הגברה למרטן מיילס

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
קודם כל אציין שמדובר במכשיר חדש אז המחיר יקר בהתאם.
כבר דיברתי עם רן שביט על הדגמה כשהוא יחזור מחו"ל.

עם רן תמיד אפשר להסתדר.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
יש לך מגבר מעולה, מה חסר לך שאתה חושב שה mbl ייתן לך והמגבר שלך לא ?
זה לא שיש ביניהם פערי איכות משמעותיים אומנם ה mbl קצת יותר חזק ויש לו אופי מעט שונה אבל בעיני זו לא החלפה שמצדיקה הוצאה של עשרות אלפי שח, אלא אם מראש היית שומע את המגבר והיית עף על השילוב שלו עם הרמקולים שלך.
אבל יש תחושה קצת שאתה מחפש לזרוק כסף.
אם הרגע קנית רמקולים, עדיף לעשות פיין טיונינג עם טיפול בחשמל, כבלים, אקוסטיקה כדי לנסות למצות את הפוטנציאל של מה שיש לך ולא לרוץ להשכיב עוד עשרות אלפי שח על קופסה אחרת שלא בטוח בכלל שתיתן שילוב יותר טוב עם הרמקולים שלך.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שמעתי את המרטן עם אקופייז, תנסה אקופייז E370, היבואן רן שביט.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
שמעתי את המרטן עם אקופייז, תנסה אקופייז E370, היבואן רן שביט.
אנסה לעשות השוואה ביניהם למרות שאני לא מת על העיצוב שלהם שהוא וינטג'י כזה.
והוא גבוה מידי

נערך לאחרונה ב:

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
בתור בעל מרטן מיילס ואחד שבחן 33 מגברים שונים על המיילס אני יכול להגיד לך שיש מגבר אחד שעולה 25 אלף שנותן בראש למגברים של 35-60 אלף ומשתלב בצורה פנומנלית עם המרטן. לא בא לי לפתח דיון כאן ולכן אם אתה מעוניין בעזרה תדבר איתי בפרטי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בתור בעל מרטן מיילס ואחד שבחן 33 מגברים שונים על המיילס אני יכול להגיד לך שיש מגבר אחד שעולה 25 אלף שנותן בראש למגברים של 35-60 אלף ומשתלב בצורה פנומנלית עם המרטן. לא בא לי לפתח דיון כאן ולכן אם אתה מעוניין בעזרה תדבר איתי בפרטי.
הכל בסדר.
אבל למה ״נותן בראש״.....?
אפשר: טוב כמו, לא פחות טוב, מתאים יותר וכן הלאה...
נותן בראש זה למתלהבים ולמגזימים.

ofer52

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
עניין של מינוחים.
כל אחד וההגדרה שלו.
זו דעתו ואני לא מתכוון להתווכח

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
גם לא בקשתי שתעשה כן.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83

יהודה,
לשם מה קיים הפורום? כדי יכנסו לכאן
אנשים מיסטוריים עם ידע מיסטורי יעבירו את
מידע בצורה מיסטורית :D

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
מעניין על איזה מגבר אתה מדבר כי יש לי אחד בראש שלא שמעתי עם המיילס (היו לי מיילס) אבל אני יכול לנחש שתהיה שם התאמה פגז וזה אחד המגברים המשולבים הכי טובים ששמעתי אי פעם- לקסמן 590 קלאס איי.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ב 25 אלף שח ......
תביא אחד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור