הורדתי את "ברבור שחור" קובץ בלו ריי 14 ג"ב

יוסףש

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
והאיכות לא משהו,האם זה בעיה בטלוויזיה,אני פשוט מחבר עם כבל איכותי את המחשב לטלוויזיה,
מוזר שבאיכות 720P אני רואה ממש יפה,וב1080 זה ממש לא משהו,
הטלוויזיה היא סוני 710 לד.
יכול להיות שאני צריך מקודד מיוחד לבלו ריי או לצרוב את הסרט על מכשיר מיוחד?
תודה.

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לרוב איכות הסרטים ב 1080 עדיפה. כמובן שזה קשור באיכות הסרט שהוסרט מראש.
אין לי כרגע את הסרט (אולי מחר) כך שאני לא יכול לומר לך מה האיכות שלו בפועל.

1. יכול להיות שהתכונה שאתה משתמש לא טובה -נסה תוכנה אחרת.

2. האם זה קורה רק בסרט הנ"ל?

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
והאיכות לא משהו,האם זה בעיה בטלוויזיה,אני פשוט מחבר עם כבל איכותי את המחשב לטלוויזיה,
מוזר שבאיכות 720P אני רואה ממש יפה,וב1080 זה ממש לא משהו,
הטלוויזיה היא סוני 710 לד.
יכול להיות שאני צריך מקודד מיוחד לבלו ריי או לצרוב את הסרט על מכשיר מיוחד?
תודה.

הורדת סרטים היא פשע בדיוק כמו גניבה או שוד

(N)(N)(N)

:כועס::כועס::כועס:

יוסףש

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
ניסיתי את כל התוכנות,וזה לא עוזר,אני רואה סרטים בעיקר עם BS PLAYER PRO שהיא אחלה של תוכנה,
אבל גם להציל את טוראי ראיין שהוא סרט מעל יותר מ 25 ג"ב והוא בלו ריי לא רואים טוב,התמונה כאילו זזה ,נעה בצורה מוזרה וגסה,האם למישהו יש רעיונות?
או הקובץ בלו ריי לא מתאים להורדות ולצפייה דרך מחשב וצריך לצרוב אותו קודם או להשתמש בקודקים מסויימים,מישהו?
ולזה שמעלי,כשהייתי ילד לא הייתי יכול ללכת לקולנוע בגלל המחירי כרטיסים המטורפים שהיו גובים,לא רק זה,מיליון הפרסומות שהיו שורפים לנו כל תא במוח היו נותנים להם רווח עצום גם בלי הצורך לתת סרטים למעמד העליון,
היום אני גנב גאה :)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ניסית את VLC?

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
ניסיתי את כל התוכנות,וזה לא עוזר,אני רואה סרטים בעיקר עם BS PLAYER PRO שהיא אחלה של תוכנה,
אבל גם להציל את טוראי ראיין שהוא סרט מעל יותר מ 25 ג"ב והוא בלו ריי לא רואים טוב,התמונה כאילו זזה ,נעה בצורה מוזרה וגסה,האם למישהו יש רעיונות?
או הקובץ בלו ריי לא מתאים להורדות ולצפייה דרך מחשב וצריך לצרוב אותו קודם או להשתמש בקודקים מסויימים,מישהו?
ולזה שמעלי,כשהייתי ילד לא הייתי יכול ללכת לקולנוע בגלל המחירי כרטיסים המטורפים שהיו גובים,לא רק זה,מיליון הפרסומות שהיו שורפים לנו כל תא במוח היו נותנים להם רווח עצום גם בלי הצורך לתת סרטים למעמד העליון,
היום אני גנב גאה :)

היום אתה לא גנב גאה אלא טיפש מטופש שחושב שלהוריד סרטים זה לא פשע

הלוואי שכל הסרטים שאתה מוריד באופן בלתי חוקי בעליל ימשיכו להתקע לך

:כועס::כועס::כועס:

יוסףש

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
קל להיות מאחורי מקלדת ולנבל את הפה,רק אם היית נופל לי לידיים.....

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
קל להיות מאחורי מקלדת ולנבל את הפה,רק אם היית נופל לי לידיים.....

לא מנבל את הפה יקירי

רק טיפש מטופש יכול להתגאות בזה שהוא גנב

ואם לא הבנת

אז הורדת סרטים היא בלתי חוקית
שווה לגניבה
ופוגעת בפרנסתם של יוצרי הסרטים

אינני יודע ממה אתה מתפרנס

אבל בשבילי הורדת סרטים שווה לגניבה

ולגבי מה היית עושה לי

(lol)(lol)(lol)

אשמח להפגש בכל זירה שתרצה

עם כפפות או בלעדיהן

ערב קריר לך גנב יקר

יוסףש

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
טוב,כנראה שצריך לקנות נגן כמו POWER DVD בכדי לנגן את הקובץ בלו ריי הזה כמו שצריך,כי הנגנים הרגילים לא תומכים בפורמט הזה,אם יש למישהו יש רעיון אחר,אשמח לשמוע.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יוסף, ניתאי הוא צלם קולנוע במקצועו וכמו כן הוא צודק הורדת סרטים בהגדרתה אינה חוקית. כמו כן אין לדעתי סיכוי שהסרט שיצא לפני חודשיים כבר יצא לשווקים מה שאומר שכנראה אתה רואה סרט שצולם בתוך האולם עםמצלמה. או גניבה של עותק רשמי (שזה יותר גרוע מהכל). אגב אני לא יודע מה גילך אבל אני הולך לסרטים כבר מעל 25שנה בישראל והמחירים סבירים לגמרייי.

יוסףש

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אורי אין לי בעיה עם ביקורת,אבל יש דרכים לומר דברים גם אם הם לא מסתדרים לאותו אדם,לא ביקשתי ממנו חוו"ד מה אני עושה בחיים שלי,זה לא עניינו ,הוא יכול לעזור לבקשה או לדפדף הלאה,ואם הוא כבר החליט להעיר שיעשה את זה בצורה מתורבתת,אני לא חבר שלו.
כמו שאתה מבין אני לא הולך לקולנוע ב10 שנים אחרונות,מצאתי סיבה מצוינת להמנע להגיע לשם.
אולי אני גנב.
אבל תוכל להסביר לי למה צריך 10 מ"ב באינטרנט מהיר? שלא לדבר על 20 מ"ב? 50 מ"ב ? אתה מודע לזה שיש ארצות בעולם שעובדים על 100 מ"ב מלא?
בשביל לגלוש באתרים מספיק 750 ק"ב,אז אולי במקום לכנות אותי במילים עלוזות ,שיפנה למדינה בדכי להגביל את מהירות האינטרנט ל 750 ק"ב,ולגרום לפויטורין של מאות עובדים שמתפרנסים מהמהירות גלישה הזאת.
אני לא אסלח לו,שלחתי לו הודעה בפרטי ואני מחכה לתשובה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
למה צריך?
א. לשחרר לך קו ונשימה.
20מ"ב זה לא MB זה Mb . כלומר תיאורטית אתה יכול להגיע ל 2.5MB לשניה.
עכשיו תבדוק משקל של אתר ממוצע היום . מלא בתמונות, סרטוני פלאש, באנרים קופצים וכו...
וכמו שאמרתי זה תיאורטי בלבד, לרוב לא מנצלים ככה את הפס.
כמו כן היום להוריד דרייבר למשל לכרטיס מסך זה 250 מגה. לך תוריד את זה ב 750 ק"ב.
SERVICE PACK 1 לווינדוס 7 אם אני זוכר נכון, זה כמה מאות מגה, וכו...
ואנשים עושים היום מולטיטסקינג, גולשים, מורידים דברים שצריך, רואים יוטיוב ב 720P.
כמו כן אל תשכח שאנחנו בארץ חסומים להרבה אתרי סטרימינג שיש בארה"ב.
כמו כן , אנשים בארה"ב קונים המון מוזיקה באינטרנט. לאנשים צעירים היום "אין זמן" , אמנם יש להם הרבה יותר ממה שלנו היה כשהיינו בני 15, אבל מבחינתם קובץ MP3 שלוקח לו לרדת מהשרת דקה, זה המון.
הם רוצים "עכשיו" ו "מיד" וכו...

אגב לגבי הורדות, אני ביקרתי חבר לפני 3.5 שנים כבר באונ' בארה"ב. יש שם אינטרנט חופשי לסטודנטים, אבל עם אזהרה ברורה, שמישהו מוריד סרט,קובץ אודיו, או כל דבר שדורש תשלום, מאתרים שיתופיים, מעיפים אותו בערך מהלימודים. וזה בלי התביעות וכו..

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
אורי אין לי בעיה עם ביקורת,אבל יש דרכים לומר דברים גם אם הם לא מסתדרים לאותו אדם,לא ביקשתי ממנו חוו"ד מה אני עושה בחיים שלי,זה לא עניינו ,הוא יכול לעזור לבקשה או לדפדף הלאה,ואם הוא כבר החליט להעיר שיעשה את זה בצורה מתורבתת,אני לא חבר שלו.
כמו שאתה מבין אני לא הולך לקולנוע ב10 שנים אחרונות,מצאתי סיבה מצוינת להמנע להגיע לשם.
אולי אני גנב.
אבל תוכל להסביר לי למה צריך 10 מ"ב באינטרנט מהיר? שלא לדבר על 20 מ"ב? 50 מ"ב ? אתה מודע לזה שיש ארצות בעולם שעובדים על 100 מ"ב מלא?
בשביל לגלוש באתרים מספיק 750 ק"ב,אז אולי במקום לכנות אותי במילים עלוזות ,שיפנה למדינה בדכי להגביל את מהירות האינטרנט ל 750 ק"ב,ולגרום לפויטורין של מאות עובדים שמתפרנסים מהמהירות גלישה הזאת.
אני לא אסלח לו,שלחתי לו הודעה בפרטי ואני מחכה לתשובה.

מתנצל על הבוטות שבתגובתי הקודמת

עדיין אתה גנב

וחבל שרק במדינתנו אנשים מתגאים בזה

מעניין אם מישהו שהיה גונב לך פרנסה ועוד מתגאה בכך מעניין איך היית מגיב אליו

יום נעים

יוסףש

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
מקבל את התנצלותך.
אם תסתכל על המדינה שלנו ,אתה תגלה שכולם גנבים ומןשחטים,לפעמיים נדמה שהמדינה מעודדת התנהגות כזאת,אני מצר שאתה נופל בין הכסאות,אבל ספציפית על תעשיית הקולנוע נפלת על בנאדם שאין מאושר ממנו לדפוק את תעשיית הקולנוע בארץ,היה פעם מישהו שאמר,שעל כמות הפרסומות שהקולנוע משדר לפני סרטים,היה צריך לשלם לאזרח שיבוא לצפות בסרטים,לא זכור לי שאיזה שהוא שחקן,מפיק במאי יצא נגד המחירים או שעניין אותו משהו בנדון,וזה כולל גם את תעשיית המוזיקה.
יום טוב.

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
תשמע יוסף. אני רואה שכאילו אתה נהנה "לדפוק" את תעשיית הסרטים, זכותך (למרות שמדובר על זכות מאוד מפוקפקת). אבל הטיעונים שלך ממש לא משכנעים:
מחיר כרטיס גבוהה ? המחיר בארץ הוא סביר ביותר ביחס לשאר העולם.
יש כל כך הרבה פירסומות ? זה כולה 10 דקות פרסומות (אפשר לחשוב שבטליוויזיה אין פרסומות) מה גם שאחרי זה יש לך שעתיים - שעתיים וחצי סרט ברצף.
ונניח שאתה צודק בשני הטיעונים האלה, למה אתה צריך להוריד את הסרט במקום לחכות שיצא ה DVD של הסרט ותקנה אותו כדין. הרי ב DVD שני הטיעונים שלך לא תקפים

סביר להניח שמה שאמרתי בכלל לא ישנה את הרגל הצפייה, אבל בכל זאת, נקודה למחשבה...

rony1880

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
היי
הסרט הנ"ל לא באיכות ביכלל טובה, רואים מושלג וחסר חיים גם אצלי, ולי יש עוד פזמה .

nitayn

חבר משקיען
מעורבות
8
נקודות
38
היי
הסרט הנ"ל לא באיכות ביכלל טובה, רואים מושלג וחסר חיים גם אצלי, ולי יש עוד פזמה .

ברור שהוא לא באיכות טובה

הסרט שהורדתם גנבים שכמותכם הוא בוודאי עותק שצולם על ידי מישהו בבית הקולנוע במצלמה

וזאת מכיוון שהסרט עוד לא יצא בכלל בדיוידי או בבלו ריי

והוא ייצא רק בסוף חודש מרץ

מה שאומר שבעיקר מגיע לכם גנבים שכמותכם

מה הבעייה לשכור סרט בספרייה??????????????????

מעניין איך היית מגיב יקירי אם מישהו היה גונב לך פרנסה ועוד כותב על כך בפורומוים באינטרנט

הורדת סרטים אינה חוקית

והיא פשע ששווה לגניבה

הגיע הזמן שגם בארץ יתחילו לטפל רשויות החוק באנשים מסוגך

יום נעים

:cool::cool::cool:

יוסףש

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
תגיד לי ,אם לא הייתה עובד בעבודה הזאת לא הייתה מוריד סרטים?
צבוע!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
יוסף, אני לא עובד בתחום ואני לא מוריד סרטים. הייתי כשהייתי קטן מוריד סרטים ומשחקים, אבל מאז ועד היום אני כבר לא מוריד אלא הולך לקולנוע לראות את הסרט, ואם פספסתי אותו בקולנוע הייתי קונה את ה DVD

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור