ההפתעה של תערוכת דיגיטאון 2017

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אני לא מהטיפוסים שנשארים פעורי פה ו/או שנופלת להם הלסת מרמקולים
זה לא קרה גם היום אבל הופתעתי ובענק.

ההפתעה מבחינתי היה רמקול פצפון שמונח לו בדוכן של צור סחר (נדמה לי קומה 3 בתערוכה)
מבית Audioengine, רמקול HD3.

ממליץ לכם לשמוע. נותן פתרון נהדר למי שמחפש רמקולים לחדר שינה או לסלון קטן..
ומי שיקנה בתערוכה משלם רק 2050 ש"ח. לדעתי כלום כסף בשביל איכות הסאונד.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
ההפתעה מבחינתי היתה החדר של אילן תמיר.
אני לא מכיר בכלל לא את אילן ולא את מוצרי ניים, והופעתי מאוד לטובה הן מאיכות הסאונד במערכת ה״גדולה״ והן מהמוזיקה המצויינת שנבחרה להדגמה.
(וזה כבר לא קשור להפתעה, אלא ככל הנראה לתכנון וביצוע מוקפדים - אני חייב לציין שבכל החדרים ניגנו סט אפים מעולים! תענוג לאוזניים. שאפו גדול ליבואנים ולמארגנים).

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
כדאי לזכור שאילן טמיר הוא "דינוזאור"- יש לו שנות ניסיון שעולות על גילם של חלק מהמציגים :)

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
מבחינתי גבי היה הפתעת התערוכה עם רמקול של ספנדור ומגבר משולב של היגל הכולל דאק, זו פעם ראשונה שאני שומע רמקול של ספנדור, גם בחדר של זיו מאוד נהנתי עם מגבר קונסטליישן ורמקול של מרטן. אני רוצה להודות לכול המציגים על שיפור ההצגה של הציוד משנים קודמות. ברור לי שזה לא הולך ברגל ובהחלט מעיד על מקצוענות מצדכם. נב....גם טלויזית הoled של סוני , וטלויזית qled לש סמסונג מעידות על שיפור רציני באיכות התמונה...העתיד הולך להיות ורוד......

חג שמח ושנישמע בשורות טובות

אסף

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
המערכת הגדולה של אילן(ניים)חשפה הקלטות דפוקות ונשמעה פנטסטי עם הקלטות טובות.המערכת הקטנה עם הneat iota הקטנטנים היתה לא פחות ממדהימה ,החברים נגשו בפליאה לוודא שאכן הקטנטנים האלו אכן מנגנים.החדר היחיד שאיפשרו בו השמעת comlex and sonicaly demanding music.רב המציגים השמיעו מוסיקה אקוסטית ,גז רך או ווקליסטים סולו עם ליווי צנוע שלא אתגר במיוחד את הציוד,למרות זאת המגיקו נשמעו נפלא(וב-120000שח לזוג מן הראוי שכך יהיה.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
הספנדור6 נשמע נחמד אבל מנה קטנה מידי של בס הכניסה את הוופר לויברציות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עבורי ההפתעה היתה קצת שונה, הגעתי עם המון ציפיות לשמוע מערכת שעולות פי כמה מהמערכת האישית שלי והופתעתי בגדול מהאיכות שהתקבלה דווקא ממערכות שהיו זולות באופן ניכר לעומת שתי המערכות היקרות שהוצגו.

בקיצור שמח בחלקי ובסטאפ שבניתי בבית, סטאפ שעונה על הצורך שלי ביצירת חוויה מוזיקלית מהנה לאוזני ויותר מכל מה ששמעתי בתערוכה.

נערך לאחרונה ב:

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
כדאי לזכור שאילן טמיר הוא "דינוזאור"- יש לו שנות ניסיון שעולות על גילם של חלק מהמציגים :)
במערכת הגדולה אילן חיפף בגדול ,הוא יודע לעשות התקנות הרבה יותר טובות, והצעירים כמו ערן פוגל והלקסמן מנורות פלוס המגי׳קו בגדולה ,גבי בספנדור ,יגאל סבו בהרבט וזיו הציגו יכולות יותר מקצועיות ואפילו יותר מחו״ל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור