החיידק תפס גם אותי אני חושב להחליף רמקולים - המלצות

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
חשוב לקנות רמקול לאט ובזהירות , חשוב להאזין לו אצל היבואן אבל עוד הרבה יותר חשוב להאזין לו בבית , בשקט ובשלווה ולפחות מספר ימים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתמול קפצתי לחיפה לשמוע רמקולים וכמובן לקחתי איתי את המגבר שלי בנוסף לדיסקים.

את הביקור התחלתי "בטרמולו", חנן קיבל אותי שם באדיבות - תוך זמן קצר הוכן חדר ההשמעה עם צמד רמקולים של sonus faber ה Grand Piano וה Concerto מחוברים למגבר שלי עם נגן של Meridian.
בזמן שהמערכת מנגנת את הידסק הראשון הביא לי חנן קפה "בוץ" נהדר עם כמה עוגיות ותמרים והשאיר אותי לבד בחדר ללא כל הפרעה מצדו (כל הכבוד על האירוח).
כך שהמערכת התחחמה ואני מהקפה, התחלתי להבין מה אנשים מוצאים ב sonus faber ה Grand Piano מספק במה נהדרת עם תחום צלילים רחב ללא שום חוריםת, בהחלט מרשים, אבל הגוון הכללי הרגיש קצת עצור וסגור. לעומתו האח הצעיר ה Concerto היה הרבה יותר אוורירי וכיפי, אבל קצת חסר לו נפח והבאס שלו לא הרגיש אמתי קצת מנסה להיות נפוח מידי. לסיום גם הקשבתי ל Auditor מסדרת הCremona, שהינו מדפי, רמקול מוצלח מאוד אבל חסר לו נפח עבורי. לסיכום הרמקולי האלו לא הולכים כל כל טוב עם המגבר שלי (מי יודע אולי כבלים שונים או מקור שונה היו עוזרים כאן).

המשכתי ל enigma לפגוש את ישראל (לא להאמין, למרות שיחות הטלפון בינונו - פעם ראשונה בחנות שלו) ואת אלי השותף שלו.
כבר מכניסה לחנות ישראל ואלי נותנים הרגשה של חבר טוב ושאתה חלק מהמשפחה, לאחר הסבר של ישראל על החנות נכנסו לחדר ההשמע שבו הוכנו כבר צמד OPERA Grand Mezza וה Vienna Acoustics Mozart בשלב ראשון שמעתי את הGrand Mezza מחובר ל UNICO SECONDO ולנגן של הבסיסי של XINDAK, הרמקול נשמע עם במה גודלה, חביב וחמים כאשר הוא קצת מעגל פינות. כך והמגבר שלי הוכנס מהר מאוד וכאן התחלנו (ישראל תקן אותי אם אתה חושב אחרת) להבין למה הרמקול הזה זכה במבחן הרמקולים הגדול במה גדולה, מהירות תגובה, פרוט שלא מרגיש בכלל בהיר ממש כייף. כמו כן הרמקול מספק יופי של באס, אבל מדובר על חדר השמעה מטופל מאוד ומעניין איך זה יהיה אצלי.
המשכנו לשמוע Vienna Acoustics שנראה כאילו הוא משתמש באותם יחידות כמו ה Grand Mezza, אבל הרמקול הזה מאוד מפורט ויחד עם ההגברה שלי זה לא נשמע כייף (בהיר מידי - הגברת מנורת לדעתי היתה יותר הולמת אותו).

יצאתי מחיפה מהר כדי לברוח מזמן הפקיקים עם הרגשה טובה ותוך ידיעה שאני צריך לשמוע את Grand Mezza גם אצלי. כמובן המון תודה לחברה הטובים מ enigma.

בנתיים אני ממתין גם לשמוע רמקולים של JMR וגם את Adagio ואולי את Adagio JR של Acoustic Zen.

המשך יבוא (כעת התגובות שלכם - אני בטוח שיהיו :) )

נערך לאחרונה ב:

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אתמול קפצתי לחיפה לשמוע רמקולים וכמובן לקחתי איתי את המגבר שלי בנוסף לדיסקים.

את הביקור התחלתי "בטרמולו", חנן קיבל אותי שם באדיבות - תוך זמן קצר הוכן חדר ההשמעה עם צמד רמקולים של sonus faber ה Grand Piano וה Concerto מחוברים למגבר שלי עם נגן של Meridian.
בזמן שהמערכת מנגנת את הידסק הראשון הביא לי חנן קפה "בוץ" נהדר עם כמה עוגיות ותמרים והשאיר אותי לבד בחדר ללא כל הפרעה מצדו (כל הכבוד על האירוח).
כך שהמערכת התחחמה ואני מהקפה, התחלתי להבין מה אנשים מוצאים ב sonus faber ה Grand Piano מספק במה נהדרת עם תחום צלילים רחב ללא שום חוריםת, בהחלט מרשים, אבל הגוון הכללי הרגיש קצת עצור וסגור. לעומתו האח הצעיר ה Concerto היה הרבה יותר אוורירי וכיפי, אבל קצת חסר לו נפח והבאס שלו לא הרגיש אמתי קצת מנסה להיות נפוח מידי. לסיום גם הקשבתי ל Auditor מסדרת הCremona, שהינו מדפי, רמקול מוצלח מאוד אבל חסר לו נפח עבורי. לסיכום הרמקולי האלו לא הולכים כל כל טוב עם המגבר שלי (מי יודע אולי כבלים שונים או מקור שונה היו עוזרים כאן).

המשכתי ל enigma לפגוש את ישראל (לא להאמין, למרות שיחות הטלפון בינונו - פעם ראשונה בחנות שלו) ואת אלי השותף שלו.
כבר מכניסה לחנות ישראל ואלי נותנים הרגשה של חבר טוב ושאתה חלק מהמשפחה, לאחר הסבר של ישראל על החנות נכנסו לחדר ההשמע שבו הוכנו כבר צמד OPERA Grand Mezza וה Vienna Acoustics Mozart בשלב ראשון שמעתי את הGrand Mezza מחובר ל UNICO SECONDO ולנגן של הבסיסי של XINDAK, הרמקול נשמע עם במה גודלה, חביב וחמים כאשר הוא קצת מעגל פינות. כך והמגבר שלי הוכנס מהר מאוד וכאן התחלנו (ישראל תקן אותי אם אתה חושב אחרת) להבין למה הרמקול הזה זכה במבחן הרמקולים הגדול במה גדולה, מהירות תגובה, פרוט שלא מרגיש בכלל בהיר ממש כייף. כמו כן הרמקול מספק יופי של באס, אבל מדובר על חדר השמעה מטופל מאוד ומעניין איך זה יהיה אצלי.
המשכנו לשמוע Vienna Acoustics שנראה כאילו הוא משתמש באותם יחידות כמו ה Grand Mezza, אבל הרמקול הזה מאוד מפורט ויחד עם ההגברה שלי זה לא נשמע כייף (בהיר מידי - הגברת מנורת לדעתי היתה יותר הולמת אותו).

יצאתי מחיפה מהר כדי לברוח מזמן הפקיקים עם הרגשה טובה ותוך ידיעה שאני צריך לשמוע את Grand Mezza גם אצלי. כמובן המון תודה לחברה הטובים מ enigma.

בנתיים אני ממתין גם לשמוע רמקולים של JMR וגם את Adagio ואולי את Adagio JR של Acoustic Zen.

המשך יבוא (כעת התוגבות שלכם - אני בטוח שיהיו :) )

התחלה טובה, אבל אני רשמתי מקודם ורושם שוב.
אני ממליץ לך לשמוע גם את כל הרמקולים עם הגברה טובה יותר רק כדי לקבל את הרושם מה הרמקול שאתה מאזין לו מסוגל לעשות ואחרי זה עם השילוב עם המגבר שלך יוצא טוב תוכל לדעת שבעתיד תוכל לקפוץ עוד כמה מדרגות עם החלפת מגבר בלבד. בלי שום קשר תמיד חשוב לבדוק גם יד שניה.

תהנה(ורד)

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי

שמעתי את הסונוס גרנד פיאנו (לא בטוח אם זה אכן בדיוק אותו הדגם ששמעת או דור קודם) מחובר למגבר MBL - אומנם זאת הייתה האזנה די חטופה ולא בתנאים האידאליים אך בך ההתרשמות שלי הייתה זהה בול לשלך. הרמקול נשמע לי קצת עצור ועמום במיוחד בסוגי מוסיקה שאני אוהב כמו ג'אז- רוק, גיטרות מטאל ודומיהן.

שלמה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
ניסית לשנות את זוית הסונוס פבר כלפיך?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הסונוס פבר היה בזווית אלי, כמו כן חנן הציב את הרמקולים ואני מאמין שהוא מכיר אותם :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
התחלה טובה, אבל אני רשמתי מקודם ורושם שוב.
אני ממליץ לך לשמוע גם את כל הרמקולים עם הגברה טובה יותר רק כדי לקבל את הרושם מה הרמקול שאתה מאזין לו מסוגל לעשות ואחרי זה עם השילוב עם המגבר שלך יוצא טוב תוכל לדעת שבעתיד תוכל לקפוץ עוד כמה מדרגות עם החלפת מגבר בלבד. בלי שום קשר תמיד חשוב לבדוק גם יד שניה.

תהנה(ורד)

אני עוד עולל לחשוב שאתה חושב שהמגבר שלי הוא לא מגבר טוב :)
לא ראית עדיין משהוא שמשך אותי ביד שניה

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נראה לי שבתקציב הנתון, יהיה לך קשה למצוא רמקול עם פירוט ורזולציה כמו שיש לך + חמימות כמו של סונוס+ נפח כמו שאתה מחפש.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא תהיה לו שום בעיה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נראה לי שבתקציב הנתון, יהיה לך קשה למצוא רמקול עם פירוט ורזולציה כמו שיש לך + חמימות כמו של סונוס+ נפח כמו שאתה מחפש.

למה אתה חושב כך ? SECONDO של OPERA לא יכול לספק אותי, ואולי גם GRAND MEZA יכול להתאים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

תן כמה דוגמאות שהיית ממליץ לכרמי לשמוע. אני דווקא חושב שכן תהיה לו בעיה אך קיים אחד או שניים כאלה, התקציב לא גבוה במיוחד, הוא גבולי לחדש.

אם אנחנו מדברים על יד שניה? זה סיפור אחר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה שואל אותי?:מבולבל:
שמע ותחליט.

תודה (Y) אני בדרך לעשות זאת :)

אורי.

תן כמה דוגמאות שהיית ממליץ לכרמי לשמוע. אני דווקה חושב שכן תהיה לו בעיה אך קיים אחד או שניים כאלה, התקציב לא גוהה במיוחד, הוא גבולי לחדש.

אם אנחנו מדברים על יד שניה? זה סיפור אחר.

לשמוע את זה מאחד שאמר לי בטלפון מצאתי לך את הרמקול המתאים :D :מה??????????:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נתתי בהתחלת השרשור מספיק...

ילדיעפים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אורי גם אני שמתי לב שאתה אלוהים כשיום אחד היה לילה והתפללתי אל עצמך שמתי לה שאתה מדבר אל עצמי

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אורי גם אני שמתי לב שאתה אלוהים כשיום אחד היה לילה והתפללתי אל עצמך שמתי לה שאתה מדבר אל עצמי

גם כשישו מיתפלל הוא שם לב, שגם אורי מדבר לעצמו. ואז הוא מבין(ישו)
שאורי הוא אלוהים ואז הוא גם מדבר לאורי,אלוהים אורי,אלוהים.....;)
נישגב מבינתי....:מבולבל:

ילדיעפים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור