החלפת מערכת קולנוע ביתי

ozdaya

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
שלום,
פינת הטלויזיה שלי כיום כוללת מסך סוני 50 אינץ' + רסיבר אונקיו tx-sr 608 + סאונד בר של פולק אודיו (50 אינץ' - ארוך) + סאבוופר psw111 של פולק אודיו.
הרסיבר עושה לאחרונה בעיות עם האות וידאו בחיבור HDMI (הבנתי שיש בעיה ידועה עם הכרטיס HDMI של דגם זה) וגם הסאונד בר של פולק אודיו לא מייצר סראונד כמו שסיפרו לי לפני שנים כשקניתי אותו. הסאב וופר מעולה לטעמי אבל כבר נדרשתי לתקן מגבר כח פעמיים כל פעם ב-400 ש"ח בשש שנים האחרונות.
לרסיבר מחוברים - ממיר פרטנר, מחשב בכבל HDMI 15 מטר ואקס בוקס וואן S.
הכל ממוקם בחלל של 3X3 מטר כאשר יש 3 קירות (מעין נישה בצד הסלון) כאשר הטלויזיה תלויה על הקיר ומאחורי הספה (מול המסך) גם יש קיר.

אני שוקל להחליף את הרסיבר בדגם חדש + 2 רמקולים לסראונד שידרוש העברת חוטים (ולהישאר עם הסאונדבר מקדימה והסאב) או אפשרות אחרת לנסות את הרמקולים של סונוס (playbar מתחת למסך + זוג play 1 מאחורה ) שאמנם אהנה מחיבור אלחוטי אבל מניח שיעלה הרבה יותר מהאפשרות הקודמת.

באפשרות הראשונה, האם תקציב של 5000 יספיק ואיזה דגמים הייתם ממליצים?
באפשרות של סונוס - לאן אצטרך לחבר את המחשב / אקסבוקס / ממיר - ישירות לטלוויזיה בכבל HDMI ואז מהטלויזיה עובר אודיו לרמקולים?

איזו אפשרות תתן תוצאה טובה יותר ?

אשמח לקבל המלצות.

עוז

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום,
פינת הטלויזיה שלי כיום כוללת מסך סוני 50 אינץ' + רסיבר אונקיו tx-sr 608 + סאונד בר של פולק אודיו (50 אינץ' - ארוך) + סאבוופר psw111 של פולק אודיו.
הרסיבר עושה לאחרונה בעיות עם האות וידאו בחיבור HDMI (הבנתי שיש בעיה ידועה עם הכרטיס HDMI של דגם זה) וגם הסאונד בר של פולק אודיו לא מייצר סראונד כמו שסיפרו לי לפני שנים כשקניתי אותו. הסאב וופר מעולה לטעמי אבל כבר נדרשתי לתקן מגבר כח פעמיים כל פעם ב-400 ש"ח בשש שנים האחרונות.
לרסיבר מחוברים - ממיר פרטנר, מחשב בכבל HDMI 15 מטר ואקס בוקס וואן S.
הכל ממוקם בחלל של 3X3 מטר כאשר יש 3 קירות (מעין נישה בצד הסלון) כאשר הטלויזיה תלויה על הקיר ומאחורי הספה (מול המסך) גם יש קיר.

אני שוקל להחליף את הרסיבר בדגם חדש + 2 רמקולים לסראונד שידרוש העברת חוטים (ולהישאר עם הסאונדבר מקדימה והסאב) או אפשרות אחרת לנסות את הרמקולים של סונוס (playbar מתחת למסך + זוג play 1 מאחורה ) שאמנם אהנה מחיבור אלחוטי אבל מניח שיעלה הרבה יותר מהאפשרות הקודמת.

באפשרות הראשונה, האם תקציב של 5000 יספיק ואיזה דגמים הייתם ממליצים?
באפשרות של סונוס - לאן אצטרך לחבר את המחשב / אקסבוקס / ממיר - ישירות לטלוויזיה בכבל HDMI ואז מהטלויזיה עובר אודיו לרמקולים?

איזו אפשרות תתן תוצאה טובה יותר ?

אשמח לקבל המלצות.

עוז

ממליץ לרכוש רסיבר מרנץ סלים דגם 1508. לגבי הרמקולים ממליץ לרכוש סט סטאליטים של טאנוי 5.1 דגם tfx. קח בחשבון שיהיה עליך להגדיל מעט את מסגרת התקציב שלך לרכיישת הסט במלואו.

אפשרות שניה.. לרכוש סאונד בר איכותי. ממליץ לכיוון של קליפש דגם RSB-14 הנסקר אצלנו באתר.
http://www.dtown.co.il/articles/4125.html

נערך לאחרונה ב:

ozdaya

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
תודה רבה. את האפשרות השניה של קליפש סאונד בר הצעת כאלטרנטיבה לסונוס שחשבתי כאופציה? נחשב יותר טוב מהסונוס פלייבר?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה רבה. את האפשרות השניה של קליפש סאונד בר הצעת כאלטרנטיבה לסונוס שחשבתי כאופציה? נחשב יותר טוב מהסונוס פלייבר?

האפשרות השניה סאונדבר של קליפש העמדתי כאופציה למערכת שמע רב ערוצי.
מדובר בסאונדבר תומך אפליצית PLAY-FI כך שניתן להזרים דרכו גם מוסיקה ב-HI-RES

נערך לאחרונה ב:

ozdaya

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
קראתי את הסיקור על קליפש RSB-14 - מסקרן!
האם הוא משמש כמרכז לכל המכשירים כמו רסיבר? כלומר מחברים אקסבוקס / ממיר / מחשב דרך כניסות HDMI (ראיתי שיש 3) ואז הוא מוציא אודיו ו-וידאו דרך יציאת HDMI ?
ואיזה רמקולים יש בשוק התומכים בטכנולוגיתPLAY-FI אם אני רוצה להוסיף סראונד?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
קראתי את הסיקור על קליפש RSB-14 - מסקרן!
האם הוא משמש כמרכז לכל המכשירים כמו רסיבר? כלומר מחברים אקסבוקס / ממיר / מחשב דרך כניסות HDMI (ראיתי שיש 3) ואז הוא מוציא אודיו ו-וידאו דרך יציאת HDMI ?
ואיזה רמקולים יש בשוק התומכים בטכנולוגיתPLAY-FI אם אני רוצה להוסיף סראונד?

כן, הוא משמש כמרכז כרסיבר.
לגבי רמקולי סראונד התואמים לטכנולוגית PLAY-FI המתממשקת עם מספר רב של יצרניות אודיו כך שאין צורך לרכוש מוצר המשויך לאותה חברה.
קבל קישור לכתבה שהעליתי לגבי PLAY-FI

http://www.dtown.co.il/articles/4118.html

ozdaya

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
המון תודה על המענה והעזרה!

ozdaya

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
ממליץ לרכוש רסיבר מרנץ סלים דגם 1508. לגבי הרמקולים ממליץ לרכוש סט סטאליטים של טאנוי 5.1 דגם tfx. קח בחשבון שיהיה עליך להגדיל מעט את מסגרת התקציב שלך לרכיישת הסט במלואו.

אפשרות שניה.. לרכוש סאונד בר איכותי. ממליץ לכיוון של קליפש דגם RSB-14 הנסקר אצלנו באתר.
http://www.dtown.co.il/articles/4125.html

שלום איציק,
אני חושב שאלך על המלצתך הראשונה לרכוש מרנץ סלים (מתלבט בין דגם 1508 ל- 1608) ולגבי הרמקולים, רציתי לשאול את דעתך על הסט הנ"ל של Polk-Audio-TL250 (בהשוואה לסט של טאנוי שהמלצת) :
https://www.amazon.com/Polk-Audio-T...=1-11&keywords=polk+audio+home+theater+system

בסט של פולק אין סאב אבל אוכל לשמור על הסאב הנוכחי שלי, גם של פולק אודיו שאני מאד מרוצה.

איזה סט יותר טוב לדעתך ?

תודה עוז

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום איציק,
אני חושב שאלך על המלצתך הראשונה לרכוש מרנץ סלים (מתלבט בין דגם 1508 ל- 1608) ולגבי הרמקולים, רציתי לשאול את דעתך על הסט הנ"ל של Polk-Audio-TL250 (בהשוואה לסט של טאנוי שהמלצת) :
https://www.amazon.com/Polk-Audio-T...=1-11&keywords=polk+audio+home+theater+system

בסט של פולק אין סאב אבל אוכל לשמור על הסאב הנוכחי שלי, גם של פולק אודיו שאני מאד מרוצה.

איזה סט יותר טוב לדעתך ?

תודה עוז

במידה והשימוש במערכת היא בתצורה של 5.1 ללא תוספת של אזור נוסף בבית, אז לך צורך להשקיע מעבר ל-1508.
לגבי הסט רמקולים. אני מעדיף את הטאנוי.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור