מגבר האם הרמקולים שלי יכולים לפעול עם מגבר ONKYO A-5VL

Shlomi Baruch

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום רב
אני חייב לציין שלא ראית פורום כזה מקצועי וחי בנושא האודיו הדו ערוצי.
לנושא המדובר
אני מעוניין לרכוש מגבר ONKYO A-5VL וברשותי רמקולים של חברת DYNACO סידרה D דגם 35
אני לא מצאתי מידע מתוך אתר כל שהוא על הרמקול לכן צילמתי תפרטים שמופעים מאחורי הרמקול.
בתודה ובהערכה
שלומי ברוך.

WP_20131027_002.jpg

תמונות מצורפות

• WP_20131027_002.jpg
    WP_20131027_002.jpg
    KB 169.9 · צפיות: 261

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
מעיון במפרט המגבר , על פניו נראה שיש התאמה בין העכבות וההספקים . בכל מקרה אם אתה מקשיב למוזיקה בעוצמה בינונית , ממוצעת , לא תהיה בעיה .

Shlomi Baruch

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ראשית כל תודה לך איך שלא קוראים לך במציאות על העזרה ואני אשמח לדעת עוד משהוא שגם קשור למגבר שנתתי בתרד מתוך פשפוש באינטרנט התחיל לגרד לי הרמקולים האלה MONITOR AUDIO BRONZE BX2האם הם גם יכולים להתאים למגבר של האונקיו?
במידה ולא יש לך המלצה למגבר שכן יתאים להם פחות או יותר באותו טווחי סכומים כמו המגבר של האונקיו.
בתודה ובהערכה
שלומי ברוך

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
גם המוניטור יתאימו לאונקיו מבחינת נתוני ההספק והעכבה , כמובן שאין להסיק מכך לגבי איכות ואופי הצליל ומומלץ להקשיב לשילוב הזה לפני הקנייה אם מתאפשר .

האונקיו נותן הספק של 80 ואט על עכבה של 4 אוהם (בד"כ היצרנים מספקים מידע לפי או בנוסף ל-8 אוהם) , כלומר ב-8 אוהם הוא נותן הספק מקסימלי צנוע של 40 ואט , ומכיוון שרוב הרמקולים מציגים הספק מקסימלי לפי 8 אוהם , אז בעצם כל רמקול יתאים למגבר הזה , חוץ מאלה הדורשים הספק מינימלי של מעל 40 ואט , או מקסימלי מתחת ל40 ואט .

דבר נוסף שצריך לזכור הוא שהעכבה ברמקולים אינה קבועה אלא משתנה לאורך טווח התדרים , מה שאומר שהיא מסוגלת לרדת גם ל-2 אוהם , או לעלות גם ל-16 אוהם , ואז כמובן המגבר נדרש לעתים לתוספת כוח כדי לפצות על הירידה בעכבה , מה שבא לידי ביטוי באיכות הרכיבים בו ובמחירו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,488
נקודות
113
ומה מיוחד בכלל באונקיו הזה?למה דווקא הוא ,?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
נראה לי שהוא מעניין אותו כי זה סטריאו עם כניסות דיגיטליות.

בכל מקרה בנוגע לרמקולים.

העניין הוא ניסוי ותהיה.

מכיוון שמדובר כנראה ברמקול דיי ישן אם אין עליו שום מידע באינטרנט אז זו שאלה טובה.

הרמקול לא כ"כ נציל והוא עוד עובד באימפדנס של 4 אוהם.
המגבר הנ"ל לא כ"כ חזק.
נראה שהוא מתאים יותר לרמקולים נצילים.

המוניטור אודיו מבחינת הגדרות על הנייר יותר מתאים בעיקר כי הוא הרבה יותר נציל ואמור לעבוד באזור ה 8 אוהם.

Shlomi Baruch

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אחרי פשפושים קטנים באינטרנט וקריאה של כמה ביקורות האונקיו כמובן הוא לא סוף הדרך אבל הרבה המליצו עליו והוא גם נוח לי במחיר שאני יכול להשקיע כמובן שאם יהיה חריגה של 100 200 שח למשהוא טוב יותר לא אתווכח.
יש לי כרגע את הרמקולים שמוזכרים בפתיחת התרד והגעתי להחלטה שאני רוצה לשדרג קצת תציוד הישן שלי.
בקיצור ולעניין מה שכרגע עומד על הפרק היא המגבר הנל והרמקולים של מוניטור אודיו.
אינני מבין גדול בתחום אבל אני אשמח לשמוע הצעות אחרות על מגברים אחרים בסדר תקציב של עד 3200 שח שאמורים להתאים למוניטור אודיו.

Shlomi Baruch

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
נראה לי שהוא מעניין אותו כי זה סטריאו עם כניסות דיגיטליות.

בכל מקרה בנוגע לרמקולים.

העניין הוא ניסוי ותהיה.

מכיוון שמדובר כנראה ברמקול דיי ישן אם אין עליו שום מידע באינטרנט אז זו שאלה טובה.

הרמקול לא כ"כ נציל והוא עוד עובד באימפדנס של 4 אוהם.
המגבר הנ"ל לא כ"כ חזק.
נראה שהוא מתאים יותר לרמקולים נצילים.

המוניטור אודיו מבחינת הגדרות על הנייר יותר מתאים בעיקר כי הוא הרבה יותר נציל ואמור לעבוד באזור ה 8 אוהם.
אורי צודק אני רוצה מגבר סטריאו ולשדך להם זוג רמקולים.
ותודה על המידע בנושא לקחתי לתשומת ליבי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור