האם קונקטורים משפיעים

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני רוצה לעבור כזה מבחן, ומוכן גם לעשות זאת אצל צד ג' ע"מ שחלילה לא אטמא את ביתך עם אוזני הטכנוקרטיות. מבחינתי שאתה תהיה הבוחן, לא אכפת לי. הנה - שמישהו ירים את הכפפה. אם יהיה תנאי שאני לא אסכים לו - אתה לא תהיה חייב בו גם. אני גם לא מבין מה לא אפשרי בתנאים שלי.... :מבולבל:

תבקש מנמר...
גם אם לא תצליח לא תקבל ממנו שמחה לאיד....

ארז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני רוצה לעבור כזה מבחן, ומוכן גם לעשות זאת אצל צד ג' ע"מ שחלילה לא אטמא את ביתך עם אוזני הטכנוקרטיות. מבחינתי שאתה תהיה הבוחן, לא אכפת לי. הנה - שמישהו ירים את הכפפה. אם יהיה תנאי שאני לא אסכים לו - אתה לא תהיה חייב בו גם. אני גם לא מבין מה לא אפשרי בתנאים שלי.... :מבולבל:

הבית שלי לרשותכם.

ומוקס.
את המבחן שאתה הצעת לא תעבור לעולם. ושוב, אוכיח לך זאת כשתהיה אצלי, חבל על הוויכוחים האישיים הללו. הרבה אמוציות שיובילו בסוף לזה ששניכם תתעצבנו ולא יצא מזה שום מפגש לימודי (לשני הצדדים).

סתם חבל. יאללה תלחצו ידיים(ורד)

R177

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בשביל השעשוע

איזה מבחן רוצים להעביר אותי?
אזכה לראות מישהו אוכל את הכובע בתמורה?
כבלים, מגברים, שקעים שרופים או בתוליים, רבותי-אוזניים לא קונים, עובדים קשה עם משמעת. אבל, בסטריאו, מה לעשות, הכל משפיע, ולא תמיד המוח האנושי מבין למה. תחיו עם זה,לא מתים מזה, אפשר אפילו להנות פה ושם, כשיש כסף, ומהר מאד הכסף נגמר עד לפעם הבאה.
כל השאר, התכחשות לשמה והנצחת הבערות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
איזה מבחן רוצים להעביר אותי?
אזכה לראות מישהו אוכל את הכובע בתמורה?
כבלים, מגברים, שקעים שרופים או בתוליים, רבותי-אוזניים לא קונים, עובדים קשה עם משמעת. אבל, בסטריאו, מה לעשות, הכל משפיע, ולא תמיד המוח האנושי מבין למה. תחיו עם זה,לא מתים מזה, אפשר אפילו להנות פה ושם, כשיש כסף, ומהר מאד הכסף נגמר עד לפעם הבאה.
כל השאר, התכחשות לשמה והנצחת הבערות.

(Y)מסכים!

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני אסביר לך שניפגש.

זה די מורכב העניין של מבחן עיוור וקשה להסביר אותו בכתב. אבל המפגש ביננו כנראה יסדר לך כמה עובדות שלא ידעת על קיומן בכל הנוגע למבחנים עוורים.(ורד)

הבית שלי לרשותכם.

ומוקס.
את המבחן שאתה הצעת לא תעבור לעולם. ושוב, אוכיח לך זאת כשתהיה אצלי, חבל על הוויכוחים האישיים הללו. הרבה אמוציות שיובילו בסוף לזה ששניכם תתעצבנו ולא יצא מזה שום מפגש לימודי (לשני הצדדים).

סתם חבל. יאללה תלחצו ידיים(ורד)

נמר ומוקס,
יש התפתחויות?
האם נקבע מועד לביקור?
אחרי כל הררי המילים שנכתבו פה זה יהיה פספוס אם זה לא יתקיים...(ורד)

ארז

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני ממתין בסבלנות.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
"נניח שאתה אלקטרון שניסע בדרך נחושת נחמדה והנה הגעת לצומת שבו נאלצת כאלקטרון לעבור דרך משובשת מלאה בבדיל (הלחמה) , ואז שסוף סוף יצאת מהחרה הזה מסתבר לך שעכשיו כבר אין נחושת אלא כסף מסנוור ודוקרני ומי יודע מה הלאה מחכה לך כאותו אלקטרון מסכן שנאלץ לעבור דרך משובשת שמשתנה לרודיום ולאחר מכן לפליז ושוב בדיל ושוב נחושת , למה לא עושים את כל הדרך נחושת וחלאס, ככה שאותו אלקטרון מגיע עייף מאוד לרמקול ואז רוצים שהוא גם יזמר, הקיצור שבונים כבלים צריך לחשוב כמו אלקטרון."

מועמד שלי לדוגמת העשור...

פעם היה יותר מעניין...

חג שמח

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
"נניח שאתה אלקטרון שניסע בדרך נחושת נחמדה והנה הגעת לצומת שבו נאלצת כאלקטרון לעבור דרך משובשת מלאה בבדיל (הלחמה) , ואז שסוף סוף יצאת מהחרה הזה מסתבר לך שעכשיו כבר אין נחושת אלא כסף מסנוור ודוקרני ומי יודע מה הלאה מחכה לך כאותו אלקטרון מסכן שנאלץ לעבור דרך משובשת שמשתנה לרודיום ולאחר מכן לפליז ושוב בדיל ושוב נחושת , למה לא עושים את כל הדרך נחושת וחלאס, ככה שאותו אלקטרון מגיע עייף מאוד לרמקול ואז רוצים שהוא גם יזמר, הקיצור שבונים כבלים צריך לחשוב כמו אלקטרון."

מועמד שלי לדוגמת העשור...

פעם היה יותר מעניין...

חג שמח
מזכיר לי (או אולי מזקיר) את שיחת הזרעונים מסרט של וודי אלן

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מאיפה יצא השרשור הזה ? יש כאן היסטוריונים ?

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
מעניין
מה נסגר בסוף עם המבחן העיוור ?
איפה יהושע ? שנים הוא לא כתב ...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בקשר להחלפת ספידים

מאוד חשוב מעבר לחומר של הספידים( שיהיו מאותו חומר של הכבל ,כלומר אסור למשל כבל נחושת וקונקטורים של כסף )חשוב מאוד איך מחברים הקונקטור , לא רצוי להלחיםאלא לחבר בעזרת "קרימפינג" כלומר ללחוץ החומר בעזרת מכשיר מסביב לכבל , או לחליפין לקנות קונקטורים שיש בהם ברגי אלן קטנים המהדקים את הכבלhttp://www.homegrownaudio.com/spade_connectors.htm, הסיבה פשוטה מאוד , נניח שאתה אלקטרון שניסע בדרך נחושת נחמדה והנה הגעת לצומת שבו נאלצת כאלקטרון לעבור דרך משובשת מלאה בבדיל (הלחמה) , ואז שסוף סוף יצאת מהחרה הזה מסתבר לך שעכשיו כבר אין נחושת אלא כסף מסנוור ודוקרני ומי יודע מה הלאה מחכה לך כאותו אלקטרון מסכן שנאלץ לעבור דרך משובשת שמשתנה לרודיום ולאחר מכן לפליז ושוב בדיל ושוב נחושת , למה לא עושים את כל הדרך נחושת וחלאס, ככה שאותו אלקטרון מגיע עייף מאוד לרמקול ואז רוצים שהוא גם יזמר, הקיצור שבונים כבלים צריך לחשוב כמו אלקטרון.
היי, אני כתבתי ! שחכתי מזה , תודה איתי (ורד), באמת היו זמנים , אני רואה עכשיו שנרגעתי מאוד בחלוף עשר שנים מאז ,

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור