האם כבל שקט ו"נקי" הוא באמת כזה ?

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
שאלת בסיס בתחביב זה, אבל עם הזדקנותי ונסיוני נראה (נשמע) לי שרוב הכבלים האלו בתמחור של עד 3K ש"ח פשוט מסננים את הלואו-מיד והרמוניות חיוניות שנותנות נשמה למוזיקה.
מאידך, הכבלים עם הסאונד ה"שמנמן" והעשיר טונלית נשמעים מוגזמים.
ועוד, אלו שמנסים לשמור על ניטרליות פשוט משעממים טיכו.
מסתבר שעל חוט חשמל צריך לשלם אלפי דולרים כדי שישמע טוב, למה כל דבר שאמור להיות פשוט עולה כ"כ הרבה בעולם הזה, למה ?!?!?1??!!!!!!!!!!!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ניטרליות אינה משעממת. היא משהו שמתרגלים אליו. זה כמו קפה עם 4 סוכר לעומת קפה בטעמו המקורי (ללא סוכר). זה קשה בהתחלה, אבל כשמתרגלים, קפה עם 4 כפיות סוכר זה פשוט לא נכון.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
שאלת בסיס בתחביב זה, אבל עם הזדקנותי ונסיוני נראה (נשמע) לי שרוב הכבלים האלו בתמחור של עד 3K ש"ח פשוט מסננים את הלואו-מיד והרמוניות חיוניות שנותנות נשמה למוזיקה.
מסתבר שעל חוט חשמל צריך לשלם אלפי דולרים כדי שישמע טוב, למה כל דבר שאמור להיות פשוט עולה כ"כ הרבה בעולם הזה, למה ?!?!?1??!!!!!!!!!!!

קצת מוגזם... אלפי דולרים.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83

אם יש אנשים שמשלמים (ויסלחו לי אלה ששילמו) אז למה לא?

stasik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
האם מישהו יודע ... חברת TELLURIUM Q איזה סוג כבלים מייצרת (כסף זהב נחושת)?

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
האם מישהו יודע ... חברת TELLURIUM Q איזה סוג כבלים מייצרת (כסף זהב נחושת)?

למיטב ידעתי יש להם כבלים מנחושת ומכסף, כבל מעולים, רקע שקט (או שחור בסלנג), מיד ברמה גבוהה מאוד והפרדה מעולה, החיסרון שלהם (או היתרון במקרים מסוימים) הוא שהם מעגלים את התדרים הגבוהים.

stasik

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
8
השכלתי, תודה על התגובה המפורטת zeev78

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
למיטב ידעתי יש להם כבלים מנחושת ומכסף, כבל מעולים, רקע שקט (או שחור בסלנג), מיד ברמה גבוהה מאוד והפרדה מעולה, החיסרון שלהם (או היתרון במקרים מסוימים) הוא שהם מעגלים את התדרים הגבוהים.

אדוני ירשה לי לחלוק על קביעתך..
כבל ש -"מעגל" תדרים גבוהים הוא כבל רע !
לא יודע למה כוונתך "מיד ברמה גבוהה מאד", אם הכוונה שהוא מדגיש את המיד - זה כבל רע!
כבל כנ"ל יתאים למערכת לא מאוזנת ...

כבל טוב הוא כבל שקוף, לא מוסיף ולא גורע.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
s
אדוני ירשה לי לחלוק על קביעתך..
כבל ש -"מעגל" תדרים גבוהים הוא כבל רע !
לא יודע למה כוונתך "מיד ברמה גבוהה מאד", אם הכוונה שהוא מדגיש את המיד - זה כבל רע!
כבל כנ"ל יתאים למערכת לא מאוזנת ...

כבל טוב הוא כבל שקוף, לא מוסיף ולא גורע.

לא הבנתה אותי נכון, הכבל מאוד מאוזן ועושה הרבה דברים נכון יחסית למחיר ובטח יותר טוב מכבל ב5 שקל למטר, כמעט קניתי את הULTRA BLACK בעצמי אבל נפלה בידי לרכוש כבלים באותה רמה במחיר זול יותר. העובדה שהוא מעגל לדעתי את התדרים הגבוהים אולי קשורה לסט אפ שהיה לי. איזה כבלים אתה מכיר בקטגוריית מחיר של הULTRA BLACK שמעבירים את הסאונד בצורה מושלמת? אני מכיר מעט כבלים שעושים את זה, רובם עם תג מחיר שערורייתי.

נערך לאחרונה ב:

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
זיו,
כמה עולה כבל חשמל שאתה מדבר עליו?
איזה פלאג מורכב עליו?
תן איזה קישור לכבל

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
זיו,
כמה עולה כבל חשמל שאתה מדבר עליו?
איזה פלאג מורכב עליו?
תן איזה קישור לכבל

אני התכוונתי לכבלים לרמקולים, לא לכבלי חשמל, אני עדיין מנסה להבין את הערך המוסף של הכבלים האלה ללא פילטרים (שלרוב ממה ששמעתי רק גורעים מהסאונד) או מפצלים באיכות גבוהה וללא קו חשמל נפרד בבית לסט אפ בעצמי, לא תמיד בהצלחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור