החיידק תפס גם אותי אני חושב להחליף רמקולים - המלצות

• פותח הנושא carmi
  • פורסם בתאריך

ילדיעפים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תעזבו אותו-לי לקח שלושים שנה להגיע למה שאני רוצה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם אני הפסקתי לעשן לפני שנה ו 4 ימים איך זה אמור להשפיע? :)

ילדיעפים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ואם תפסיק גם לאכול יהיה לך תקציב להגברה

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אם אני הפסקתי לעשן לפני שנה ו 4 ימים איך זה אמור להשפיע? :)

כרמי, אתה עדין סופר את הימים ... :D

סימן שאתה עדין מתגעגע לזה ...

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני רוצה להבין אתם רוכשים רמקולים תוך שבוע שבועיים?

אני לא דוגמא מייצגת אז לא אענה :) אבל אשאל (איך אומרים "יהודי טוב...")-

היות ולקח לך "קצת" יותר "משבוע שבועיים" (ועמוד שניים..) לרכוש את הנוכחיים והנה לא מלאו להם אפילו 6 ירחים וכבר אתה נערך למסע חדש לחיפוש רמקולים..(שיהיה בכיף ובהצלחה), נשאלת השאלה- מה ניתן ללמוד ולהסיק מכך :מבולבל: מה יעזרו ים של עצות ואי אלו הדגמות?

אגב, תשובה אפשרית (אולי..) לדעתי, הינה שזוהה שינוי בטעם- כמו שיש אנשים שפעם שתו קפה עם "2 סוכר" והיום לא יכולים לשתות עם סוכר בכלל, או כאלו שאהבו חולצות פרחוניות זורחות וכיום לובשים רק אפורות סולידיות....רק שבד"כ התהליכים הלללו לוקחים "קצת" יותר זמן.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
נכון מאד Z.Y .

ובהרחבה , לדעתי כל המסעות הללו שנימשכים מספרחודשים נדונים לכישלו מאחר ולאוזן האנושית אין זיכרון לטווח שכזה , מה גם שכל הדגמה ,במקרה הנוכחי של רמקולים רצפתיים גדולים,בד"כ לא מתבצעת בבית הלקוח.

בנוסף כל העיצות וההמלצות כאן שהם חיוביות ומעשירות את הפורום צריכות להלקח בזהירות ובהבנה ולמרות
הכוונה הטובה , מדובר בהמלצות על פי טעם אישי בלבד!

לדעתי , הרכישה\ההחלטה הנכונה צריכה להתבצע בבדיקת 3-4 זוגות רמקולים הניבחרים על הסט של הלקוח בטווח של ימים ספורים .

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נכון מאד Z.Y .

ובהרחבה , לדעתי כל המסעות הללו שנימשכים מספרחודשים נדונים לכישלו מאחר ולאוזן האנושית אין זיכרון לטווח שכזה , מה גם שכל הדגמה ,במקרה הנוכחי של רמקולים רצפתיים גדולים,בד"כ לא מתבצעת בבית הלקוח.

בנוסף כל העיצות וההמלצות כאן שהם חיוביות ומעשירות את הפורום צריכות להלקח בזהירות ובהבנה ולמרות

לדעתי , הרכישה\ההחלטה הנכונה צריכה להתבצע בבדיקת 3-4 זוגות רמקולים הניבחרים על הסט של הלקוח בטווח של ימים ספורים .
(Y)
כל מילה בסלע,
לכן איני מבין את כל אילו שעושים "מסעות".

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
(Y)
כל מילה בסלע,
לכן איני מבין את כל אילו שעושים "מסעות".

את העצה הזו כרמי קיבל כבר בתאריך ה4-3-08 .
אבל כוחו של שרשור מהסוג הזה, נימשך קצת יותר
ועם כל מיני דעות לפה ולשם(כבר כתבתי-"צרות טובות")
בהצלחה כרמי.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
נכון מאד Z.Y .

הפזיזות .... אתם מוזמנים להמשיך.
החלטות לוקחים רק אחרי שבחנת ואתה מרגיש שההתלהבות ממה ששמעת עברה ואתה פחות או יותר אוביקטיבי. תן לזה לחלחל פנימה ורק אם אתה שלם קנה.
אחרי הקניה אין דרך חזרה, אני מכיר לא מעט אנשים ששמעו התלהבו קנו וחודש חודשיים מאוחר יותר הרמקול היה בלוחות כי זה לא היה זה.

לאט לאט, שום דבר לא יברח ותאמין לי שאם הרמקול ששמעת נשמע לך הדבר הבא לא תשכח אותו גם בעוד שנה:cool:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ובנוסף. לא צריך לעשות השוואות. למי אכפצ מהזכרון של האוזן. אם באותו יום זה נשמע טוב כרמי יקח.

לא יעשה השוואה , למשל מה שנמר עשה במבחן הרמקולים כי אחרת יהיו לו 100 רמקולים בבית בערך.

מה שהוא יאהב, שהוא יגיד בלב "או זה מה שרציתי" הוא יקח. וככה צריך.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מזה מסע?

יש בארץ המון מוצרים בתקציב של כרמי, כרגע יש לו לפחות רפרנס ויש איזה שהוא גיבוש טעם אישי מסויים.
ראשית כרמי צריך לצמצם את הרשימה לכיוון הרמקולים החמים, לאחר מכן לצמצם את הרשימה לכיוון הרמקולים שהוא יכול להניע עם המגבר שלו {ולא חסרים כאלה}, לאחר מכן לצמצם את הרמקולים שאינם לטעמו ויזואלית, אחר כך לקחת רמקול אחד ולהקשיב לו, אחריו לקחת עוד מקסימום 3 רמקולים ולהגיע להחלטה.

אני מסכים עם אמיר שהמסעות הארוכים ברוב הפעמים מסתיימים בפשרה שתעשה גם במסע קצר ... אז מדוע לדחות?

אין רמקול מושלם, אין מנוס מפשרה.

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
ל Sonus

אתה צודק חלקית , ולמה חלקית? מאחר ואני מסכים אתך שלמרות שאדם X שמע מס שעות כמה רמקולים
ורכש את שהכי אהב , יכול להיות מאד שאחרי כמה חודשים החליט הלה שהרמקול לא מתאים לו , אז מה אתה מציע , שיבואן יתן לו רמקול לכמה חודשיים? הרי זה לא מציאותי בעליל.

חלק מהעניין האודיופילי הוא החלפת הרכיבים מיד חודש, חצי שנה , שנתיים .
תאמין לי , מנסיון כאודיופיל ותיק , ואתה מוזמן לשאול אודיופילים בכירים וותיקים
כמה פעמים הם החליפו רכיבים למרות שאחרי אין ספור טסטים חשבו האחרונים
שהגיעו לנחלה....

חוץ מזה , לא פעם פגשתי אנשים שלמרות שהיו מרוצים שמעו משהוא אחר ובא להם לשדרג.
זה גם חלק מהעניין .

ואם כל אחד היה איינשטיין והיה מבצע את ההחלטות הנכונות והיה מחליף מוצר בכל 10 שנים ,אני ורוב היבואנים לא הינו כאן עכשיו.

ועוד משהוא : לפעמים אותו בן אדם שרכש רמקול אך עם החודשים גילה שמשהוא מפריע לו ברמקול , מגיע למסקנה
נמהרת שהבעייה נובעת ברמקול , וזו טעות לא קטנה ! מאחר ומאד יתכן כי רכיב מסויים במערכת שלו מייצר
את הבעייה ולכן לפני שעושים צעד שכזה כדאי למצות את כל האופציות האפשריות במגמה לשלול את כל הגורמים
הרכביים והאקוסטיים לפני שמגיעים להחלטה שהרמקול או רכיב אחר ,אשם.

נערך לאחרונה ב:

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
ל Sonus

אתה צודק חלקית , ולמה חלקית? מאחר ואני מסכים אתך שלמרות שאדם X שמע מס שעות כמה רמקולים
ורכש את שהכי אהב , יכול להיות מאד שאחרי כמה חודשים החליט הלה שהרמקול לא מתאים לו , אז מה אתה מציע , שיבואן יתן לו רמקול לכמה חודשיים? הרי זה לא מציאותי בעליל.

חלק מהעניין האודיופילי הוא החלפת הרכיבים מיד חודש, חצי שנה , שנתיים .
תאמין לי , מנסיון כאודיופיל ותיק , ואתה מוזמן לשאול אודיופילים בכירים וותיקים
כמה פעמים הם החליפו רכיבים למרות שאחרי אין ספור טסטים חשבו האחרונים
שהגיעו לנחלה....

חוץ מזה , לא פעם פגשתי אנשים שלמרות שהיו מרוצים שמעו משהוא אחר ובא להם לשדרג.
זה גם חלק מהעניין .

ואם כל אחד היה איינשטיין והיה מבצע את ההחלטות הנכונות והיה מחליף מוצר בכל 10 שנים ,אני ורוב היבואנים לא הינו כאן עכשיו.

ועוד משהוא : לפעמים אותו בן אדם שרכש רמקול אך עם החודשים גילה שמשהוא מפריע לו ברמקול , מגיע למסקנה
נמהרת שהבעייה נובעת ברמקול , וזו טעות לא קטנה ! מאחר ומאד יתכן כי רכיב מסויים במערכת שלו מייצר
את הבעייה ולכן לפני שעושים צעד שכזה כדאי למצות את כל האופציות האפשריות במגמה לשלול את כל הגורמים
הרכביים והאקוסטיים לפני שמגיעים להחלטה שהרמקול או רכיב אחר ,אשם.

אתה צודק, חלקית :)
אפשר ומומלץ ללכת לחברים "למקצוע" ולהאזין לרמקולים ולהרבה זמן.
אני כל רמקול שהחלפתי תמיד יצא לי להאזין קודם אצל חבר וגם אז אתה לא חסין מטעויות אבל זה עדיף. עוד לא יצא לי להתאכזב מרמקול שקניתי ומשום מה כל מי שאני מכיר שהתאכזב מרמקול שקנה זה היה בגלל האזנה מהירה אצל יבואן.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כל הדיון שמתפתח כאן, זה מסע בזכות עצמו
אני חייב לציין שאישית
א) קיבלתי כאן מספר המלצות טובות.
ב) מספר נקודות מבט על מערכות סאונד ורמקולים של החברים כאן.
ג) אני אוהב לשמוע דעות של אחרים ולאחר מכן לעשות את החושבים שלי (לא לכולם זה מתאים, כך הראש שלי עובד)
ד) ברור שעם הזמן הטעם שלי ויכולת שלי להבין בנושא משתנה (אני מקווה שלטובה :)
ה) כאשר רכשתי את המערכת שלי ידעתי שהיא לא האחרונה שלי.
ו) שלא יהיה ספק אני מאוד מרוצה הסט אפ שלי (ומאז הרכישה אני שומע הרבה יותר מוזיקה עם חיוך גדול)
ז) אני מנסה כל הזמן להשתפר גם במערכת
ח) בשנה האחרונה היו לי הרבה מאוד הוצאות (חלקן מתוכננות וחלקן לא), חדר שינה, מזרון, מקרר, מסך פלזמה וכמובן גם המערכת - כעת שהתיצבתי כלכלית אני בודק את המשך ההתקדמות שלי גם בסאט אפ.
י) כדי לי לעצור כעת - יש מספר אותיות מוגבל ב "אב" העברי :)

Orac Hi-End

עוסק בתחום
מעורבות
87
נקודות
28
כרמי,

קודם כל בהצלחה בדרכך ומאחל שתגיע לנחלה בקרוב.
שנית, אחרי האות "ח" באה "ט" לא האות "י".
כעת תוכל לרשום גם באות "ט" דבר מה :D

שיהיה לך אחלה ערב חבר (Y)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לוני - תודה (בשביל זה יש חברים :) )
אופססס ברחה ה"ט" - האם אני יכול לבחור ב ט) בשביל תודה
מעניין מה עוד ברח לי שם :)

arama-audio

עוסק מסחרי
מעורבות
0
נקודות
16
אתה צודק, חלקית :)
אפשר ומומלץ ללכת לחברים "למקצוע" ולהאזין לרמקולים ולהרבה זמן.
אני כל רמקול שהחלפתי תמיד יצא לי להאזין קודם אצל חבר וגם אז אתה לא חסין מטעויות אבל זה עדיף. עוד לא יצא לי להתאכזב מרמקול שקניתי ומשום מה כל מי שאני מכיר שהתאכזב מרמקול שקנה זה היה בגלל האזנה מהירה אצל יבואן.

לדעתי אתה ניכנס לקטנות עם יציאות באין כניסה.
מזתומרת יצא לך להאזין אצל חבר? מה כל רמקול שאתה רצית לקנות היה לך חבר שרכש אותו לפניך ?
טוב,... אז קח בחשבון שלא לכל אחד יש את המזל שנפל בחלקיך כאשר חברו קנה בדיוק את אותו הרמקול שהוא מחפש לפניו....
דבר שני , מה פירוש המשפט : " כל רמקול שהחלפתי" .....כלומר במישפט הזה אתה מודה כי החלפת הרבה רמקולים לא? אז אם החלפת איך אתה כותב שעוד לא יצא לך להתאכזב מרמקול שרכשת?או שהחלפת כי מיצית ?

הכל יכול להיות ...וזה מעיד על כך שכולנו כשמנו אודיופילים נשדרג
ונשתדרג.....

אין פה עניין של האזנות מהירות , יש כאן עניין של אופי , כאשר לבן אדם אחד מספיק
לשמוע רמקול במשך 4 שעות , להשוות אותו לעוד 2-3 עם כמה שעות האזנה ולהחליט.

ויש בעלי אופי אחר שלוקח להם הרבה זמן להחליט מכל מיני סיבות ואני מכבד כל
לקוח ולקוח שיחליט איך ומתי שהוא רוצה מאחר ואני מודע לכך שמדובר בסכומים לא מבוטלים ושאנני מוכר די וי די ב 199 שח.

יש לי לא מעט לקוחות שקנו בשבוע וחצי רמקול ואחרי שנה עדיין מאד מרוצים...כלומר
אל תכליל במשפט שכל מי שלא לקח לו חצי שנה לרכוש רמקול התאכזב מהרכישה .

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
לדעתי אתה ניכנס לקטנות עם יציאות באין כניסה.
מזתומרת יצא לך להאזין אצל חבר? מה כל רמקול שאתה רצית לקנות היה לך חבר שרכש אותו לפניך ?
טוב,... אז קח בחשבון שלא לכל אחד יש את המזל שנפל בחלקיך כאשר חברו קנה בדיוק את אותו הרמקול שהוא מחפש לפניו....
דבר שני , מה פירוש המשפט : " כל רמקול שהחלפתי" .....כלומר במישפט הזה אתה מודה כי החלפת הרבה רמקולים לא? אז אם החלפת איך אתה כותב שעוד לא יצא לך להתאכזב מרמקול שרכשת?או שהחלפת כי מיצית ?

הכל יכול להיות ...וזה מעיד על כך שכולנו כשמנו אודיופילים נשדרג
ונשתדרג.....

אין פה עניין של האזנות מהירות , יש כאן עניין של אופי , כאשר לבן אדם אחד מספיק
לשמוע רמקול במשך 4 שעות , להשוות אותו לעוד 2-3 עם כמה שעות האזנה ולהחליט.

ויש בעלי אופי אחר שלוקח להם הרבה זמן להחליט מכל מיני סיבות ואני מכבד כל
לקוח ולקוח שיחליט איך ומתי שהוא רוצה מאחר ואני מודע לכך שמדובר בסכומים לא מבוטלים ושאנני מוכר די וי די ב 199 שח.

יש לי לא מעט לקוחות שקנו בשבוע וחצי רמקול ואחרי שנה עדיין מאד מרוצים...כלומר
אל תכליל במשפט שכל מי שלא לקח לו חצי שנה לרכוש רמקול התאכזב מהרכישה .

קטנות? אולי. נתחיל בזה שאני לא מכליל אלא מספר מהנסיון שלי בדיוק כמו שאתה מספר מהנסיון שלך. האם גם אתה מכליל?
כל הרמקולים שקניתי עד היום היו תמיד יד שניה וזה מה שאני ממליץ לכל מי שאני מכיר. את הרמקול האחרון שלי קניתי חדש כי פשוט לא מצאתי אותו ביד שניה אחרת היה נקנה גם הוא ביד שניה.
לטעמי, ותחשוב שזה קטנה או לא, כל רכיב למערכת צריך לקנות לאט. בטח ובטח לא ביום יומיים או שבוע.
אני יכול להבין למה אתה מעוניין שהקניה תהיה מהירה וכמובן אני לא מדבר על DVD ב 199 ש"ח.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור