האתר הצתמק לי...מה צריך בשביל שיגדל?

• פותח הנושא zs
  • פורסם בתאריך

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
:cool:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אני הייתי מתחיל במתן חנינה לכל המושעים

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
שלמה
ממחשב רגיל לחץ על -Ctrl וביחד על ה- + בהתאם לגודל שמשביע את רצונך.
להקטנה אותו הדבר רק במקום+ לוחצים על ה-
אגב יצרת קשר עם אלי ?

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אני הייתי מתחיל במתן חנינה לכל המושעים
חס וחלילה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלמה. אני יכול לראות ״תעבורה״. כלומר כמה פוסטים נפתחו וכמה תגובות הגיבו.
האתר לא הצטמק, להיפך, הוא גדל תמיד. העניין הוא שהאתר לא נותר להיות זירת קרב.

הפורום זורם על מי מנוחות, כנראה נחזיר כמה מהגולשים שחסמנו לאחרונה עם תנאים מקדימים. חלק מהחסומים לא יוכלו לכתוב כאן כלל (נחסמו לצמיתות). כל אחד שנחסם חסימתו קצובה בזמן על פי הסיבה שהוא נחסם. עד היום רק 3 גולשים נחסמו מהאתר הזה לצמיתות (ללא אפשרות לחזור) וזה מעט מאוד ביחס ליתר.

ובגדול. על מנת לסבר לך את האוזן. אתר dtown הוא קודם כל מגזין ביקורות, כתבות וחדשות ורק אחר כך פורום. ולכן, באופן אוטומטי רוב ההשקעה שלנו היא בעמוד הראשי.

סתם לידיעתך, כרגע (ממש עכשיו) מחוברים לאתר 1214 גולשים שונים שמהם 812 רשומים. וזה אפילו לא שעות השיא. סתם בשביל להוסיף עוד קצת לפרוטוקול, 143 גולשים כרגע מחו״ל.

בקיצור. האתר לא הצטמק אם כי גדל. הוא פשוט זורם נכון, בלי ״מכות״.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
האמת שאני מעדיף את האתר ככה...אין לי עצבים לאנרגיות שליליות, היה שלב שהאתר הפך לזירת קרב העלבות והשפלות....מאז דווקא קרו דברים מגניבים, יש צלם שמעלה תמונות מגניבות שלו, נוספה ביקורת על סרטי קולנוע, אני העלתי את ריקוד הפנגווין....תסתכל על זה מהצד שלי, אני מאוד אוהב מוזיקה ומערכות סטריאו, למה אני צריך להתבונן בהרס העצמי של אנשים ועוד בפורום או אתר שאמור להיות כיפי, אני עובד מאוד קשה בעבודה שלי [כמו כולנו...] ואלימות יש מספיק. אני לא צריך את האתר בשביל לראות מכות, בשביל זה יש רובוטריקים וצבי הנינג'ה...חחח

אני לא בעד חנינה [אני מודה שאני לא קובע אבל זו דעתי האישית] אנשים צריכים להבין שזו לפעמים זכות שיש אתר כזה, שנוגע בכול כך הרבה נושאים שמעניינים אותי ועוד רבים, מארגן אירועים שבאחד מהם או יותר הוצג רמקול דגל של חברה בין לאומית בהופעת בכורה....אה....כן...וגם היה אפשר לשמוע את הרמקול [אם אני זוכר טוב זה היה רמקול של חברת קבס]

בתערוכה אחרת הביאו אנשים מחו"ל שיסבירו על המוצרים שמשווקים בארץ, אין לי מושג כמה מאמץ צריך בשביל לארגן כזה דבר, אני מודה שבחיים לא שאלתי את נמר והוא מצידו לא בא לבכות לי שקשה לו....וכול זה בשביל מה? בשביל מכות בתגובות? לא תודה.

אני מציע הצעת ייעול....נמר ישכור מתאבק סומו עם מוטיבציה בגודל של נושאת מטוסים....מי שממש אבל ממש לא יצליח להתאפק ויהיה חייב מכות יתקשר לקו החירום של נמר [ הקו יהיה כמובן זמין כול הזמן] ונמר יקפיץ במיידית את המתאבק... אם חס ושלום מתאבק הסומו הדגול יקבל בראש ויקרוס...נמר יוציא לפול את תוכנית ב'... צב נינג'ה ביחד עם רובוטריק, אם גם זה לא יעבוד הולכים על תוכנית ג'...מוצץ....חחחח

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לטעמי האתר מצוין, מספק מידע מגוון בכמה תחומים. אני יותר קורא באתר מאשר מגיב.

אריה

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
כמות המחוברים ברגע נתון אינה מצביעה על תעבורה בפועל רק על מחשב שלא סגר את הדף, כמות המשתמשים הפעילים והתורמים שונה ופחותה, אבל טוב שיש אתר זה עמנו.
אני מנסה לספור כמה פורומים ישנם שכל כך רווים באמוציות חוץ מפוליטיקה וסלבס וזה שאתם בו עכשיו..אדיבות, ביסוס לנכתב והכל טוב.

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
בשבילי,האתר
נהדר,הרבה עזר לי להבין ,להשכיל,
בסבך האודיו,
הרי רובנו "התגלחנו"עם האתר,
שאלנו שאלות תם,
וקיבלנו תשובות מקצועיות מפה ועד שם,
לא שאין אתרים אחרים,
אבל כמו שכתבתי פעם,
משפחה לא מחליפים !

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
חברי האתר הנכבדים

הרשו לי מנקודת המבט שלי , לומר מלה אחרת .
סוגיית החזרת המושעים - נתונה להחלטת הבעלים ותו לא -ואינו מהווה משקל אם את קטן או גדול.
{אם כי חסרה לי דעתו של חבר אחד בנושאים רבים }

איכות המאמרים והנושאים הם היסוד לאתר זה .

מצד שני ?
אילו היה מנגנון {בדומה לסומו אבל אלקטרוני} המזהה במיידית מילה אחת או משפט שאינו עולה בקנה אחד עם כללי האיתקה נמחק מידית עוד לפני עליה לאויר , מבלי לעבור את עיניו של -נמר או ליאור .
זמן תגובה מהיר מבלי לתת לגרום נזק לשום צד.

אולי זה עוד רחוק - שלב זה ?

אני אישית מרגיש כי בראש בראשונה , זו אינה במה להתנצחות -וכבר היינו שם במקרים כאלו
בין חברים לבין עצמם.
מיותר ולא מוסיף כלום רק מרחיק קוראים .
רוצה .
אלא אתר איכותי , שלי, כיף לכתוב ולקרוא .
אתר ביקורות מידע בנושא אודיו - וידאו ובכל מה שביניהם .

SONY ES

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כמי שמכיר את האתר מראשיתו וחזר לפעילות אקטיבית אחרי מספר שנים, אני חייב לומר שהירידה הדרמטית בכמות ההתנצחויות בפורום עשתה לו רק טוב.
dtown הוא קודם כל אתר חדשות/כתבות/מבחנים ורק אח"כ פורום, מאז חזרתי לפעילות זהו הפורום הנעים והאינפורמטיבי ביותר להתכתב בו מה שלא תמיד ניתן לומר על מקומות אחרים ברשת.

Music8

חבר אתר
מעורבות
3
נקודות
3
ממתין לחזרתו של שניצל
יעלה את הרייטנג

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תמשיך לחכות...

ולגבי הרייטינג. לא בעיה למלא כניסות במריבות. מבטיח לך שאם אתלכלך איתך עכשיו השירשור הזה יספור עוד 1000 כניסות ו-120 תגובות בשעה.

אממה. אודיו לא בטוח יהיה בו.

האתר היום הוא בדיוק כפי שאני רוצה אותו. רגוע, איכותי, ענייני והעמוד הראשי פורח מאי פעם.
בדרך עוד טונות של ביקורות, מאמרים ועוד דבר אחד נוסף שעליו נכריז בקרוב.

בקיצור. טוב לי ככה ונראה שגם ליתר.

EREZ100

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
תמשיך לחכות...

ולגבי הרייטינג. לא בעיה למלא כניסות במריבות. מבטיח לך שאם אתלכלך איתך עכשיו השירשור הזה יספור עוד 1000 כניסות ו-120 תגובות בשעה.

אממה. אודיו לא בטוח יהיה בו.

האתר היום הוא בדיוק כפי שאני רוצה אותו. רגוע, איכותי, ענייני והעמוד הראשי פורח מאי פעם.
בדרך עוד טונות של ביקורות, מאמרים ועוד דבר אחד נוסף שעליו נכריז בקרוב.

בקיצור. טוב לי ככה ונראה שגם ליתר.

:בעד:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
תודה לכולם, אני מאמץ את התשובה של פיני.מצטער שגרמתי לבלבול שהוא עקב ניסוח בעייתי משהוא.:שתוי:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
חח זה בדיוק מה שאמרתי לנמר, שזו כוונתך...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לפחות הבהרתי משהו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור