הבדלים בין מסך טלוויזיה LCD או פלזמה אמריקאי מול ישראלי

acetrip

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מספר הפריימים ב pal / ntsc שונה, טלויזיה מארה"ב different frame rate

נאמר לי מנציג של
b&h photo video new york
שגם אם הטלויזיה שאקנה בארה"ב תומכת 220 ו50 הרץ עדיין תהיה בעיה כי מספר הפריימים ב pal / ntsc
שונה ולכן קצב התמונות לא יהיה בדיוק אותו דבר כמו שאמור להיות.
מישהו יודע - שמע על זה משהו וחושב שזה נכון ?
תודה

א

אורח

אורח
vizio

הבאתי לארץ 3 טלויזיות vizio led כולן עובדות עם 220 בחיבור (כמו של מחשב) ישיר.
יש בעיה עם pal אבל פתרתי אותה עם dvd recorder שהיה בביתי.
בחיבור hdmi אין בעיה בכלל. הטלויזיות עובדות מעולה, חבל רק שאין ערוץ 3d

א

אורח

אורח
לזה שהביא 3 vizio
תוכל בבקשה לתת את מספר הדגם ?

111oren

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום, אני מעוניין להעביר טלוויזיה סמסונג יד שניה שנרכשה בארה"ב לארץ... הדגם שלה הינו UN65E8000FXZA
Version number AH01
האם מישהו יודע האם הטלוויזיה אכן תתמוך בשיטות השידור של ישראל והאם המתאם שלה לחשמל גם תומך ב 220V
תודה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הסתכלתי במפרט שלה, כתוב שהיא תומכת בחשמל 110V-120V, אבל את זה אפשר לפתור עם שנאי מתאים ל- 220V.
השאלה היותר גדולה היא האם יש תמיכה בוידאו 1080/50i או 25p ואת זה לא כתוב.

111oren

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
הסתכלתי במפרט שלה, כתוב שהיא תומכת בחשמל 110V-120V, אבל את זה אפשר לפתור עם שנאי מתאים ל- 220V.
השאלה היותר גדולה היא האם יש תמיכה בוידאו 1080/50i או 25p ואת זה לא כתוב.
אז יש דרך לוודא את זה... העלויות להביא טלוויזיה כזו הינם גבוהות וחשוב לי לדעת שאוכל להנות ממנה...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה עניין טכני שלא תמיד מפורסם לציבור ודורש התייעצות עם אנשי מקצוע מקומיים שמכירים את המסך. ליצרניות יש אינטרס להסתיר פומבית תמיכה בפורמטי וידאו של PAL על מנת למנוע זליגה של העברת דגמים ממדינה אחת לאחרת. אפשר לבצע בדיקה של העניין ע"י חיבור של סטרימר וניגון קבצי וידאו שאתה בטוח שהם 1080/50i ו- 1080/25p. צריך להגדיר את יציאת הוידאו בסטרימר לרזולוציה וקצב הפריימים הזה.

111oren

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
זה עניין טכני שלא תמיד מפורסם לציבור ודורש התייעצות עם אנשי מקצוע מקומיים שמכירים את המסך. ליצרניות יש אינטרס להסתיר פומבית תמיכה בפורמטי וידאו של PAL על מנת למנוע זליגה של העברת דגמים ממדינה אחת לאחרת. אפשר לבצע בדיקה של העניין ע"י חיבור של סטרימר וניגון קבצי וידאו שאתה בטוח שהם 1080/50i ו- 1080/25p. צריך להגדיר את יציאת הוידאו בסטרימר לרזולוציה וקצב הפריימים הזה.
אז מה שאתה אומר זה שאם אין לי סטרימר אז אין לי שום דרך לוודא את העניין ולוותר על הבאת הטלוויזיה הנ"ל...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה צריך למצוא דרך להזרים למסך תכני וידאו בפורמט המקובל בישראל. אולי יש לך נגן DVD עם סרט אירופאי.

yuria

אוהב את התחום
מעורבות
23
נקודות
18
מניסיון אישי המסך שלך תומך במתח 220vac.
לגבי תאימות ל-50 הרץ קרוב לוודאי שתצטרך מעבד וידאו

Quammy

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
הי,
השאלה שלי היא בנוגע לתדר החשמל - האם הוא משפיע איכשהו על השידור?
פרטים:
יש לי טלויזיה 110V/60Hz. אני רוצה להביא אותה לארץ אך ורק למטרת חיבור ל- X-Box (שנקנה גם כן בחו"ל ועובד כיום עם הטלויזיה הזו).
ברור לי שצריך שנאי מ -110 ל-220 שיעלה כמה מאות שקלים בארץ (בהתאם להספק הנדרש), אך למיטב הבנתי, שינוי תדר החשמל הינו יקר ביותר ואינו כדאי. אם אינני טועה, תדר החשמל משפיע בעיקר על מכשירים עם מנוע ופחות (או בכלל לא?) על מכשירים דיגיטליים.
האם הטלויזיה תעבוד כמצופה או לא?

תודה מראש!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עם שנאי 220V-110V הטלוויזיה אמורה לעבוד באופן תקין עם מקורות וידאו בקצבי הפריימים הנתמכים ע"י המסך.

Quammy

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מעולה, תודה על התשובה המהירה.

Sagy313

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
האם אתם בטוחים ב 100% שטלביזיה אמריקאית הפועלת על מתח של 110v ו 60hz תעבוד גם במתח של 110v ו 50hz? כל טלביזיה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה צריך שנאי שממיר בין 220V 50Hz אל 110V 60Hz.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור