החוויה שלי בתערוכה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
איני נוהג לטוס לתערוכות בחו"ל (הרגל שאולי ישתנה בעתיד) ולכן תערוכת אודיו בארץ היא מבחינתי חגיגה.

ברוב התערוכות שנערכו בעבר בארץ יצא לי לבקר, לדעתי התערוכה השנה מתעלה על כולן יחד - בגודל, בארגון ובחוויה.

התחושה מבחינתי, נפל דבר בישראל ולו משום שמדובר תערוכת אודיו בסדר גודל שונה ממה שהורגלנו אליו עד היום. למעט מספר מאוד מצומצם של יבואנים (ירושלמים בהווה ובעבר) שלא נכחו, הרוב המוחלט של היבואנים והמפיצים נכח, ועוד איך נכח עם שפע של מותגים וציוד שכמותו לא ראינו בארץ תחת קורת גג אחת או שתיים במקרה האמור.

המציגים ברובם יצאו מגדרם, השקיעו בהצגת מרכולתם בצורה מכובדת ביותר והיו נכונים לענות על כל שאלה ועל רוב הגחמות של קהל המבקרים. למרות התנאים הלא פשוטים (חדר לא מוכר, קהל רב ולעתים רועש והצורך לענות על טעמים מוזיקליים שונים ככול האפשר) ברוב החדרים קיבלנו תצוגה טובה ומעלה על היכולת של הסטאפים שהוצגו ועל כך שאפו גדול למציגים.

על הארגון המופתי אין הרבה מה להוסיף, זה התחיל בתור המהיר, המשיך בשילוט המפורט וכלה בדאגה של המארגנים לצוותי המציגים (אוכל, שתייה ושאר הדברים).

חוויה, אסכם בכך שלמרות שכבר ליום הראשון הגעתי חולה, החוויה, הכיף והאנשים גרמו לכך שגם ביום השני הגעתי למספר שעות נוספות - זה אומר המון על החוויה הכוללת.

סיכום אישי.
להבדיל משנים קודמות בהן התרכזתי ב"לצוד" את הרכש הבא, השנה הגעתי "למסעדה" שבע.
אומנם שמעתי מספר סטאפים טובים ואף נפלאים אבל שום תוצאה לא גרמה לי להתהפך בלילה שאחרי עם רצון להשתדרג, נראה שבשלב זה הגעתי למיצוי, בעיקר בשל התוצאה אצלי בבית, כל זה אינו מקטין במאום את החוויה הנפלאה והמשכילה שחוויתי בתערוכה ועל כך תודתי למארגנים ולמציגים.

נערך לאחרונה ב:

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
מסכים לכתוב
הנאה גדולה איכותית ובעיקר כיפית

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תודה על המילים גיא. בתערוכה הזו עבדנו קשה במיוחד ואני שמח שזה ניכר בתגובות.
אבל המשפט הכי חזק כאן זה שבאת לתערוכה, לא בשביל רכישה. וזה הופך את האירוע הזה לאירוע תרבותי ולא לאירוע מסחרי.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מסכים לכתוב
הנאה גדולה איכותית ובעיקר כיפית
תודה על המילים גיא. בתערוכה הזו עבדנו קשה במיוחד ואני שמח שזה ניכר בתגובות.
אבל המשפט הכי חזק כאן זה שבאת לתערוכה, לא בשביל רכישה. וזה הופך את האירוע הזה לאירוע תרבותי ולא לאירוע מסחרי.

נמר יקירי היטבת לקלוע, מבחינתי שווה האירוע עצמו ומה שמתלווה אליו הם הדבר המרכזי עבורי.
מעטים האנשים המשאירים אחריהם חותם, בתחום האודיו יקירי הצלחת לעשות, ליצור ולהשאיר חותם תרבותי ועל כך מגיע לך שאפו ענק.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
נמר יקירי היטבת לקלוע, מבחינתי שווה האירוע עצמו ומה שמתלווה אליו הם הדבר המרכזי עבורי.
מעטים האנשים המשאירים אחריהם חותם, בתחום האודיו יקירי הצלחת לעשות, ליצור ולהשאיר חותם תרבותי ועל כך מגיע לך שאפו ענק.

שאפו ענק יכסה לו את העיניים :שתוי:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור