האזנה למערכת שמע טובה מאוד...

ofir-harlev

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אהההה....רק לי 10.000$ נראה מחיר לא כזה הגיוני?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מאיפה אתה מכיר אותם????:מבולבל::מה??????????:

אנחנו מדברים הרבה על טורבו סאונד...מענינת אותי ההשוואה בין PA לציוד ביתי, וכמה אפשר להגיע עם ציוד כזה לצליל טוב בבית.

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
שלום תומר

הדגם בלוחות הוא של אפי מסטריאוטיפ, הנמכר ע"י שמעון. גיא, האודיופיל אצלו נערכה הסקירה, ימכור את הסטודיו שלו בפחות.

:מה??????????: שכחת את המייל/הטל' שלי?:מבולבל:
תבדוק עובדות לפני שאתה מפרסם;)

יום טוב
:)

נ.ב
ביקורת טובה

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תומר , אני לא יודע מה אתה בודק , אבל בזמנו בדקתי את הנושא , יש מגברי הספק טובים בPA , אבל משום מה הם לא נשמעים כ"כ טוב עם ציוד בייתי , ורמקולים של PA , אלו שבדקתי אז במחירים של 1000-3000 דולר , היו חסרים מיד . הם היו שקופים מאוד אבל גם חדים מאוד . אז יתכן ויש היום דברים יותר טובים , אבל קשה לי להאמין שתמצא פנינה במחיר של חיקוי פנינה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אני לא בודק ציוד PA. השיחות הן ברמה התאורטית/פילוסופית.

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
:מה??????????: שכחת את המייל/הטל' שלי?:מבולבל:
תבדוק עובדות לפני שאתה מפרסם;)
יום טוב
:)
נ.ב
ביקורת טובה

שמעון,

אני לא בודק ונכנס ללוחות. לא קונה ולא מוכר. היה לי זכרון מעומעם שאתה מציע רוול סטודיו. אם טעיתי, איתך הסליחה.

תומר

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תומר.

מערכות PA עובדות שונה לחלוטין ממערכות ביתיות והמטרה שלהם שונה לחלוטין.

אפשר לבדון קראון 5000 או 3400 על רמקול ביתי ולעומת זאת מגבר ביתי על רמקול מיקצועי. השאלה היא מה תהיה המסקנה. זה די ברור שרמקול ביתי איכותי ישמע טוב יותר ממיקצועי , השאלה היא מה לבחון??

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
קוריוז. המגזין "אודיו" הגרמני דרג את האולטימה סלון 2 בציון זהה לזה של הפוקאל גראנד אוטופיה בריליום, שעולה פי 3 מהרוול.

תומר,

בזמנו גם מגזין Home Theater קבע שהאולטימה 1 הם מהרמקולים הטובים בעולם, הרמקולים הללו קיבלו אין ספור שבחים ובצדק, מחירם שפוי לעומת רוב הרמקולים מהקטגוריה בה הם מתחרים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור