החיידק תפס גם אותי אני חושב להחליף רמקולים - המלצות

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
קולוללללוווו....

אלפיין מברוק...

שלמה

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי,
מאחל לך הרבה הנאה הרמקולים החדשים (Y)

תתחדש ותהנה !
תמונות

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תודה לכולם :)

תהנה ותתחדש,
תמונות

(לא רואים שם שהם לא עברו ברייק)

אלוני, אתה בטוח בקשר לכך שלא רואים את זה בתמונות :D

זה מדהים מרגישים את הרמקול נפתח לאט לאט .... צריך סבלנות.

הזמנתי מארה"ב (עם הדולר כזה) גם מצלמה (canon sd870) שנראה שהיא תגיע רק בעוד חודש :( (עם חבר שחוזר מטיול ארוך).

נתארגן על מצלמה בקרוב עבור תמונות.

a_yaron

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
18
תתחדש

בעוד חודש עוברים לשידרוג מקור או הגברה ?

ירון

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש ותהנה... איזה כיף.... אם אני זוכר נכון, הפוקל התארחו אצלך שנה בקירוב, לאלו אני מנבא חמש לפחות..

domnin

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
:D:D:D

בעוד חודש הרמקול רק יסיים את ה BRAK IN שלו.

תתחדש ותהנה (Y)

אני מקווה להגיע לנחלה ולמנוחה בקרוב גם כן. לא שמעתי את האדאג'יו, מה משך
אותך בסאונד שלו? מלבד הביקורות המהללות? ;)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תודה לכל המברכים - כאשר הוא יגמור את ה BREAK IN שלו, אתם מוזמנים ...

את ה ADAGIO שמעתי עוד בעבר לפני שרכשתי את ה FOACL בזמנו, אבל הוא לא היה בתקציב עם שער הדולר שהיה גבוהה.
אחד הדברים שבולטים ישר ששומעים את ה רמקול, זה הטיווטר ריבון שלו שהינו מפורט מצד אחד ורך מצד שני - ממש כייף שלא יהיה ספק זה לא רק הטוויטר, הוא מנגן כמקשה אחת ללא חורים בתחום תדרים מסוים והוא די נעלם החדר. הרמקול מופרט עם במה נהדרת ומסוגל לנגן כל סגנון מוזיקה - אני זוכר שבזמנו ששמעתי אותו, בדקתי אותו עם הרבה מאוד סגנונות בניסיון להפיל אותו - אך ללא הצלחה :)

ששמעתי אותו לאחרנוה שוב הופתעתי לגלות את אותם דברים שאהבתי למרות שלפעמים שמיעה נוספת של רמקול לאחר תקופת זמן כבר לא זהה לתחושה הראשנה. כמו כן כעת עם שער דולר נמוך המחיר שלו יותר שפוי עבורי.

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
תתחדש כרמי!

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
לא מכיר את הרמקול....
מסכים איתך לגבי הריבון טוויטר...זה דבר אחר לעומת טוויטר רגיל...לא שמעת ריבון לא שמעת כלום

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא מכיר את הרמקול....
מסכים איתך לגבי הריבון טוויטר...זה דבר אחר לעומת טוויטר רגיל...לא שמעת ריבון לא שמעת כלום

צודק אך ישנן גם חסרונות לריבון.

- קשה מאוד להתאים לטויטר כזה אלקטרוניקה שתשמור אותו רגוע ועם כך מפורט ומאוזן.

- כאשר מדברים על רמקול בעל יחידות מידבס דינמיות ויחידת ריבון על היחידות הדינמיות יש להיות מהירות להפליא, אחרת ינגנו באיחור אחרי הריבון.

- השקיפות וחוסר ה"סלחנות" של הריבון מגלה לא מעט הקלטות גרועות, ברוב המקרים גורם לך להאזין רק להקלטות טובות.

- ברוב המקרים הריבון עלול להיות בהיר, שוב התאמת האלקטרוניקה היא קריטית.

למען הסר ספק. אני בעל רמקול הייברידי ולקח לי לא מעט זמן לשלב לו אלקטרוניקה אך כאשר מוצאים את המגבר הנכון ואת הסינרגיה עם שאר הציוד קשה מאוד לחזור לטויטר הדינמי.

(Y)

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי כרמי

מה שלומך ידידי...
תשמע לא יכולתי שלא להתערב כאשר דיברו על האודיו אנאלוג...והרגשתי שיש לי מה לאמר לך בעניין...

תראה, בתור אחד שהפוצ'יני סטאנטה הראשון שהיה בארץ הגיע ישר לפתח ביתו, אני חייב להסכים שהפוצ'יני הוא מגבר מצויין..מאוד אוורירי מפורט בצורה יוצאת דופן עם באס פאנצ'י ותמונת סטריאו מצויינת אך יש כמה דברים שטוב שתדע
א. מהכירות של כמעט 5 שנים שלי עם המגבר הזה ואני חושב שאני מכיר כל פיפס אצלו היתה לי תמיד התחושה שהוא דוחף יותר למיד היי וחסר לו באופן ברור "בשר" במיד ובמיד באס...
שידוך בין הפוצ'יני לרמקולים מסויימים יכול לתת רושם של צליל רזה מעט וזו ההיתרשמות שהיתה לך עם הליבינג ווייס כפי שציינת וזה לא הפתיע אותי כלל...כל העניין הזה מוכר

ב. מכיוון שהפוצ'יני באופיו מגבר מאוד "עדין" מדוייק, פלאטי ומאוד מוזיקלי, רמקולים בעלי אופי גוון דומה לא יניבו תוצאה טובה, זו הבעיה שהיתה לי לאחר שקניתי את ה-devore שלי(שבלי קשר זה רמקול הרבה הרבה מעל לרמה של המגבר הזה) לכן הלכתי לכיוון הגברה הרבה הרבה יותר רציני ואיכותי...

ג. לדעתי אם התקציב שלך לרמקול הוא 10K לא יודע אם הייתי ממהר להחליף מגבר...סה"כ לתווך מחירו מדובר במגבר מצויין, הוא לא מושלם ויש לו מגבלות, ומניסיון שלי שולט בקלות(כמעט) ברוב הרמקולים בשוק היום...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
איל - אני לא מבין
א) מי אמר שאני הולך להחליף מגבר? (בעתיד- אולי כן ואולי לא, עדיין מוקדם לדבר על זה כעת)
ב) מי אמר שהרמקולים האלו עולים 10K?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כרמי.

עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. ראיתי את השירשור מזמן ולא יצא לי כל כך להגיב {חוץ מבטלפון}.
אז ככה.
עשית דרך ארוכה ואני מוכרח לציין מייגעת. את הרמקול שברשותך אני מכיר היטב עוד כאשר נחתו בארץ הראשונים שבהם. זהו רמקול מיוחד במינו ובעל צליל לא פחות ממדהים, אני משער שהשילוב עם האודיו אנלוג אמור להיות "פיצוץ". כאשר תחשוב על לשדרג הגברה נעשה פרוייקט ונגרור את המגבר שלי אלייך לצורך בדיקה. כאשר נעשה זאת ... תבין מה הרמקול שלך באמת יודע לעשות. והוא יודע!

תתחדש חבר יקר.
תמונות!:)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
נמר, תודה הרמקול שלי שונה ממה ששמעת, שלי שחור :) :) :)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,586
נקודות
113
כרמי היה אצלי ליפני זמן מה לניסיון קטן
עם הפוצ'יני,מהר מאוד הבנתי
שהבחור יודע בדיוק את אופי הסאונד שהוא עצמו אוהב.

(Y)

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שיתוף עכשיו

כרמי היי

בזמן שהרמקולים עוברים break in , האם תוכל לשתף מעט בתחנות המסע שלך?,
אילו רמקולים שמעת? , מה למדת ? , וכיו'ב.

תודה ושוב תתחדש

רם

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
באמת ,תוכל לשתף?
מה זה, מסע בערפל?(lol)

ory316

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תתחדש!

גם אני אתך באותה סירה ואני יכול להגיד לך שמצפה לך הנאה רבה אחרי שהם יסיימו ברייק. הAZ כבר אצלי זמן מה עכשיו אני מאוד מרוצה. נותן צליל מאוד "שקט" ומסודר (גובל קצת בקהה) וממלא את החדר בצורה נפלאה!

תתחדש ותהנה!

אורי

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
כרמי היי

בזמן שהרמקולים עוברים break in , האם תוכל לשתף מעט בתחנות המסע שלך?,
אילו רמקולים שמעת? , מה למדת ? , וכיו'ב.

תודה ושוב תתחדש

רם
אם אני זוכר נכון, בכדי לתאר את מה שעבר על כרמי דנן, במסעות חיפוש הרמקולים, צריך לפתוח פורום חדש.
בכל מקרה, כמי שהתחבט גם לא מעט, אין ספק שלפחות בטווח הקצר, נירונה תהא מנת חלקך. תתחדש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור