האם עידן סטרימרים ק״ב נגמר?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
היי חברים,
כבעל (ואוהב) מוצרי פופקורן מידי פעם נכנס לאתר שלהם לעקוב אחר איזה חידוש ומה? כבר איזה שנה לא מחשדים ועפילו אין כוונה או איזכור למוצרים החדשים ודגמים הקודמים אזלו מהמלאי.
גם דיון - אין חדשות משנת 2016 שייצאו מכשירים חדשים אך לא שומעים מהם (פעילות הזמנתי אך לאחר איזה חצי שנה המתנה ביטלתי - היו בעיות אם צ׳יפים על פי מה שהם הסבירו).
אופו - סגרו את העניינים.
בקיצור - לאין הכול הולך?
אם נניח ארצה להחליף - אין אופציות או איזה מכשיר בולט ומוצלח בתחום.
אולי פספסתי מה שהוא בדרך?:)
איך אתם רואים את התכנים החדשים - עדן 8k בפתח ומכשירים הוותיקים כבר לא ממש יתנו תפוקה עוד מעט.
מה אתם אומרים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הסטרימרים נכנסו לתוך הטלוויזיות החכמות והצופים עוברים לצפות בשירותי רשת כמו נטפליקס. מיעוט הווידאופילים עובר לנגני בלוריי 4K.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בכל סמארט tv יש סטרימר בסיסי
האמת שבדיוק לפני שבועים החלפתי את הסטרימר הקודם באחד חדש, סה״כ סטרימר שלישי בתוך כעשור, באופן יחסי החזיקו אצלי מעמד. :)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
בכל סמארט tv יש סטרימר בסיסי
האמת שבדיוק לפני שבועים החלפתי את הסטרימר הקודם באחד חדש, סה״כ סטרימר שלישי בתוך כעשור, באופן יחסי החזיקו אצלי מעמד. :)
ומה לקחתה הפעם?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
הסטרימרים נכנסו לתוך הטלוויזיות החכמות והצופים עוברים לצפות בשירותי רשת כמו נטפליקס. מיעוט הווידאופילים עובר לנגני בלוריי 4K.
וחבל לדעתי וחוץ מזה - אין ממש עדיין פסי קול ברמות זהות כמו בלו ריי או תכנים אחרים ברשת...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
אצלי OPPO 203
פנטסטי.
קורה הכל למעט iso files
תומך גם ב HDR10+
כך שגם המסך הבא שלי "מכוסה"
מה יבוא אחר כך...אין לי שמץ.

הערה:
-OPPO אמנם כבר לא מייצרים חומרה אך עדיין מפתחים תוכנה.
כל 4 חודשים בממוצע החברה דואגת להוציא עדכון firmware רשמי לסדרת OPPO 20X.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
אצלי OPPO 203
פנטסטי.
קורה הכל למעט iso files
תומך גם ב HDR10+
כך שגם המסך הבא שלי "מכוסה"
מה יבוא אחר כך...אין לי שמץ.
כן איתי, ידוע והייתי קרוב ביותר לקחת אותו אך חוסר עדכון חומרה המאפשרת לנגן בלו ריי של כול האיזורים - לא נתן והיום כבר אין את החברה :)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,424
נקודות
113
היום אגב ה 203 חדש (עדיין ניתן להשגה) נע בין 1700$-1900$ חדש (ובמגמת עלייה מתמדת).
ה 205 כבר עבר את רף ה 4000$.
מעין "שוק פרוץ".
אז "רק" למשוגעים לדבר...

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
770
נקודות
113
נו, שיהיה בכיף שלהם :)
עד שמי שהוא לא ירים את הכפפה... או שאופו לא יחזור בעצמו:)

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
אם מישהו מעוניין ב X98 PRO יש לי חדש בקופסה לא היה בשימוש מעולם

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
היי חברים.וכל אוהבי המוסיקה באשר הם.
ברצוני לשתף אותכם באהבה ולשם הידע שלשמו אנחנו כאן בפורום הנהדר הזה.
מהיום בצהריים הובא לביתי מכשיר של חברת ayon .סטרימר מהדגם החדש והמתקדם ביותר שלהם.מכשיר שרק בתערוכה של מינכן 2019 הוא יוצג.
מרגע חיבורו לרשת והפעלתו אצלי בסטאפ לא הפסקתי (והפסקנו ) להיתפעל מהיופי הנוכחות ואיך לא מהצלילים .איזה סאונד אלוהים כן ככה ממש ככה נפלתי בריצפה ללא ממש אלה לשם ההמחשה.סאונד פתוח. נקי .הפרדת כלים .גבוהים כשצריך, ונמוכים כשצריך,אלוהים איזה הבדל בין סידי ולדיסקים שהוקלטו בשנות ה60 70 כמו לד זפלין למשל וכהנה וכהנה...למכשיר האדיר הזה מה הוא עושה ועשה לי גרם לי לצמרמורת והנאה כמו איזה ילד קטן שמקבל מתנה שביקש ומתרגש.
חברים מי שמתעתד לרכוש סטרימר( פרה סגנטור) ברמה הגבוה ביותר זה המכשיר.מוזמן לשמוע אצלי.
Ayon s-10 mark ll.

מדובר על סטרימרים לק"ב (וידאו), לא נראה שה AYON מנגן קובצי וידאו.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
יש לי טלוויזיה חכמה שכבר לא חכמה כל כך (פלאזמה של פנאסוניק)
אין בה שרותים חדשים, ושרותים שעבדו כבר לא עובדים (YouTube).
גם למסכים חכמים ישנים אין צורך לקנות סטרימר ,
החלופה הפשוטה ביותר (לפי דעתי גם הטובה ביותר) , זה ליעד אחד המחשבים שבבית שיהיה שרת DLNA , כל מה שצריך תכנת שרת DLNA.
אני משתמש ב 2 סוגים (על 2 מחשבים שונים בבית) , תכנה אחת חינמית UMS Universal Media Server , התכנה השניה שהיא יותר מקצועית ומעולה ,PLAYON , עולה כ 25 דולר לשנה אבל נותנת קישור לרוב עולם התוכן שיש בעולם, YouTube, Netflix, Amazon ועוד רבים וטובים (כמובן צריך שיהיה חשבון בנטפליס)

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
נכון שהסטרימרים נעלמים מהשוק, אך שוק נגני ה-4K תופס תאוצה. מעצבן שאותם נגי 4K דיי מוגבלים בשימוש כסטרימר וידיאו.

לדוגמה פנסוניק 9000 נחשב לנגן 4K איכותי אך דיי מוגבל ברשת וגם בחיבור להתקן USB הנגן אינו מצליח להעביר אות אודיו מתקדם.

נגני פיוניר דגמי 500\800 נגנים ברמה מיטבית אך מוגבלים בתמיכה בפורמטי MKV ..

נגן סוני X800 היחידי כיום שמשמש כסטרימר אודיו וידיאו מלא דרך התקן USB כולל תמיכה בפורמטי האודיו החדישים ביותר.

ראוי לציין ששלושת המותגים מוגבלים בהצגת כתובית חיצונית.

נערך לאחרונה ב:

ROLGRUB

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
היי
האם הנגן סוני x800 , במידה ואחבר לו דיסק קשיח חיצוני ל USB - יידע לנגן קובץ בלוריי מלא ? כולל תפריט ? ומה עם קובץ ISO ?
תודה

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור