היום נדבר על תמורה לכסף - VFM

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
ה-VFM הכי גבוה זה לקרא ולכתוב בפורומים מבלי לקנות כלום.

שי קציר

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
16
ה-VFM הכי גבוה זה לקרא ולכתוב בפורומים מבלי לקנות כלום.

רק לקרוא זה VFM עוד יותר גבוה

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
במיוחד אם זה בזמן עבודה, כן?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
רוזי ועמיר השרשור מזמן עבר לחפירות ארכיאולוגיות בכל יתר הנושאים חוץ מאודיו אם רוצים להמשיך לריב ניתן לעשות זאת בטלפון או לחילופין להיפגש ולהוציא את כל הקיטור

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
רוזי ועמיר השרשור מזמן עבר לחפירות ארכיאולוגיות בכל יתר הנושאים חוץ מאודיו אם רוצים להמשיך לריב ניתן לעשות זאת בטלפון או לחילופין להיפגש ולהוציא את כל הקיטור
ואפשר לא.

מספיק עם הצנזורות. נמאס!

ע

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
חשבתי פעמיים אם להגיב להודעתך, אבל מכיוון שהודעתך חצופה וחסרת תרבות בעיני, אז תדע שהשרשור הזה (אעפ"י שגם בזכותי לא מתרומם לגבהים מרשימים) מעניין אותי אישית יותר מהפרוייקט החדש שלך, ובכל זאת לא אבקש מליאור לסגור אותו.
רוזי לא התכוונתי להתחצף אך אינני אוהב מריבות שגולשות גם לפן האישי-היו לנו לא מעט כאלו זאת הסיבה שביקשתי לנעול השירשור.
עמיר בניגוד אליך ענה בצורה עיניינת כאשר אתה החלטת לזרוק רפש עליי כאשר לא תקפתי לא אותך ולא את עמיר באופן אישי:(

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אתה מציג את ה"ויכוח" כדבר שלילי, ומבחינתי ויכוח שנעשה ברמה ובאופנים הנכונים זה דבר חיובי מאוד.
אני גם לא אמרתי שיש משהו רע ברשימה שלך (אעפ"י שאותי אישית רובם פחות מעניינים).

חבל שאתה בוחר להציג את הצד השלילי לכאורה בהודעתי.

סליחה, אבל כאשר העמדה המוצהרת היא ש"אם לא היה מה להתווכח - לא היה קים הפורום הזה", מצאתי לנכון להראות שיש לפורום גם מטרות אחרות שאינן עונות על הגדרה של "ויכוח" ויש להם ערך מוסף לחברי הפורום.

איפה כתבתי שויכוח זה דבר שלילי?
איפה כתבתי שויכוח זה רק דבר שלילי?

בכלל לא הבעתי את דעתי האישית על מהות הויכוח בפורום...

ארז

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
אז מה הסף התחתון שהיית מציין שממנו אפשר לומר שזה "נשמע טוב" אפילו אם לא נשמע "מצויין" או "היי אנד" או משהו דומה ? 20,000 בחדש ? 30,000 ? יש בוודאי סף שממנו זה לדעתך "מתחיל" , אפילו אם ממנו כמובן שאפשר לעלות עוד ועוד. ואם תרצה אפשר גם עם דוגמאות.

נ.ב: טוב שכתבת "חדשה" באותיות קצת יותר גדולות - אני באמת משקפופר ומתקשה לראות את כל הטקסטים האינסופיים פה באתר.

ברקצ,
זהו שאין סף כזה, למרות שאם תתעקש יתנו לך כזה...
אם לא שמת לב, שם המשחק באודיו הוא למי-יש-גדול-יותר.
יש סף, שמציב אותך היררכית בפורום שכנראה הופך אותך למבין/לא מבין/ציבור רחב וכו'...
ל"ציבור הרחב" אין היי-אנד כאמור ולא יהיה (גם אם יצא לך לא מעט פעמים לבקר במגדלי שן למינהם).

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
ברקצ,
זהו שאין סף כזה, למרות שאם תתעקש יתנו לך כזה...
אם לא שמת לב, שם המשחק באודיו הוא למי-יש-גדול-יותר.
יש סף, שמציב אותך היררכית בפורום שכנראה הופך אותך למבין/לא מבין/ציבור רחב וכו'...
ל"ציבור הרחב" אין היי-אנד כאמור ולא יהיה (גם אם יצא לך לא מעט פעמים לבקר במגדלי שן למינהם). ;)
שם המשחק אצל חלק מהאנשים.

לא שייש לי סיבה מיוחדת להתבייש במערכת שלי,אבל לא זכור לי מתי, בדי-הרבה השנים האחרונות, השווצתי במערכת שלי ו/או טענתי ששלי יותר גדול, הן בפורומים והן באופן אישי, כולל ספציפית מול ברקצ, שיכול להכחיש או לאשר.

ייתכן שזה רק בעיית זיכרון (הגיל, הגיל :(), אבל העניין הוא שאני לא אוהב את הגישה של "תראה לי את המערכת שלך ואגיד לך מי אתה" -- המערכת זה לא הבנאדם והבנאדם זה לא המערכת, וייש כאלה שמבלבלים, כולל את עצמם.

מבחינתי, שם המשחק הוא "אהוב את סאונדך" :)
כשהמטרה היא להגיע למערכת שתאהב את מה שהיא מפיקה די הצורך כדי לרצות לחיות אתה כאמצעי שדרכו אתה נהנה מהמוזיקה שאתה שומע, וזאת ללא שום קשר למה שהשכנים/חברים אומרים.

עם זאת, אינני מוצא שום טעם לפגם בלשנות/לשדרג, אם מדי שבועיים, שנתיים או עשרים שנה -- אי-שינוי אינה מטרה בזכות עצמה, ואין טעם להישאר אם מה שהפסקת ליהנות ממנו רק כדי להוכיח לעולם שאתה מישהו שלא משנה את טעמי/דעתו. אין מה להוכיח לאף אחד.

עמיר

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
עמיר,
זה בציניות ובתגובה למשהו אחר ולהלך הרוח הכללי ששורר בפורום לדעתי.
אישית, מזמן הפקתי לקח ואני לא מנסה להוכיח משהו או מישהו לאף אחד.

שמח בחלקי וב"סאונדי" :)
נהנה ממוזיקה ומחברים לתחביב.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
:מה??????????:
רוזי לא התכוונתי להתחצף אך אינני אוהב מריבות שגולשות גם לפן האישי-היו לנו לא מעט כאלו זאת הסיבה שביקשתי לנעול השירשור.
עמיר בניגוד אליך ענה בצורה עיניינת כאשר אתה החלטת לזרוק רפש עליי כאשר לא תקפתי לא אותך ולא את עמיר באופן אישי:(
איפה אתה רואה מריבות כאילו גדולות בשרשור הזה?
לעומת שרשורים אחרים זה בית הלורדים.
וכשאני מדבר (כותב) הודעה ומישהו אומר לי שעדיף שיסתמו לי אתה הפה - זה אישי עבורי.
ולכן אני חושב שאתה חצוף.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
עמיר,
זה בציניות ובתגובה למשהו אחר ולהלך הרוח הכללי ששורר בפורום לדעתי.
אישית, מזמן הפקתי לקח ואני לא מנסה להוכיח משהו או מישהו לאף אחד.

שמח בחלקי וב"סאונדי" :)
נהנה ממוזיקה ומחברים לתחביב.
הציניות הייתה דווקא מאוד ברורה :)

אם כי אני לא מבין איך אפשר לחיות כראוי בלי להוכיח ל-כ-ו-ל-ם שאתה באופן אישי משתייך למועדון של אלה שייש עליהם בדיחות אורך, כמו Wendy ו"אדון רוצה כושי עושה", ו"הזה שלי חצי מטר" וכיו"ב.

עמיר

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
עמיר - אני מוכן להצהיר קבל עם ועדה, שאם יש פה מישהו שבאמת לא מתגאה ולא מתפאר במערכת שלו, ולא חושב ש"בזכותה" הוא הגדול מכולם - אתה הוא האיש.

מצד שני יש לך נטייה די בולטת לומר תמיד את המילה האחרונה. יכול להיות שזיכרוני מטעני, אבל לא זוכר שאי פעם הודית בכך שאולי מישהו אחר צודק בעניין כלשהו, ואתה, רחמנא ליצלן, אולי טועה ...
ואתה גם נוטה לתקוף ולפגוע ואחר כך להתנצל.
ויותר מכל אתה נוטה לערוך לכולם "סדרות חינוך" אינסופיות, ולנסות להאיר את עיניהם באמיתות שהן שלך, וכנראה חייבות להיות גם של כל האחרים.
ועם כל זאת - אתה אחלה בנאדם ואני מת עליך - עם כל השטויות שלך !

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
עמיר - אני מוכן להצהיר קבל עם ועדה, שאם יש פה מישהו שבאמת לא מתגאה ולא מתפאר במערכת שלו, ולא חושב ש"בזכותה" הוא הגדול מכולם - אתה הוא האיש.
תודה על האישור :)(ורד)
מצד שני יש לך נטייה די בולטת לומר תמיד את המילה האחרונה. יכול להיות שזיכרוני מטעני, אבל לא זוכר שאי פעם הודית בכך שאולי מישהו אחר צודק בעניין כלשהו, ואתה, רחמנא ליצלן, אולי טועה ...
כנראה שזכרונך מטעה אותך :) דוקא זו תכונה שאני שמח בה, שאין לי בעייה להודות בטעות ברגע שאני מבחין בה. הנה דוגמה מהימים האחרונים , והיא ממש לא היחידה.

ייתכן שאני לא מאוד מרבה לטעות כי כשאני לא יודע משהו, אני לא משתתף בדיון (או אומר זאת בגלוי). אני ממש לא חושב שאני יודע הכל או בכלל אמור לדעת הכל.

בכל התחומים שבהם דנים כאן, אין לי יומרות להיות יותר ממה שאני - חובב, לא איש מקצוע, לא במוזיקה ולא בסאונד ולא באלקטרוניקה ולא באקוסטיקה, ואפילו לא בלוגיקה :) (וכמוכן גם לא במכוניות ולא בבלונדיניות! :))
ואתה גם נוטה לתקוף ולפגוע ואחר כך להתנצל.
אכן, מודה, אבל בניגוד להרבה אחרים, לפחות אני מכיר באחריותי לפאשלות שלי (שלא מנית את כולן :)) ומתנצל -- מה שלא ראיתי רבים עושים אפילו לאחר "תקיפות" חריפות משלי.

ובנוסף, גם כשאני "תוקף" זה לא דרך השמצות, אלא דרך "אמת" (במרכאות) לא נעימה.

וברוב המיקרים ה"התקפות" שלי באות כתגובה ל[מה שנראה לי באותו רגע שהוא] התגרות/השמצה/התקפה, ולפעמים אני אכן טועה גם בזה :(
ויותר מכל אתה נוטה לערוך לכולם "סדרות חינוך" אינסופיות, ולנסות להאיר את עיניהם באמיתות שהן שלך, וכנראה חייבות להיות גם של כל האחרים.
אני לא זוכר את כל השטויות שאני כותב. דוגמה?
ועם כל זאת - אתה אחלה בנאדם ואני מת עליך - עם כל השטויות שלך !
תודה :)(ורד) וזה הדדי (למרות שלפעמים אתה משגע אותי)
לאחרונה דווקא חשבתי שאני אוראנג אוטאנג. אתה אומר שטעיתי גם בזה?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אתה לא מספיק גדול, כתום וקופצני בשביל להיות אוראנג אוטאנג.

ואני שמח וגאה שאני מצליח לשגע אותך. נראה לי שזו תרפיה מצויינת לסוג המחלה הספציפי שלך.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
אתה לא מספיק גדול, כתום וקופצני בשביל להיות אוראנג אוטאנג.

ואני שמח וגאה שאני מצליח לשגע אותך. נראה לי שזו תרפיה מצויינת לסוג המחלה הספציפי שלך.
אוראנג אוטאנג קטן, לא מהגדולים.

לסוגי המחלות שלי אין שום תיראפייות. אבוד לך מראש.
גרוע מזה: אם משגעים אותי, לחץ הדם שלי עולה -- וכבר ככה הוא 190/90, ותרופות (לא תיראפייות) עדיין לא הצליחו לאזן אותו כראוי :(

לילטוף!
עמיר

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
זה רק כי אתה לא אוכל מספיק. תבלוס סטייק מדמם כל יום ותראה איך לחץ הדם יורד פלאים.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ברק

אני תמיד בעד הסטייק....תרופת הפלא להורדת לחץ דם...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
ברק

אני תמיד בעד הסטייק....תרופת הפלא להורדת לחץ דם...
לסטייקים שלך ממש אין טעם של תרופה! :)

דווקא כשהוורידים נסתמים לחץ הדם עולה עוד יותר. לא עדיף להיות צימחונים/טבעונים ולמות בריאים בגיל 40? :D

עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור