הבדלים בין רמקולים

• פותח הנושא hm68
  • פורסם בתאריך

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
י
מחזקים את גישתך בדיוק כמו שתיאוריית המפץ הגדול מחזקת את ההנחה שאלהים ברא את השמיים ואת הארץ. או במלים אחרות, אתה מבין מה שאתה רוצה להבין.
אף אחד לא אמר, אגב, ש-naim זה לא טוב. זה פשוט לא הכי טוב. ובטח שאין להם בלעדיות על טוב.
שא ברכה.
יתכן שאני מבין מה שאני רוצה להבין, אני גם מאמין שאלוהים הוא זה שיצר את המפץ הגדול ומכאן שבעצם הוא ברא את השמים ואת הארץ.

אריה

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
מחזקים את גישתך בדיוק כמו שתיאוריית המפץ הגדול מחזקת את ההנחה שאלהים ברא את השמיים ואת הארץ. או במלים אחרות, אתה מבין מה שאתה רוצה להבין.
אף אחד לא אמר, אגב, ש-naim זה לא טוב. זה פשוט לא הכי טוב. ובטח שאין להם בלעדיות על טוב.
שא ברכה.

מפץ הגדול הוא אירוע סינגולרי,
אבל אינטליגנציה גבוהה מסתתרת
מאחורי בריאת העולם שאין
מבינים אותה,ההסתברות שאתה
נולדת אתה,
גדולה בהרבה לעומת ההסתברות
להיווצרות החיים על הפלנטה שלנו,
כך שאני קורע ברך בפני האינטליגנציה הזו,
תן כבוד,תמנע מהציניות השנונה,
זו לא ביקורת בונה כי אין כזו,
ואין לי זכות לשפוט אנשים,
זה דומה יותר לעצה,
וחוצמזה אני מחזיק ממך וכתיבה שלך :בעד:

menahem

כתב האתר
מעורבות
359
נקודות
83
3. יש לי הרגשה שהטעם האירופאי והצליל המודרני לא מתיישב עם הטעם הישראלי שיותר בכיוון הצליל החמים והאנגלי למשל...

טענה מעניינת מאוד,ושווה התיחסות.

בגדול,אנחנו בפורום אודיו ולא אחר,אבל לתת את קווי המתאר של תרבות ישראלית (ישראלית ולא יהודית) זו משימה לא קל בכלל - בעוונותי,יצא לי להתעסק בזה - אני מדבר מניסיון.

אם נתעמק בתחום האודיו - אז:מסיבות כלכליות גריידא מקורות האודיו שהגיעו לא"י פלסטינה באות מאירופה. ומאחר ואנגליה הייתה,ועדיין,מהתרבות היותר משפיעה על עולם התוכן המוזיקלי של המאה ה-20,וגם ה-21,אז "נדבקנו" באמות המידה שנקבעו באי של הממלכה הבריטית ברשות הוד מעלתה אליזבט.

בריטניה לא הייתה ואיננה מעצמת אודיו בצד של ציוד האודיו,אבל כשאנחנו רוצים לקבוע לעצמינו אמות מידה של מה נשמע "נכון" או "לא נכון" "קרוב למקור" או לא אנחנו מסתמכים על הקלטות מבית היוצר הבריטי או בהשפעתו - וההשפעה הזו היא לא רק באי הבריטי אלא מחוצה ומזרחה משם.

אני לא רוצה להסיט,כאן,את הדיון ומה שכתבתי הוא כחומר למחשבה בלבד. מכל מקום האמירה עצמה מעניינת ומאתגרת גם כשמדברים על שיחזור אודיו באמצעות מערכת דו ערוצית,ועל העדפות שככל הנראה יש להן שורש בתרבות המקומית.

HIH.

מנחם

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
מפץ הגדול הוא אירוע סינגולרי,
מה זה אירוע סינגולרי?
אבל אינטליגנציה גבוהה מסתתרת מאחורי בריאת העולם שאין מבינים אותה,
אינטלגנציה גבוהה? אתה מציין את זה כאילו זאת עובדה. זה הסקת מסקנות שלך שמושתתת על חינוך, תפיסת עולם והרבה אמונה שמשלימה פערים היכן שאין ידע.

ההסתברות שאתה נולדת אתה, גדולה בהרבה לעומת ההסתברות
להיווצרות החיים על הפלנטה שלנו, כך שאני קורע ברך בפני האינטליגנציה הזו,
גם ההסתברות שפוטון נמצא בו זמנית על הראש שלי ועל הירח היא גבוהה לאין שיעור מאשר אותו פוטון יהיה בו זמנית על הראש שלי ועל כוכב לכת בגלקסיית אנדרומדה. מה זה אומר? שהפוטון נוצר ע"י אינטלגנציה?

תן כבוד,תמנע מהציניות השנונה,
לא הבעתי זלזול. פשוט נתתי דוגמא לפרשנות והסקת מסקנות סובייקטיבית לחלוטין של דברים, שאינה בהכרח נכונה עבור אנשים אחרים.
זו לא ביקורת בונה כי אין כזו, ואין לי זכות לשפוט אנשים,
נכון. זאת לא ביקורת בונה. זאת ביקורת על תהליך הסקנת מסקנות שאינו לוקח בחשבון את כל הפרטים.

זה דומה יותר לעצה,
איזו עצה?
וחוצמזה אני מחזיק ממך וכתיבה שלך :בעד:
תודה. אל לך. ישנם מוצלחים ממני בהרבה כאן. וחלקם לצערי כבר לא כאן.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
טענה מעניינת מאוד,ושווה התיחסות.
מנחם
נכון. אני גם חושב שזאת טענה מעניינת ושווה התייחסות. ולדעתי הסיבה היא הרבה יותר פשוטה:
ציוד אנגלי הוא יותר נגיש ויותר זול, ולכן יש יותר חשיפה אליו.
כמה חברות גרמניות אתה מכיר שיש להן מגברים ב- 5000 ש"ח? אמריקאיות?

לא סוד שאנחנו חצי מדינת עולם שלישי, עם מעמד ביניים שחוק ביחס לעולם המערבי, ולפיכך הרבה פחות אודיופילים בנשמתם (לא מדבר על מליונרים שקונים על עיוור מערכת במליון דולר). אותו דבר אפשר לראות גם ברוסיה, אגב. חנויות היי-אנד מדופלמות מחזיקות ציוד שהוא חמוד במקרה הטוב, ובדרך כלל ברמת כניסה. פונקציה של יכולות השוק.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
אירוע סינגולרי הוא אירוע ייחודי חד פעמי,
זו לא תופעת טבע שהיא לרוב מחזורית,
בעיניין שאר הטקסט בתגובה שלך
אין לי רצון להוסיף.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
אירוע סינגולרי הוא אירוע ייחודי חד פעמי,
זו לא תופעת טבע שהיא לרוב מחזורית,
בעיניין שאר הטקסט בתגובה שלך
אין לי רצון להוסיף.
ישנן עדויות רבות שהמפץ הגדול הוא ממש ממש לא אירוע חד פעמי. אותי מעניין אם ביקומים אחרים, או גלגולים אחרים של היקום שלנו, יש גם אודיופילים. וחשוב אפילו יותר - אם אלהים אחראי גם להם!

נערך לאחרונה ב:

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
במשחק גולף כדי שיהיה מעניין והוגן,
השחקן החזק נותן פור כמה חורים
לשחקן החלש יותר,
אתה רוצה תמיד לנצח,אשרך וטוב לך!

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
יוסי , לא מצ׳עמם לך בפנסיה.:ישן:
מתן , סחטיין , אבל סגנון הכתיבה הזה מותר רק לעמיר. :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,563
נקודות
113
במשחק גולף כדי שיהיה מעניין והוגן,
השחקן החזק נותן פור כמה חורים
לשחקן החלש יותר,
אתה רוצה תמיד לנצח,אשרך וטוב לך!
כן, גם בטניס שולחן נותנים פור.
אבל אני לא חושב שמושגים כמו ניצחון והפסד רלוונטיים כאן. איש איש באמונתו יחיה (גם אם היא חסרת היגיון. סתם סתם!!! )
בכל מקרה קבל את התנצלותי אם פגעתי בך. זאת לא היתה הכוונה. בסה"כ רציתי לתפוס קצת תחת על אריה אבל כנראה שכוונת המשורר היתה ידועה רק לי.

שוני כפרה, אבל אני כותב פחות מ-300 מילים בפוסט!

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
ישנן עדויות רבות שהמפץ הגדול הוא ממש ממש לא אירוע חד פעמי. אותי מעניין אם ביקומים אחרים, או גלגולים אחרים של היקום שלנו, יש גם אודיופילים. וחשוב אפילו יותר - אם אלהים אחראי גם להם!
בטח יש אבל האודיופילים פה בפורום הם סינגולרים .............. לפחות חלקם ......... :)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נעלבתי עד עמקי נשמתי מכך שראש ממשלתנו הוציא על תיקון רמקולים רק 2,100 שח. צריך לצרף אותו מייד לפורום.

אריה

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
נעלבתי עד עמקי נשמתי מכך שראש ממשלתנו הוציא על תיקון רמקולים רק 2,100 שח. צריך לצרף אותו מייד לפורום.
אריה

כנראה קנה רמקולים עם "טבעת ספוג הקפי" שמתפוררת אחרי חמש שנים.. וכנראה גם עם ממברנות נייר. פרייר!!!:D

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43

אריה
////////

נערך לאחרונה ב:

big

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
רפי האוזמן מתקן קרמי ?

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
למה ? תופס אבנית ?;)
יסלחו לי כולם אבל כל עניין הפלגנות של קרמיקה או לא , מצחיק אותי כמה לוקחים ברצינות ממברנות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
למה ? תופס אבנית ?;)
יסלחו לי כולם אבל כל עניין הפלגנות של קרמיקה או לא , מצחיק אותי כמה לוקחים ברצינות ממברנות.

זה לא קרמי או לא. מי שלוקח את זה לקרמי או לא זה כמה חברים בודדים שקשה להם להבין את העקרון.
הויכוח הוא בין יחידה קשיחה וקלה שעובדת כמו בוכנה לבין סמרטוט.

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
וון שווייקרט unifield one יחידה קואקסיאלית מ TPX , סמרטוט או בוכנה ? :D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוכנה בהחלט.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
הויכוח הוא בין יחידה קשיחה וקלה שעובדת כמו בוכנה לבין סמרטוט.

אני לא מתחבר לסגנון ולתובנה.
הדרייברים אצלי לא מיחידות קשיחות ועדיין רמקול נפלא, אגב, מאחת החברות המובילות בעולם, שהרבה יכולים ללמוד מהם...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור