דעתך על דחיפה של מגברי שפופרות וטרנזיסטורים?

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
:) ג'אז בגירסאותיו המלודיות יותר (לא פיוזן, לא אסיד לא אוואנט גארד)

והכל עובר חביבי.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
:) ג'אז בגירסאותיו המלודיות יותר (לא פיוזן, לא אסיד לא אוואנט גארד)

והכל עובר חביבי.

פנטסטי , כפתור ופרח!

(האם החביבים עם קיקי רוטשטיין ?)

כה לחי

רם

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חחח, ברור, בלעדיו זה לא זה.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ב י ד י ו ק !

חחח, ברור, בלעדיו זה לא זה.

אלוני
מה נותר להגיד-בינגו!

קיקי הוא ,גם לדעתם של מביני עניין , הדבק .

הוא זה שאחראי,שוב לדעת פרשנים ברי-סמכא , לא רק בארץ ,אלא בעולם!, לאספקת אותו מומנט סינרגטי אשר הפך את אסופת האנשים האפורים (יש להודות, אפילו אפורים בהירים) הנ'ל ,לדבוקה המלוכדת,החד פעמית והנשגבת הקרויה חביבי.

אלוני , אכן בעל טעם נדיר ומשובח אתה

שא ברכה

רם,יפו

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלוני
מה נותר להגיד-בינגו!

קיקי הוא ,גם לדעתם של מביני עניין , הדבק .

הוא זה שאחראי,שוב לדעת פרשנים ברי-סמכא , לא רק בארץ ,אלא בעולם!, לאספקת אותו מומנט סינרגטי אשר הפך את אסופת האנשים האפורים (יש להודות, אפילו אפורים בהירים) הנ'ל ,לדבוקה המלוכדת,החד פעמית והנשגבת הקרויה חביבי.

אלוני , אכן בעל טעם נדיר ומשובח אתה

שא ברכה

רם,יפו

מר ברכה,

טוב לדעת שאתה איתנו, גם בשעות הקטנות של הלילה, אבל לא צריך להפוך את הפורום לצ'אט.
אם זה ימשך... בקרוב תשיר לנו את שירת הברבור.
זה עלול להשמע נוקשה, אך נסיון העבר מוכיח שזה דרוש.

תמונות מצורפות

• 800px-Swan_spreads_wings_arp.jpg
    800px-Swan_spreads_wings_arp.jpg
    KB 154.5 · צפיות: 409

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תומרצין,
מה ההבטחות הללו שאתה מפזר לכל עבר על הקדמת שירת הברבור לכל מי שאינו שיער בלונדיני לראשו ... ?
האם אתה ממונה כאן על השאלטר ?
האם אתה הממונה על איכות הכתיבה בפורום ?

תן לנו מידע, אל תהיה כזה סולידי.
באם אתה נושא תפקיד רישמי, שנצא בחגיגות המתאימות למעמד.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אפי.

תומר אכן נושא תפקיד רשמי, אתה יכול לראות זאת מתחת לשמו.

ובאמת נימאס לראות את ההודעות הלא קשורות בפורום אודיו דו ערוצי.

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
וואללה ... ?

אך רק להבין משהו, שניה לפני שאני פוצח בשירה ובשמחה גדולה על המינוי הנהדר.
(אגב ... מזל טוב גם לך נמר על מינוייך לדובר בעלי האתר, ידעתי שאתה כתב אודיו הטוב בארץ ויש האומרים גם בעולם, אך לא ידעתי שיש לך אחריות למנות סלקטורים באתר ולעשות בעצמך סלקציה בפורום)
כמובן שראיתי את הכותרת מתחת לשמו !!
אך אני לתומי חשבתי שתפקידו לכתוב כתבות, ולא ידעתי שזה כולל להעיף חברים מהפורום אם לא נראית לך דרך מחשבתם או כתיבתם.
אך ... כעת אני מבין זאת ... !
ואני יכול לצאת במחולות ובשמחה גדולה !

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תומרצין,
מה ההבטחות הללו שאתה מפזר לכל עבר על הקדמת שירת הברבור לכל מי שאינו שיער בלונדיני לראשו ... ?
האם אתה ממונה כאן על השאלטר ?
האם אתה הממונה על איכות הכתיבה בפורום ?

תן לנו מידע, אל תהיה כזה סולידי.
באם אתה נושא תפקיד רישמי, שנצא בחגיגות המתאימות למעמד.

אפי,

הנה דוגמה להודעה של רם מלמעלה:

"פנטסטי , כפתור ופרח!
(האם החביבים עם קיקי רוטשטיין ?)"
כה לחי
רם"

מה זה אומר לחברי פורום אחרים?
האם ההודעה קשורה לתחום הפורום?

להזכירך, מטרת הפורום לעסוק בעניני אודיו. ליאור, נמר, כרמי ואני מעוניינים להגדיל ולהרחיב את כמות המבקרים והכותבים בפורומים, חשוב לנו לשמור על עניין ומקצועיות. נמאס לנו מהברברת, מהקשקשת ומהבדיחות הפרטיות (שמובנות ל- 3 אנשים), על נושאים שלא קשורים לתחום האודיו.
90% תוכן ו- 10% דחקות בסגנון מז"ט על קניית פריט ציוד חדש, זה בגדר הסביר אם כי לא המצב הרצוי.
כאשר היחס הפוך, זה מחבל בפורום, באתר ובבעליו.
הגיע הזמן, שהפורום הזה יהיה ענייני, כמו פורומים אחרים בחו"ל.
נסה לשלוח שטויות (כמו שאתה כותב פה), בפורום audiogon.com או בפורום audioasylum.com? תוך דקה אתה נחסם!!!
באודיוגון, שליחה של הודעה מלווה באישור של אחראי הפורום. הודעה ללא כותרת עניינית לנושא, דחקה ואפילו, שאלה לא ממוקדת או שחסר בה פרטים (תקציב/צרכים וכד'), לא עולות לפורום. באתר audioasylum המצב דומה. 2 הפורומים האלה מושכים אליהם אלפי חובבים ויותר, בגלל, שהם ענייניים ומקצועיים.

אני מציע לכם הצעת יעול. תכתבו אחד לשני בנושאים שלא קשורים לאודיו בפורום המטבחון.
כאשר תרצו לכתוב/לשאול בנושא אודיו תחזרו לפורום אודיו.

Sonus

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
0
אפי,

הנה דוגמה להודעה של רם מלמעלה:

"פנטסטי , כפתור ופרח!
(האם החביבים עם קיקי רוטשטיין ?)"
כה לחי
רם"

מה זה אומר לחברי פורום אחרים?
האם ההודעה קשורה לתחום הפורום?

להזכירך, מטרת הפורום לעסוק בעניני אודיו. ליאור, נמר, כרמי ואני מעוניינים להגדיל ולהרחיב את כמות המבקרים והכותבים בפורומים, חשוב לנו לשמור על עניין ומקצועיות. נמאס לנו מהברברת, מהקשקשת ומהבדיחות הפרטיות (שמובנות ל- 3 אנשים), על נושאים שלא קשורים לתחום האודיו.
90% תוכן ו- 10% דחקות בסגנון מז"ט על קניית פריט ציוד חדש, זה בגדר הסביר אם כי לא המצב הרצוי.
כאשר היחס הפוך, זה מחבל בפורום, באתר ובבעליו.

הגיע הזמן, שהפורום הזה יהיה ענייני, כמו פורומים אחרים בחו"ל.
נסה לשלוח שטויות (כמו שאתה כותב פה), בפורום audiogon.com או בפורום audioasylum.com? תוך דקה אתה נחסם!!!
באודיוגון, שליחה של הודעה מלווה באישור של אחראי הפורום. הודעה ללא כותרת עניינית לנושא, דחקה ואפילו, שאלה לא ממוקדת או שחסר בה פרטים (תקציב/צרכים וכד'), לא עולות לפורום. באתר audioasylum המצב דומה. 2 הפורומים האלה מושכים אליהם אלפי חובבים ויותר, בגלל, שהם ענייניים ומקצועיים.

אני מציע לכם הצעת יעול. תכתבו אחד לשני בנושאים שלא קשורים לאודיו בפורום המטבחון.
כאשר תרצו לכתוב/לשאול בנושא אודיו תחזרו לפורום אודיו.

זה תפקיד המנהל, ומתחת לשם שלו צריך להיות כתוב מנהל פורום אודיו דו ערוצי.
כרגע לפי מה שאני יודע אין אדם כזה

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
...הגיע הזמן, שהפורום הזה יהיה ענייני, כמו פורומים אחרים בחו"ל...

תומר, אני כולי התרגשות מהתפקיד החשוב שלקחת.
אכן עד שהגעת הפורום היה לא עניני, לא מיקצועי ומטופש.
טוב שאתה כאן כדי לעשות סדר !
טוב שאתה כאן כדי להכניס לנו קצת תבונה.

(אגב ... ליאור מודע להפיכה שאתה עשית באתר ?
ליאור מודע לחובבנות שהיתה קודם תקופת תומר ?
ליאור מודע לתפקיד הסלקטור שלקחת ?)

אולי במקום זה תצא מהפורום?

איך אומרים ... אם זה רצון המלכה ... אז כך יהי ...
ולאנלוגיה ... אם זהו רצון הבעלים, אז שרק ירמוז ואני אף לא אהיה באזור ...
(כמובן שאם אתה בתפקיד רישמי כאן, אז תוכל רק ללחוץ על כפתור מתאים ואני לא פה ...)

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לאפיב (ידיד אמת)

וואללה ... ?

אך רק להבין משהו, שניה לפני שאני פוצח בשירה ובשמחה גדולה על המינוי הנהדר.
(אגב ... מזל טוב גם לך נמר על מינוייך לדובר בעלי האתר, ידעתי שאתה כתב אודיו הטוב בארץ ויש האומרים גם בעולם, אך לא ידעתי שיש לך אחריות למנות סלקטורים באתר ולעשות בעצמך סלקציה בפורום)
כמובן שראיתי את הכותרת מתחת לשמו !!
אך אני לתומי חשבתי שתפקידו לכתוב כתבות, ולא ידעתי שזה כולל להעיף חברים מהפורום אם לא נראית לך דרך מחשבתם או כתיבתם.
אך ... כעת אני מבין זאת ... !
ואני יכול לצאת במחולות ובשמחה גדולה !

אפיב ידידי

ריגשת אותי ,ועל כך אני מודה לך.
(דע לך שמאחר שאני במקרה בעל לב-אבן ,העניין (כלומר הריגוש ) אינו דבר של
מה- בכך.)

מאידך,משום שנדמה שמופעל עלי לחץ קל לגלות הבנה באודיו אומר כך:

*מנורות של pre יחזיקו זמן ארוך מאלו של power משום העומס השולי המופעל עליהן.

*עוד אוסיף ואומר:האדג'יו מסתמן כרמקול לא קל לדחיפה.

*יתרה מזו : הTechnics 1200, על שלל גרסאותיו , אינו מוכר כפטיפון "אודיופילי"
בין מביני העניין (וכך גם שיטת ההנעה Direct Drive, למעט מספר פטיפונים
סופר-יקרים שהם מעין יוצא מן הכלל המעיד על הכלל)

*זאת ועוד: כבלים אכן משפיעים על הסאונד באופן שולי עד ניכר , אולם תופעה סונית זו אינה ניכרת תמיד כשהבוחן הוא עיוור.(כמובן שיש הבדלים ז'אנריים בין כבלי נחושת, כסף , וזהב)

*מומלץ לאודיופיל המכבד את עצמו להריץ קו חשמל נפרד למערכת (פיוז,כבלי חשמל
ולעיתים שנאים, מייצבים , תקעים, כבלים)-אגב באתונה נהוג לחשוב שתרומת החשמל מהווה ,לא פחות מ-50% מאופיו של הצליל.

*טיפ נוסף שאשלוף מהשרוול :אוזניות הדגל k-701 של החברה האוסטרית AKG (אוזניות הדגל העכשוויות ,לא הk-1000 שיצורן, כידוע לכל הופסק)-על אף שנדמה שהן קלות לדחיפה יצאו נשכרות מאוד כשיונעו על ידי מגבר מנורתי חזק.

*ראוי לציין , שיש חברים ,בעלי ידע רב ונסיון אשר דעתם שונה, למעשה הפוכה וסותרת (לעיתים בחריפות)את המובא למעלה.

כמובן שאשמח , לבקשת החברים, לחוות דיעה (מוצקה , נסמכת על ידע עשיר, לא ספקולטיבית ,חלילה) בכל נושא אודיו (ואחר) הזקוק להבהרה.

כה לחי

רם , יפו

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תומר, אני כולי התרגשות מהתפקיד החשוב שלקחת.
אכן עד שהגעת הפורום היה לא עניני, לא מיקצועי ומטופש.
טוב שאתה כאן כדי לעשות סדר !
טוב שאתה כאן כדי להכניס לנו קצת תבונה.

(אגב ... ליאור מודע להפיכה שאתה עשית באתר ?
ליאור מודע לחובבנות שהיתה קודם תקופת תומר ?
ליאור מודע לתפקיד הסלקטור שלקחת ?)

איך אומרים ... אם זה רצון המלכה ... אז כך יהי ...
ולאנלוגיה ... אם זהו רצון הבעלים, אז שרק ירמוז ואני אף לא אהיה באזור ...
(כמובן שאם אתה בתפקיד רישמי כאן, אז תוכל רק ללחוץ על כפתור מתאים ואני לא פה ...)

עוד מעט תקרא את רצון הבעלים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תומר היקר.
אנא ממך, את הדברים הללו "אכלנו" בפורום השכן שדרדר עצמו לתהומות ...

אנא. חסוך מעצמך את זה.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא בלי אפיב

ידידיי
אנא מכם הרגיעו את הרוחות.

אי אפשר להעלות על הדעת רעיון עיוועים כפורום רציני ללא אפיב .
(ומשום כך אקבש לא להעלות אפילו על דל שפתיים את הרעיון)

אגב, מבחינה פרקטית, מחשבה מחפירה שכזו, לא ישימה פה בפורום-
שהרי אנשים ישכבו על הכביש למען החבר אפיב.

הידד לסובלנות , הידד לפלורליזם הרעיוני, הידד לרוחב היריעה הפוטנציאלי.

רם, יפו

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יניב, לא צריך מנהל. כל אחד שהוא בעל תפקיד באתר יש לו אינטרס חד משמעי לטובת האתר.

אפי אלוני וכל החוגגים על חשבון האתר שימו לב.

ליאור, כרמי, תומר ואנוכי עזבנו את כתיבתינו בפורומים אחרים על מנת לפתוח את פורום האודיו האיכותי ביותר בארץ.
ליאור כבעל הפורום כרמי תומר ואני הם ממקימי הפורום, אנחנו עבדנו קשה מאוד על מנת ליצור דיונים טובים, עשרות כתבות בנושא ואף ליאור החכים והשקיע בעיצוב האתר שהוא כיום אחד המעוצבים והיפים ביותר שיש.

מה נהיה? חברינו משכבר הימים החליטו שהם באים ועושים צחוקיה מהעמל שלנו, החליטו לכתוב עלי דברים באופן אישי ברמה המיקצועית ויותר מכך החליטו לעשות ממני ומליאור צחוק.

הסיגנון של לפתוח הודעות שאינן קשורות ושיחות שתכלס לא מעניינות אף אחד אינן לעיניין והן מזיקות למקצועיות הפורום ואף עוצרות את המומנטום של השיחה העיניינית.

רם כותב שחרט את שמו של אלוני על הברך, אפי מגיב לו בשירה פואטית, אלוני מגיב בעוד הגיגים טיפשיים ולמרות שביקשנו שזה יפסק ומיד הזילזול מצידכם כבר עובר כל גבול.

חברי ללא קשר מרגישים ביטחון מופרז לרדת על בעל תפקיד באתר שנוכחותו בפורום נחוצה בעשרות מונים מנוכחות של אדם שבא לעשות צחוקים, בשיא החוצפה אפי ידידי. אתה שהיתייעצת איתי וקיבלת ממני את כל הפירגון לרכישות שלך שיחות טלפון למטרת היתייעצות היתקבלו תמיד באהבה ובסבלנות כיאה לחבר טוב, מלבד זאת אף השקעתי בך זמן לפני פגישה עיסקית ונסעתי איתך לראות יחידת בס שרצית לרכוש בהרצליה ואתה מגיע לכאן ומנסה לעקוץ אותי ואת תפקידי באתר. לא מתאים לי בכלל!

אלוני.
אתה גם כן קיבלת חבל שהשתדלת למתוח אותו בצורה שכבר מצטיירת מבחינתי כעויינת. אתה מסיט כל שירשור ומנסה ביודעין לבדוק מתי נגיב. מה הסיבה שאתה עושה זאת?
גם כאשר יצרתי איתך קשר טלפוני לפני מספר ימים ביקשתי ממך באופן סופר חברי להפסיק את ההודעות הלא קשורות בפורומים, כנראה שבקשתי אלייך היא ממך והלאה. חבל שאנו מגיעים למצב בו אני צריך להעיר לחבר בפורום.

רם.
בהתחלה נהנתי לקרוא את תגובותיך המלומדות, עד היום אני נהנה מסיגנות הכתיבה החכם שלך ומהמילים הצבעוניות, חבל לי שאתה ניגרר ומנצל את תבונתך לריק. אני סבור ובטוח שיש לך מה לתרות ויש לך מה להעביר הלאה, אל תגרר אחרי כל גורר, לעיתי הוא עלול להוביל אותך למקומות שאינך חפץ בהם. אי לכך אני מבקש ממך באופן אישי להיות יותר עינייני ולנצל את כתיבתך ואת נוכחותך באופן חיובי.

יניב.
ליאור לא כאן תמיד אך אחד מאיתנו נישאר לשמור על הפורום מפני מזיקים. יש לנו את האפשרות לערוך, למחוק, לחסום, לאחד ולענות כנציגים וכחלק מצוות ההנהלה והתיפעול של האתר.

מבחינתי החבל נימתח מספיק, שירשורים שאינם קשורים ימחקו מיד, אם נזהה מעכשיו עיקביות כפי שאמר תומר וצדק ישירו החברים המורדים את שירת הברבור, ויתפנו לאתרים אחרים שמוכנים לקבל התנהגות כזו.

אנו עושים כמיטב יכולתינו על מנת לתת לכולם שהות עיניינית בשיחות על אודיו, קולנוע ביתי וכל הקשור לתחום. אם היינו רוצים אתר צחוקים היינו משקיעים בצ'אט חדש בשם "פינת ההיתפרקות" כיוון שזה לא השם ולא המטרה של האתר זה לא יקרה כאן.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
למען האמת, גם לי נמאס מענין הצחוקים המוגזם, אם מחיקת הודעות לא עזרה, אזי נעבור להרחקה של החברים שלא מבינים מה פסול בזה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
סחטיין על הבדיחה, אבל אם הודעה נערכה ע"י צוות האתר, תופיע הערה מתאימה בתחתית ההודעה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור