הבדלים בין רמקולים

• פותח הנושא hm68
  • פורסם בתאריך

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
מה החומר נמר , לא שמעתי ....
החומר הכי טוב לרמקולים זה סיבית...
אבל חשוב להזמין את החלקים חתוכים מראש, כי לוח סיבית מלא בדבק, ובזמן החיתוך פולט עשן וחומרים כימיים שרצוי מאד לא לנשום אותם לריאות. אני ניסרתי בעבר אבל כל פעם עצרתי את הנשימה...

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
נראה לי שנמר מדבר על חומר שמורחים על העץ ( לכה או משהו דומה).

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
עולם קטן...:cool:
וואלה מזכיר נשכחות.
אנחנו יצרנו עבורכם את הדמיסטרים הראשונים(כמה מאות).
עבדתי בעיקר מול יחיאל לוסטמן ודב ברקו ברכש שלכם.
עד שהגיעו כמה מתאבדים שיעים עם מחירי תחתונים.
ובקיצור ירדנו מהעניין.

דמיסטר מזרון מנירוסטה,
יחיאל לוסטמן עובד שם עד היום,
הם הקימו את כל מתקני התפלה
בארץ בשיטת אוסמוזה הפוכה,
כל מתקן מספק 100מיליון קוב לשנה,
אני תכננתי את הראשון באשקלון.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28

:confused: ........

אפשר לנקות ציפוי כזה עם 50%/50ֵ מים/נוזל לניקוי חלונות עם בד עדין מאוד , ואחר כך לייבש עם בד פייבר סופר עדין (המלצה של ארטוס ) .

מישל .

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כרמי יקירי.
אתה שוב נכנס לעניין הקרמי ואני מתעקש לדבר על הטכניקה של יחידה קלה וקשיחה. שתהיה עשויה מצידי מעור של דג.

האם אתה מסכים לכך שיחידת רמקול צריכה להיות קלה וקשיחה ככל הניתן?

שוב אתה מפספס את העיקר - הטכנולוגיה או הטכניקה של המרמקול - גם עם מעור נחש לא מעניינת אותי - רק איך שהוא נשמע

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אפשר לפתוח דיון חדש?
גבי פתח את הדיון בשל ההתחדשות שלו וזה כבר לא קשור לנושא.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
כרמי/ נמר, אתם פשוט מייצגים שני סוגי 'טיפוסים', שאפשר למצוא בכל תחביב כמעט- יש מי שחייבים ללמוד ולהתעמק איך העסק עובד בשביל להבין מה הם שומעים/ על מה נוהגים או רוכבים/ ובמה מצלמים וכד', ויש מי שמספיק להם לחוות את התוצאה, וזה הכי חשוב להם.
בסוף הרי שניהם מודדים לפי התוצאה הסופית שרכיב האודיו מספק ויש מקום לכולם :)

לי יש מגבר שאיפה שלא תקרא עליו, מהללים את המתכנן "האגדי" ו"הגאון" שתכנן אותו, ואת המעגלים הלא שגרתיים שהוא המציא וייחודיים לו, ואני, וואללה אין לי רבע מושג ירוק על מה מדובר - מה מיוחד בתכנון ומה גאוני במעגלים. יש שם שני כפתורים, הרבה ספקי כוח כבדים והרבה שפופרות...... :p
אבל איך ששמעתי את המגבר הזה, ואחרי שהשוויתי אותו לכמה אחרים, היה לי ברור שזה המגבר שלי. אז אני מבין את כרמי, אבל מעריך מאוד חברים כמו נמר שחייבים להבין מהיכן הגיע כל חלק, איך ולמה כל הגשאפט תוכנן ולמה זה נשמע דווקא ככה ולא אחרת.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שוב אתה מפספס את העיקר - הטכנולוגיה או הטכניקה של המרמקול - גם עם מעור נחש לא מעניינת אותי - רק איך שהוא נשמע

כרמי. לך זה לא משנה. לי זה משנה מאוד. למה? משום שאם אתעמק במרכיבים של מה שאני אוהב אוכל לעשות למינציה מראש בפעם הבאה.

העיקר הוא הסאונד. ומה לעשות, אני לא מפספס אותו. עובדה, בהמלצות שלי אלייך לא ממש פספסתי. כנראה שאני גם יודע דבר או שניים על סאונד.

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
נמר ידידי לא אפול בחוד לשונך ובכושר הכתיבה הגבוהה שלך מצטער ששמים לך מראה אתה הופך לברוטלי .לגבי מספר הפעמים שטידל הוזכר פה או כל חברה אחרת שמנית , תספר לסבתא את הנתונים האלה שאחרים יוכלו את זה אתה שקוף מדי כלפי הסחורה שלך ואני היחידי שמסוגל להגיד את זה ,לא באתי בכוונה לריב איתך אבל ההשתפכיות האלה כלפי הרמקולים שלך כבר מעלים גועל ואני לי היחידי שאומר את זה אז סליחה שנגעתי לך במקום כל כך רגיש בפעם הבאה אני יביא מראה יותר קטנה ןדרך אגב המוניטור המעולים שלי כבר לא איתי הם נמכרו מחפש רמקול אחר מה אתה ממליץ ררגע אני יודע אולי אבקש ממך תיווך אם אחד היבואנים יסדר לי מחיר טוב אני חושב שהם חייבים לך את זה

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
בשבוע שעבר ראיתי פירסום ישן של אייל פור , והאמת שהתגעגתי למקצועיות לרמה הטכנית שייצג
במוצרים שהביא לארצנו.
"איפה ישנם אנשים כמו האיש ההוא" ??

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר ידידי לא אפול בחוד לשונך ובכושר הכתיבה הגבוהה שלך מצטער ששמים לך מראה אתה הופך לברוטלי .לגבי מספר הפעמים שטידל הוזכר פה או כל חברה אחרת שמנית , תספר לסבתא את הנתונים האלה שאחרים יוכלו את זה אתה שקוף מדי כלפי הסחורה שלך ואני היחידי שמסוגל להגיד את זה ,לא באתי בכוונה לריב איתך אבל ההשתפכיות האלה כלפי הרמקולים שלך כבר מעלים גועל ואני לי היחידי שאומר את זה אז סליחה שנגעתי לך במקום כל כך רגיש בפעם הבאה אני יביא מראה יותר קטנה ןדרך אגב המוניטור המעולים שלי כבר לא איתי הם נמכרו מחפש רמקול אחר מה אתה ממליץ ררגע אני יודע אולי אבקש ממך תיווך אם אחד היבואנים יסדר לי מחיר טוב אני חושב שהם חייבים לך את זה

באת לריב ועוד איך.

אז אתה היחיד שמסוגל להגיד את זה?
אתה הרובין הוד שמציל את המסכנים מפני הסכנה הזו שקוראים לה "נמר לוי"?

שמע שמע מתוקי
מה שאני עשיתי ועושה עדיין עבור התחום הזה, מה שאני קידמתי, חשפתי, תמכתי ויעצתי (גם לך - שעות) לא תעשה גם אם אני אתן לך במתנה עוד גלגול בעולם הזה.

לסיום.
הנתונים שנתתי לך מדויקים לחלוטין.
מספיק להביט בהסטוריה/היסטריה של התגובות שלך מהשנה האחרונה בשביל להבין שמהרגע שטענתי שמוניטור אודיו היא יצרנית רמקולים עממית בשביל להבין מה המניע שלך - אישי!

הסגנון שלך לא לרוחי. אנא שנה אותו. זו בהחלט אזהרה אחרונה לפני שתמצא את עצמך בחוץ.

מקווה שתפנים. פשוט אין לי זמן ואנרגיה בשביל מלחמות אישיות.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מרטן מרטן מרטן MARTEN MARTEN
TIDAL טידל ושוב מרטן.
אה, ואיזופון!

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
למה להעליב את פיני ? תן עוד איזופון :)

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בשבוע שעבר ראיתי פירסום ישן של אייל פור , והאמת שהתגעגתי למקצועיות לרמה הטכנית שייצג
במוצרים שהביא לארצנו.
"איפה ישנם אנשים כמו האיש ההוא" ??
אייל פור היה איש אקדמיה,משהוא אחר במחוזותינו,
אין ספק שהישאיר חור גדול.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
יותר מידי נמוך ירדתה לא לענין בכלל.
ויותר מזה אין קשר לכלום מהדיון פה.
לדעתי אתה חייב התנצלות לרמיזות המלוכלכות שזרקתה פה בפומבי.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
יותר מידי נמוך ירדתה לא לענין בכלל.
ויותר מזה אין קשר לכלום מהדיון פה.
לדעתי אתה חייב התנצלות לרמיזות המלוכלכות שזרקתה פה בפומבי.
צודק שלמה,
הודעה מכוערת במיוחד.

נמר אכלת אותה. עלו על הקומבינה שלך ועכשיו כולם יודעים על דמי החסות שגבית מאיתנו בתמורה להנחה.
עכשיו אני מבין איך זיו הוריד חצי מחיר!

yanivrsi

מושעה
מעורבות
27
נקודות
28
ידיד נמר ממש לא באתי לריב אני חוזר ואומר.עליך חובת התוכן באתר ולא עלי אז אל תתן לעצמך נקודות פה ,פעלך מבורך פה אין ספק ,אבל תדע לקבל ביקורת בונה ואל תתנהג כאילו העירו את הענק משנתו .
וטינה זה ממני והלאה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יניב.

הסגנון שלך, האשמות שלך כלפי הן רחוקות שנות אור מביקורת בונה.
אני מעוניין תמיד לשמוע ביקורת בונה כל עוד היא נעשית בכבוד.

מה שאתה עושה זה מעשה מכוער, נסיון להכפיש את שמי ושימוש בסיגנון בוטה ודורסני.
זה לא שאני ממש מתרגש מכל דיכפין שמנסה לזרוק עלי עגבניות. השיריון שלי מאוד עבה - מאוד!
אבל ההכפשות שלך, הוולגריות והבוטות בה אתה ״מבקר״ אותי יכולים לעבור חלק בהודעות פרטיות או בטלפון (התייעצת איתי שעות רבות בטלפון וגם ניסיתי בכל מאודי לעזור לך באופן אישי עם מוצר שרכשת) ואתה עוד מעז, בשיא החוצפה, כשאתה יודע היטב כמה ניסתי לעזור לך ללא כל תמורה (ואף לא נרמז כך) ואפילו אמרתי לך שתקח את המגבר שלי לבדיקה בבית במקום לשלם עבור הדגמה (לא כל אחד היה מוציא מגבר כזה יקר מהבית תוך סיכון שיקרה לו משהו) ואתה בא לכאן ומגדף אותי?

מאיפה עזות המצח הזו?

״מעניין את סבתא שלי״
״מתווך״
״מסריח״
״כולם יודעים״

תגיד לי. אתה עד כדי כך כפוי טובה?

אני כנראה צריך לחשב מסלול מחדש.
אני לא ידידי שלך, לא חבר ולא מעוניין בכך. נכוותי לא מעט מכאלה שתרמתי להם מזמני היקר (והוא יקר חביבי - יותר ממה שאתה יכול לשער) ובאדיבות רבה (לתת מגבר יקר בשביל לחסוך לך כסף), להתקשר ליבואן בשביל לנסות ולטפל לך בבעיה כאשר אני לא שש למנף את הקשרים שלי עבור כל דיכפין.

סע לשלום חביבי. לא מדובשך ולא מעוקצך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור