דעות על משטח בידוד של Aurolex עבור ריצפתיים?

odedia

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מה דעתם של חברי הפורום על משטחים דוגמת אלה?

http://www.amazon.com/gp/product/B003EM17IK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

יש לי רמקולים של Goldenear Triton Two, שכוללים סאב עם הגברה פנימי ומגיעים על ספייקים. הרמקולים יושבים על ריצוף ולא על שטיח.

אני תוהה אם יהיה שיפור בבס אם אני אניח את הרמקולים על המשטחים האלה. או אולי יש לכם המלצות לפיתרון אחר?

כמו כן, האם לדעתכם יש טעם להניח את המגבר שלי על אחד מהמשטחים הללו?

http://www.amazon.com/Auralex-GRAMM...ie=UTF8&qid=1382218034&sr=1-1&keywords=gramma

מדובר במגבר Emotiva XPA-3. אם כן, האם כדאי להניח ישירות על הריצפה או שגם על פלטפורמה לא ייעודית זה בסדר? האם יש איזהוא יתרון בהנחת קדם-מגבר, DAC או רסיבר ממוצע (Onkyo 818) על משטחים כאלו?

תודה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מתחת לרמקולים המשטחים הללו אסון אקולוגי ,ניסיתי אותם גם שם וגם מתחת למגברים ,חבל על הכסף ,מתחת לסאב זה עובד ,חוץ מזה ,המשטחים הללו מיועדים להניח ציוד על במה מווברצת בהופעה ,בבית יש דברים טובים יותר,ולרמקולים זה בכלל לא מתאים .

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
מניסיוני , מעלים צלילים מופלאים והורס את מה שעוד נשאר.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אצלי זה מתחת לסאב.
לא בטוח שזה עוזר אבל זה עוזר לשקט הנפשי שלי שאולי זה קצת פחות דופק לשכן מלמטה אם קצת הגזמתי (ואני לא נוהג להגזים).
בכל מקרה, לא פגע בסאונד של הסאב ולא יכול לומר שהבחנתי בשיפור.
ארז

odedia

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על המידע, נראה שיש די קונצנזוס שעבור רמקולים רצפתיים (עם סאב אקטיבי או בלי סאב אקטיבי) זה לא הולך לעזור כל כך ואולי אפילו לעשות יותר רע.

יש פתרון אחר שכן אמור לשפר את הבסים? הרעיון של להניח את הרמקולים על ספייקים ישירות על רצפת אריחים ישראלית עושה לי לא טוב :) חוץ מזה הריצוף אצלנו קצת מתנדנד בצד אחד אז זה בכלל לא מועיל.

יש את הציוד של mapleshade שמקבל הרבה ביקורות טובות אבל הוא יקר בטירוף.

http://shop.mapleshadestore.com/prodinfo.asp?number=TARGET2-CL

אולי אני פשוט צריך ללכת לנגר שיעשה עבורי 2 פלטפורמות כאלה מעץ מייפל מלא. יש המלצות לנגר? :)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
כפרה,
שתי אפשרויות לשיקולך:
1. תיבה מלאה חול שאותה תכסה במכסה שלא ייגע בדפנות התיבה אלא ינוח מעדנות על החול. עליו תניח את הרמקולים. תקבל ככה שיכוך והפרדה של הרמקול מהרצפה. אומרים שזה עוזר למנוע העברת ויברציות מהרמקול אל החדר.

2. ספייקים כמו שרצית עם צלוחיות ששמים על הרצפה כדוגמאת אלה:
http://www.ebay.com/itm/New-in-Box-...597?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c1ad4f26d

בהצלחה.

odedia

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה (אשתי תוציא אותי להורג אם אני מכניס ארגז חול לסלון).

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
זה לא איכסה! תחשוב על תיבת עץ סגורה וצבועה "בתנור" (עאלק) או בכל גימור יפה אחר שתבחר, כאשר הפאה העליונה שלה מונחת על החול שבתוכה, בגובה אפס עם דפנות הקופסה הצדדיות. לא יראו שום חול. זה יכול להראות מאד אסתטי.

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
זה לא איכסה! תחשוב על תיבת עץ סגורה וצבועה "בתנור" (עאלק) או בכל גימור יפה אחר שתבחר, כאשר הפאה העליונה שלה מונחת על החול שבתוכה, בגובה אפס עם דפנות הקופסה הצדדיות. לא יראו שום חול. זה יכול להראות מאד אסתטי.
חח
זה לא איכסה! תחשוב על תיבת עם עציץ של ירוק וצבועה "בתנור" (עאלק) או בכל גימור יפה אחר שתבחר, כאשר העלים העליונים שלה מונחת על החול שבתוכה, בגובה אפס עם שורשים בקופסה הצדדיות. לא יראו שום חול. זה יכול להראות מאד אסתטי. וממכר

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
תודה על המידע, נראה שיש די קונצנזוס שעבור רמקולים רצפתיים (עם סאב אקטיבי או בלי סאב אקטיבי) זה לא הולך לעזור כל כך ואולי אפילו לעשות יותר רע.

יש פתרון אחר שכן אמור לשפר את הבסים? הרעיון של להניח את הרמקולים על ספייקים ישירות על רצפת אריחים ישראלית עושה לי לא טוב :) חוץ מזה הריצוף אצלנו קצת מתנדנד בצד אחד אז זה בכלל לא מועיל.

יש את הציוד של mapleshade שמקבל הרבה ביקורות טובות אבל הוא יקר בטירוף.

http://shop.mapleshadestore.com/prodinfo.asp?number=TARGET2-CL

אולי אני פשוט צריך ללכת לנגר שיעשה עבורי 2 פלטפורמות כאלה מעץ מייפל מלא. יש המלצות לנגר? :)

Bdr שלושה לרמקול זול יותר מאורולקס ומסדרים את כל התדרים , תמורה מוצלחת להשקעה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
Bdr שלושה לרמקול זול יותר מאורולקס ומסדרים את כל התדרים , תמורה מוצלחת להשקעה.

צריך 4, אתה סתם מניח אותם מתחת לרמקול - צריך לחבר אותם במקום הקוצים

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
צריך 4, אתה סתם מניח אותם מתחת לרמקול - צריך לחבר אותם במקום הקוצים

רק שלושה כך גם מפלסים את הרמקול ואין צורך לקבע אותם משקל הרמקול מספיק . מניסיוני גם ברמקול של 20 ק״ג כל שכן ברמקולים כבדים יותר.

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
כפרה,
שתי אפשרויות לשיקולך:
1. תיבה מלאה חול שאותה תכסה במכסה שלא ייגע בדפנות התיבה אלא ינוח מעדנות על החול. עליו תניח את הרמקולים. תקבל ככה שיכוך והפרדה של הרמקול מהרצפה. אומרים שזה עוזר למנוע העברת ויברציות מהרמקול אל החדר.

בהצלחה.

ויברציות מהרמקול אל החדר??? :משתומם:
רצפת הבטון שלך לא צריכה עזרה...

חוץ מזה, רמקולים שמונחים על תיבות? זה רק ימרוט לזוגתו את העצבים, גם שיכוך לא יעזור להרגיע אותה במקרה הזה :)

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
רק שלושה כך גם מפלסים את הרמקול ואין צורך לקבע אותם משקל הרמקול מספיק . מניסיוני גם ברמקול של 20 ק״ג כל שכן ברמקולים כבדים יותר.
עובד טוב מאוד.
אך להרכיב 3 זו טעות.
מנסיון היו לי כאלה מתחת לרמקולים שרכשתי.
כל נגיעה קלה כמעט הפילה את הרמקול.
ה-3 נובע מצורת אריזת הפריט למכירה.
אם כבר אז רביעייה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אם רביעיה ,חייב להיות ברגים לכוון ,אחרת תמיד אחד באויר,מוצר יותר טוב טיפה מBDR ,אלו המוצרים של ALTO EXTREMO,קניתי כאלו לאחרונה ממישל ,קודם היו BDR ,גם טוב מאוד ,אבל האקסטרימו פצצה מתחת לרמקולים שלי,החסרון הוא ,שקשה לשנות כוון הרמקולים אחרי שכוונו ,כי יש שם גומי שנצמד לריצפה .

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
ALTO EXTREMO
בנויים נכון מאוד וגם נמכרים ברביעיות.
שמעתי מערכת שכולה יושבת עליהם נשמע מעולה :בעד:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113

3 יוצרים מצב שלא תיהיה רגל באוויר חביב, אבל מצד שני רמקול צריך להיות מפולס, או לפי הוראות אחרת של היצרן, - לכן צריך 4 עם ברגים.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
3 יוצרים מצב שלא תיהיה רגל באוויר חביב, אבל מצד שני רמקול צריך להיות מפולס, או לפי הוראות אחרת של היצרן, - לכן צריך 4 עם ברגים.
מי אמר שרמקול צריך להיות מפולס?ברוב הרמקולים ,האלמנטים של המיד והטיוטר יושבים בזוית ,אז מה כל כך משנה הפילוס?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש רמקולים שמתוכננים להיות בזווית ויש כאלו שלא - כמו שכתבתי "
או לפי הוראות אחרת של היצרן
"

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור