הבמה המרכזית: רן לוי מסכם את תערוכת Digitown 2019

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
כל הכבוד רן, כתיבה יפה ומעניינת מאוד. נהניתי לקרוא.
לי ברור שביקורת היא נקודת מבטו הסובייקטיבית של הכותב שהרי אם לא כך ומדובר היה באמת אבסולוטית, אז היתה רק מערכת אחת בעולם.
גם הבחירה לבחון דרך פרמטר הבמה הוא עניין אישי וכל אחד וסדר עדיפויותיו.
לאחר שזה נאמר, הכתיבה הקולחת והאינטיליגנטית של רן, חידדה אצלי דברים מסויימים באיך שאני שמעתי וראיתי את התערוכה והוסיפה לי נדבך נוסף להבנה.
חבל שרן כל כך ממעט לכתוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הפורומים קיימים כדי לפטפט, זה חלק מהעניין. מה אתה רוצה לטעון ?
וכן אמרתי שאנשים לא תמימים היום (לא רק אני) וטוב שכך.
אתה עושה את העבודה שלך, אחלה, מפרגן לך על כך נהנים ממנה ואם זה עדיין לא קורה, אז מאחל לך גם שתרוויח יפה ממנה וכל שאר העוסקים במלאכה.
לכל אחד מאיתנו יש את העבודה שלו בתחומו הוא, יש כאן אנשים שבשקט בשקט מביאים הרבה תועלת לחברה.
וכן, דווקא במקרה הזה שבו הוכרז גילוי נאות ביחס לחלק מהאינטרסים בלבד (לא טוען שזה נעשה בכוונה להטעות) חשוב לציין שהכל מלא אינטרסים ובל נשכח את זה, כי זה משפיע על ההחלטות הצרכניות שלנו.
אין קשר לפירגון על התערוכה הנהדרת ועל החוויה המהנה, עדיין אנחנו רוצים להיות צרכנים זהירים.
ואין בכך כדי לטעון שמישהו עושה משהו בכוונה תחילה או מתוך כוונות לא טובות. אלא כולנו אנשים ומושפעים על ידי האינטרסים שלנו.

תודה לך ״רובין הוד נסיך הצרכנים״. מחר אני מזמין לך חץ וקשת.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
לא מבין מדוע כל הזמן צריך להתנגח האחד בשני ( מה, אנחנו שוורים?)?

רצויי וגם חשוב, שכל אחד יכתוב בשפתו שלו את אשר שמעו אוזניו, ובמיוחד את אשר חשו ליבו, גופו ושאר רמ"ח אבריו.
הרי הפורום נועד בין היתר להעשיר ידע את החברים המבינים פחות (כמוני למשל, וטוב שכך).

גם אם "הידען" הגדול בתבל יסקור מכשיר כלשהו, הרי שבוודאי יהיו כאלה שיחלקו עליו (היו דברים מעולם), וזה בסדר, כי מי כמונו יודעים שכל התחביב הזה כמו שאר התחביבים זה משהו מאוד אישי, פנימי ואף רוחני.
אז תביעו דעה אישית ואל תחסכו ביקורת, רק עשו זאת בנועם ובדרך ארץ, וכך ינעם לכולנו יותר.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
תודה לך ״רובין הוד נסיך הצרכנים״. מחר אני מזמין לך חץ וקשת.
מישהו צריך לדאוג כאן לטראפיק, אם כולנו נלטף אחד לשני את הביצים, יישארו 25 אנשים שנכנסים לפורום.
גם אני דואג לתחום בדרכי :D

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
ולך רן, תודה על כך שטרחת והשקעת בהבאת הסקירה/כתבה (ורד)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה לרן על כתיבת המאמר בשפתו הציורית, למרות האמור איני מסכים עם חלק ניכר ממסקנותיו ולתחושתי נכחנו בשתי תערוכות אודיו שונות, זאת על אף שלא פעם ישבנו בחדרים השונים בסמיכות.

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
כתבה מרתקת.
הגדרת מערכת על פי גודל הבמה זו הגדרה מאוד בעייתית ולדעתי שגוייה.
כבר יצא לי לשמוע מערכות עם יופי של במה ופירוט אבל מוסיקה הן לא הוציאו.

אריה
הווווו הפסדתי תערוכה, כי התעצלתי להגיע..הכל שטויות העיקר המוזיקה עם הכוסית וויסקי,מסתפק בטרנזיסטור שלי.

אורחכתום

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
8
בקשה לתערוכה הבאה ממר רן לוי: נא להמנע מהתופעה בה סיימת להקשיב, אבל נשאר לשבת ומדבר בקולי קולות עם חבריך, דקות ארוכות, תוך כדי ההדגמה לשאר המבקרים. בחדר של טופ ליין זה היה בלתי נסבל, ולא הוגן (בניסוח מנומס).
תודה.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מישהו צריך לדאוג כאן לטראפיק, אם כולנו נלטף אחד לשני את הביצים, יישארו 25 אנשים שנכנסים לפורום.
גם אני דואג לתחום בדרכי :D

אם הייתי מקבל שקל אחד על כל פעם שמישהו היה מבטיח לי טראפיק על זה שהוא טוען שאנחנו מוטים, ובמידה ולא ידווח בכל פוסט שני על האפשרות הזו נישאר עם 25 אנשים, הייתי קונה עוד ג׳יפ, משקיע בתערוכה נוספת פעם בחצי שנה וכנראה קונה מערכת זהה לזו שיש לי היום וממקם אותה במשרד.

מספר הפעמים (וכבר כתבתי לך את זה) שסרבנו לערוך כתבה והפסדנו מפרסמים מקביל בערך למשכורת שנתית של מנהל בכיר בהייטק. עזוב, אל תלך לשם. לא אני ולא ליאור רעבים למזומנים. ואגב, זה בדיוק הפוך, האתר הזה והתערוכה זו הוצאה משמעותית עבורינו. והנה המלצה עסקית טובה מאיש עסקים די מוצלח (איזה רברבן אני. הא?). אם אתה רוצה לעשות כסף, תמנע מפתיחת אתרי תוכן והפקת תערוכות אודיו. אבל אם יש לך מספיק כסף לשחק איתו, וזה הפאן שלך, אז תקים אתר תוכן ותפיק תערוכות אודיו.

מקווה שזה מסדר לך את עניין ההטיה והיכולת של יבואן כזה או אחר להשפיע על דעתינו בגלל פפלינוס.

845

אוהב את התחום
מעורבות
100
נקודות
43

תמונות מצורפות

• sm.jpg
    sm.jpg
    KB 128.1 · צפיות: 137

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
הגברה של שכני היקר מיכאל 845 :בעד:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אנשים פשוט לא כ"כ תמימים היום, זה הכל וגם יכולים להשמיע את קולם באופן חופשי יותר.
תגיד, על איזה אינטרסים אתה מדבר הפעם? רן לוי לא קשור להפקת התערוכה ולא קיבל שקל מאף נציג או יבואן. מה קרה, החיים התאכזרו אליך כל כך עד שאתה לא מאמין לאף אדם בעולם?

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
אם הייתי מקבל שקל אחד על כל פעם שמישהו היה מבטיח לי טראפיק על זה שהוא טוען שאנחנו מוטים, ובמידה ולא ידווח בכל פוסט שני על האפשרות הזו נישאר עם 25 אנשים, הייתי קונה עוד ג׳יפ, משקיע בתערוכה נוספת פעם בחצי שנה וכנראה קונה מערכת זהה לזו שיש לי היום וממקם אותה במשרד.

מספר הפעמים (וכבר כתבתי לך את זה) שסרבנו לערוך כתבה והפסדנו מפרסמים מקביל בערך למשכורת שנתית של מנהל בכיר בהייטק. עזוב, אל תלך לשם. לא אני ולא ליאור רעבים למזומנים. ואגב, זה בדיוק הפוך, האתר הזה והתערוכה זו הוצאה משמעותית עבורינו. והנה המלצה עסקית טובה מאיש עסקים די מוצלח (איזה רברבן אני. הא?). אם אתה רוצה לעשות כסף, תמנע מפתיחת אתרי תוכן והפקת תערוכות אודיו. אבל אם יש לך מספיק כסף לשחק איתו, וזה הפאן שלך, אז תקים אתר תוכן ותפיק תערוכות אודיו.

מקווה שזה מסדר לך את עניין ההטיה והיכולת של יבואן כזה או אחר להשפיע על דעתינו בגלל פפלינוס.

הטרול הזה רק מחפש עם מי לריב (האינטרס שלו זה התעבורה באתר , נו באמת ..)
נראה לי שעדיף לא לענות לו כך יוכל להתעסק עם ליטוף הביצים שלו בצד

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
יודע,טעיתי בהגדרה.
ובמקרה של רמקולים מוגברים ,זה העיקר !
איזה עיקר? שמה שניגן היה תלוי באיכות של מה שחובר לפניו?

ההתייחוס לתוצאה שנובעת בעיקר מרמקולים ולא מסטאפ שלם מטריפה אותי.

קח המיקרו סייקי הזה ושים אותו בכל חדר סביר יחד עם הסטפ אפ של קונדו (לא מדבר על הפונו והפרה) וזה ירים התוצאה לשמים או עד למגבלת צוואר הבקבוק. למרות שלא אוהב את הראש שניגן שם.

"מקור תחילה" מישהו שמע ומיישם את זה? או שזו רק המצאה של LINN?

נערך לאחרונה ב:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
איזה עיקר? שמה שניגן היה תלוי באיכות של מה שחובר לפניו?
ההתייחוס לתוצאה שנובעת בעיקר מרמקולים ולא מסטאפ שלם מטריפה אותי.
.
מי טען שהרמקולים אינם חשובים...
אני אחד מאלה שטוען שהם הקודמים ואחר כך השאר...

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43

האמירה נוסחה באופן כללי לתחום, או לעולם בכלל..
מדגיש שאין כאן שום טענה אישית כלפי אף אחד מכם. אני לא מתיימר לבחון לב וכליות.
ההערה האחרונה היא רק הומור, למי שלא הבין..(אתה הבנת)
בסה"כ אני כותב קוד די משעמם, אז צריך הפסקות מרעננות
לא לקחת קשה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
מי טען שהרמקולים אינם חשובים...
אני אחד מאלה שטוען שהם הקודמים ואחר כך השאר...
אני טענתי ההפך ושאולי במקרה הזה הם צוואר הבקבוק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור