האיש שהופך פנטזיות ל- רמקולים בכל צורה וצבע

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הישראלי המכוער לא מנמק את עצמו. כנראה שלא טרחת לקרוא את הנימוקים. אבל זה בסדר. דעתך שווה הרי יותר משלי, נכון?

כן. רמקול עם דגש על עיצוב זה חילול הקודש. בפורום של עיצוב פנים, עיצוב פלסטי ועיצוב תעשייתי - זה אחלה. בפורום של אודיו - זה חילול הקודש. זכותי לחשוב ככה, וזכותך לקנות פסל דוד. אבל לקנות רמקול מכוער לא עושה אותך יפה יותר ממני.

ולגבי בוזגלו, לדעתי יש לו מניות אצל הבחור. :)

מתן, אני מניח שאתה גם מאותם אנשים שמעקמים את הפנים כשהם עוברים ליד, נאמר, הבית המפוסל ברחוב הירקון.
הרי לכל הרוחות זה בית, לא פסל, נכון?

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
הבית המפוסל ברחוב הירקון.

הוא,לפי עדותו,חיפאי ...

מנחם

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
על אותו משקל, אפשר לפתוח עסק ערוגות מגברי וינטאג': המודל פשוט. קונים במחירי חיסול רסיברים כסופים משנות ה- 70, מוציאים להם את הקרביים (משאירים רק את המנורות לעבוד), ממלאים באדמה מדושנת (לא לשכוח לעשות חור בתחתית הרסיבר לניקוז המים) ושותלים סחלבים או עשבי מרפה עונתיים.
עציצים משודרגים יוכלו לסוות את כמות המים היוצאת בעזרת כפתור ווליום.

הדוגמה שלך לא נכונה כאן בכלל כי הוא לא לקח משהו קיים והפך אותו לכלי ריק שלא מתפקד אלא תכנן רמקולים מהבסיס וגם עיצב אותם .
יכול להיות שלא ראית את כל הכתבה בכלל והגבת רק על סמך ההתחלה .
הסתכלתי באתר שלו ולא חסרים רמקולים עם עיצוב רגיל , כמו זה http://www.giladlavy.com/#!white-speakers/c22mw

לפי התגובות שלך כאן , אפשר בהחלט להגיד עליך "שאתה מרובע" :O

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
כל הכבוד, איזה כישרון נדיר שמתחבר לתחום כל כך יפה.
ואני לא מבין את הויכוח כאן, מה רק רמקולים מרובעים אמורים להשמע טוב?

peichich

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה !

תמיד החשבתי את תחום האודיו לסוג של אומנות . אם זה בתחום הסאונד , מוזיקה וחוויה . כמו בכל אומנות יהיו אלו שיעזו ויצאו מחוץ לקופסה - אני חושב שזהו המקרה בדיוק .
אני מכיר את גלעד לא מעט שנים ואוכל להעיד על מסירותו לנושא וכשרנו הרב .
יצא לי להאזין ליצירות שלו ודבר אחד אוכל להמליץ לכולם - לנסות , לנסות ,לנסות .
מדובר בחוויה מיוחדת וייחודית מאחר ומדובר ברמקולים שנבנו במסירות מרמת הברגים , הדבקים , החומרים והאלמנטים .ושאין שני להם בעולם .

יש שיתאהבו ויש שיתאכזבו ולכן זו היא אומנות !

גלעד ,
אני מקווה שאתה עדיין שומר את הרמקולים מגיל 16 . מי יודע יום אחד ......:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור