האם הרמקולים מתאים לרסיבר

Nofarmalka

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אנסה להתנסח באופן ברור יותר...
אם את מסתפקת במוזיקה שנשמעת כמו בלובי של בית מלון או כמו מוזיקת רקע של בתי קפה אז את יכולה ללכת על הסט שציינת עם הסטליטים הגדולים של מוראל , הדגם sp3.

אם את מעוניינת ממש להאזין למוזיקה, לא סתם ברקע כאשר את מארחת אורחים אז רק מדפיים עם סאב ייתנו לך מענה סביר (מכיוון שפסלת את עניין הרצפתיים).
אגב, מה רלוונטי הכנה של רמקולים בתקרה לרמקולים קדמיים ?
רמקולים קדמיים לא אמורים להיות בתקרה, אלא אם התכוונת למוזיקת רקע כמו בלובי של בית מלון או במעלית ובמקרה כזה הסטליטים sp3 עם הסאב שלהם מספיקים.
לגבי הרסיבר, יש רסיברים מוזיקליים יותר מימהה, בוודאי כאשר מדובר בדגם הכניסה שלהם (הכי פשוט).
אני אישית מעדיף את מרנץ.
ארז

הבנתי, הכוונה שלי זה לשים 4 רמקולים בתקרה, 2 מאחורה ו2 מקדימה
סאב וסנטרו על הריצפה.
הsp3 בא בצמדים ..זה אומר שאני צריכה לקנות 2 זוגות (2 מקדימה ו2 מאחורה) ? או שיש הבדל בין האחוריים לקדמיים מבחינת הסוג רמקולים.
ואיזה רסיבר לדעתך יכול לספק את הsp3 ? וסנטרו כמובן

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
930
נקודות
113
אם זה המצב אז עבור הקדמיים עדיף את ה sp3 ועבור האחוריים אפשר להסתפק בדגם פחות בכיר, sp2 , שהוא גם זול יותר.
לאלה צריך לשדך רמקול סאב ורמקול סנטר.
אם יש מקום לסנטר גדול יותר מסטליט אז עדיף.
אם לא, אפשר להציב עוד sp3 כרמקול סנטר.

בעיקרון, כל רסיבר מודרני יתאים.
אם תגדירי את הצרכים/ציפיות שלך מהרסיבר אז אולי ניתן להסתפק ברסיבר יד 2 בן כמה שנים.
תמיד יש אנשים שמחליפים כל שנתיים בערך על מנת לשמור על עדכניות שלא תמיד רלוונטית לכולם.
זה יאפשר לך לקנות רסיבר איכותי יותר במחיר זול יותר.
בלי קשר והיות שציינת שזה מיועד בעיקר או גם למוזיקה, הייתי ממליץ לך לסור לחנות מתמחה ולשמוע את ה sp3 עם רסיברים שונים.
זה ייתן לך מושג איך סטליט נשמע במוזיקה והאם את מבחינה בהבדל כאשר הוא מחובר לרסיברים שונים.
ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור