולים של הרוקפורט הפתיעו
אצל אודיו קונספט ה YG נשמעים טוב אבל לא ממש נפלתי מהכיסא הייתי שמח לשמוע את הGAMUT שהיו מאחור...

טדי פארדו שתי המערכות פשוט נשמעו נפלא בין אם זה היה השילוב של הפרימה לונה עם ההגברה של טדי
ובין אם זה הברודמן עם המונובלוקים של טדי פרה של ניים ,ודאק של טדי שילוב שדיי הפתיע למרות החזות הכאילו פשוטה והמחיר היחסית סביר
אחת ההפתעות הגדולות היא בלי ספק החדר של ערן מאודיופריק
הרמקולים של טידאל עם הקרונזילה והאיזשטיין והפטיפון ORBE SE פשוט פיצוץ
עכשיו זו לא חכמה להציג ציוד ב 400K שקלים ולהתפעל מהאיכות

אם אני צריך לבחור חדר שהוא עלות תועלת זה החדר של טדי פראדו עם הציוד של שחורי
אם כסף הוא לא פונקציה אז החדר של אודיופריק
ובמקום השני החדר של הרוקפורט + ayon

אבנר

il62

עוסק בתחום
מעורבות
32
נקודות
28
הייתי בתערוכה עם אשתי ומאוד נהנינו
הארגון היה מצויין-הסדר היה מופתי
ניתן היה לשבת בכל חדר להתרשמות קצרה או ארוכה כרצונך
המערכות נשמעו ברובן מצויין וגם אלו שהיו גדולות על החדרים עדיין נשמעו סביר
מציגים הציגו במקצועיות את מיטב הציודים השוק היום
לדעתי השווי הכולל של הציוד שהוצג עולה על 5 מיליון שקל בקלות
שעתיים שלש עפו במהירות ובכיף אמיתי
השנה לא הצגנו כך שאין לי שום אינטרס
ולמען האמת הייתי כבר בכמה תערוכות בעולם וזו לא מביישת את הטובות שבהן
כל הכבוד למארגנים ליאור ונמר וכל הצוות סביבם
כמו כן היה כיף פגוש חברים מכל הפורומים הקיימים....

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
וואלה, מרוב היצע ועושר של תצוגות שכחתי את החדר של טדי.
מצטרף בחום לכל הפירגונים. הציוד שלו נשמע נפלא ומוזיקלי מאוד והאיש מקסים וסבלני לכל שאלה. אהבתי יותר את השילוב של הציוד שלו עם הברודהאם.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
איתי, לא ראיתי בחדר של אמנון סאונד ציוד של מרנץ
אולי היה שם ופספסתי,מרנץ היו בחדר אחר לגמרי.
.נראה לי שהרמקולים של מרידיאן היו הפאדיחה הכי גדולה
בתערוכה הזו,שמעו זוועה.

את המערכת ק"ב וסטריאו של מקינטוש צריך לשמוע בשביל
להבין מה זה,זה היה מדהים,גם המחיר, מיליון וחצי ש"ח.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
TakeOne
היה לך צ'נס בסוף להתרשם מ-Meridian מקרוב :)

יופי של תערוכה, מדהים לראות כזה ציוד בארץ בתצוגה,
ורואים שכולם השקיעו.
ליאור, נמר וכל האנשים שעזרו לכם - כל הכבוד ממש.

כמו שעידו כתב, חבל לי שאמיר וניל לא הציגו השנה,
וגם חבל שנושא של האודיו היי-רז לא ממש הוצג כהלכה (אם ניל היה, ללא ספק זה היה ה-item המרכזי)

אני לא אהבתי את התכנים, לתערוכה אפשר וצריך להביא תוכן ראוי יותר,
הייתה הרגשה שאפשר להוציא סאונד ברמה גבוה יותר מאותו ציוד (ושמעתי חלק מן הציוד בסטאפים אחרים כמו Silverbacks..)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור