הבטחתי וקיימתי - תמונות וסקירה של הסלון החדש שלי, רמקולים ומערכת

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אהלן לכולם!

כמו שהבטחתי בת'רד הנ"ל:

http://www.dtown.co.il/forum/showthread.php?t=316

שעסק בקנייה של סט 5 רמקולים - הבטחתי תמונות והרי הן לפניכם:

רשימת הרכיבים:

מסך: פלזמה 42" HD תוצרת MARANTZ דגם M-5.
מגבר: SONY STR-DE 685 5.1
די.וי.די: SONY DVP-NS 305
זוג רמקולים קידמיים: MISSION M35I
זוג רמקולים אחוריים: WHARFEDALE מסדרת ה- XARUS 1000
רמקול סנטר: WHARFEDALE מסדרת ה- XARUS

בגדול, אני יודע שרובכם לא הייתם הולכים על שילוב של רמקול סנטר שהוא לא מאותה חברה של הקידמיים - אבל אילוצי תקציב + שביעות הרצון שלי מהשידוך הביאו אותי להחלטה שזה מה שמתאים לי.

הממיר של HOT מחובר לפלאזמה באמצעות SCART, ה- DVD בחיבור S-VIDEO וסאונד בחיבור COAX, והשוס הוא חיבור HDMI של ה- PS3 בעזרת כבל שתומך עד 1080I + חיבור אופטי שלו למגבר.
הרזולוציה המקסימלית של ה-PS3 היא 1080P (רמה אחת מעל) אבל המסך שלי תומך רק עד 1080I ולכן בחרתי בכבל הזה (לא צריך יותר).

הדבר היחידי שעדיין לא סופי זה המיקום של הרמקולים האחוריים (סטנדים, תליה על הקיר..עדיין לא סגור איך זה יהיה).

בקיצור - תאווה לעיניים ולאוזניים!! גם החוויה של ה-PS3, בשילוב המסך המצויין הזה ולהתעטף בסראונד סאונד גם במשחקים וגם בסרטים - כול זה פשוט מצמיד אותך לספה וגורם לך לשרוף שעות בסלון!!

תמונות:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יפה מאוד, תשאיר כל הזמן תמונה בצבע כחול על המסך, זה מתאים לדקורציה בסלון :)

לגבי כבל HDMI, תקן של HDMI קובע תמיכה עד 1080P, נשמע לי מוזר כבל שתומך רשמית רק ב-1080i.

keyser

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
נראה יפה מאוד!

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
תודה על התגובות!

אגב, ליאור אתה צודק ב- 100%, זה אני שהתבלבלתי בפרטים.

כשהלכתי לקנות את הכבל נאמר לי שאין לי צורך באחד יותר אייכותי מכיוון שהפלזמה שלי תומכת עד 1080I, ולכן אין צורך. בנוגע לכבל עצמו אתה צודק - כול כבל תומך עד 1080P.

offirs

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי,הביטוי הזה מוגבל רק לשימוש בפורום ההוא:D

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
סליחה.
איזה מגניש!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה אחלה. תתחדש.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
את רמקולי הסראונד (אחוריים) הייתי מנסה לשים בשיפוע כלפי מטה (למאזינים).

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תתחדש, נראה מעולה!!! ובטוח גם נשמע ככה.
סחתיין על ה.PS3
אגב, מה טיבו של הרסיבר, לעומת מה בדקת אותו, ואם אפשר לדעת מחיר...?
תודה.

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
לגבי הרמקולים האחוריים אני באמת לא סגור על זה...יצא לי לראות כמה סרטים עתירי אפקטים קוליים והאמת שמאוד הייתי מרוצה מהצורה שהם יושבים (כמו שרואים בתמונה) - אולי באמת להוסיף איזה שיפוע לכיוון היושבים בסלון.

מה טיבו של הרסיבר? האמת שזה לא איזה רסיבר מפלצתי. סה"כ רסיבר די בסיסי ובלי יותר מדי פונקציות. תומך בכול הפורמטים ב5.1 שזה די מספיק לי. יש בו מספיק כניסות ויציאות ואני בהחלט מרוצה ממנו.

לא השוויתי אותו עם מגברים אחרים מכיוון שאת המגבר הזה (ועוד 4 דומים) אבא שלי קנה כאשר ההורים שלי עברו לבית חדש (לפני 3 שנים) - אני פשוט לקחתי אותו איתי כאשר עברתי לבית משלי.

בבית של ההורים שלי כולו מורכב ומותקן ע"י חברה שמתעסקת עם כול נושא הסאונד והצפייה (הום סינימה למי שמכיר) - בכול חדר יש פלזמה 42 של היטאצ'י ורמקולים שקועים בקירות של NHT, אז מן הסתם גם בכול חדר יש גם רסיבר כזה של SONY.

יש גם חדר שכול הייעוד שלו הוא לצפייה בקולנוע והוא מאובזר במקרן של היטאצי', 7.1 ערוצים של NHT ורסיבר ו DVD של DENON - אז בהשוואה ל- DENON, ה- SONY הוא משחק ילדים.

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
הבנתי....

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לפי מה שאתה כותב, ספגת חינוך טוב בתחום :)

avihy-a

כתב האתר
מעורבות
1
נקודות
0
אכן כן....יש לי לא מעט ידע גם בתחום הזה.

Avi

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
אכן כן....יש לי לא מעט ידע גם בתחום הזה.

וגם בתחום המערכות לרכב :p

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
נראה מצוין ,תתחדש

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
איפיון צליל

ברכות על המערכת החדשה.

(לגבי קונסטרוקציית הנרות הכתומים שעל הרמקולים הקדמיים-אני מניח שלאחר שהם ידלקו מספיק זמן ויצפו את תקרת הרמקול תקבל צליל שעוותי וחם.)

בכל מקרה ברכות

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
את רמקולי הסראונד, תחבר בעזרת סטנדים של ברקן (גם אני משתמש בסטנדים כאילו)
מצ"ב קישור מתאים:
http://www.barkanmounts.com/product.asp?id=4&subid=3&prodid=15
אם תרצה אני מוכר סטנדים לסראונדים (במשקל של עד 5 ק"ג)

צליליםירוקים

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
תמיכת כבל HDMI ב 1080P

היי ליאור,
נכון שהתקן מכתיב 1080P אבל במציאות כבלים לא איכותיים או כאלו ארוכים לא מעבירים 1080Pבאיכות טובה- למעשה מתחילות תופעות של ריצודים ורעשים על המסך.
אומנם מדובר ברצף של ביטים אבל יש משהו בכבלים לא איכותיים או ארוכים במיוחד שמנחית את האות וגורם לנקודות הקצה לא להזדהות נכון בניהן- מסך שיודע להקרין 1080i נראה ככזה שיודע לקבל רק 576...ועוד תופעות מוזרות שכאלו שנפתרות עם שדרוג כבל או הוספת מגבר לסיגנל.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור