דוק חדש ל- iPod של וואדיה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לפי ידיעה באתר הזה וואדיה תוציא דוק חדש שיהפוף את האייפוד לנגן של וואדיה במחיר זול יחסית
http://www.head-fi.org/forums/f7/wadia-itransport-ipod-dock-gets-bit-perfect-digital-ipods-281975/

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מה שה-iPod הזה עושה לכולם...

מעניין איך הם עוקפים את היציאה האנלוגית שלו

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הם עוקפים הכול , הם לוקחים את הקובץ הדיגיטאלי ומעבירים לDAC משלהם ומוציאים אותו בתור אות אנלוגי , אם הבנתי נכון

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הם עוקפים הכול , הם לוקחים את הקובץ הדיגיטאלי ומעבירים לDAC משלהם ומוציאים אותו בתור אות אנלוגי , אם הבנתי נכון

לא הבנת נכון!

הם ("עובדיה") לוקחים את הקובץ הדיגיטלי מה ipod תוך עקיפת ה dac והגברת המוצא שלו ומגישים אותו AS IS לאן שתבחר לחברו (לרסיבר עם dac משלו, dac יעודי ומשם להגברה......).

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנת נכון!

הם ("עובדיה") לוקחים את הקובץ הדיגיטלי מה ipod תוך עקיפת ה dac והגברת המוצא שלו ומגישים אותו AS IS לאן שתבחר לחברו (לרסיבר עם dac משלו, dac יעודי ומשם להגברה......).
אאל"ט יש שם גם יציאה אנלוגית , אז איך יוצא אות אנלוגי ללא DAC ?

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
בקיצור מה שיש לי זה הוצאה של המידע הדיגיטאלי , ומזה עשו כזו מהומה ?!!! אני יכול לרכוש כרטיס קול מקצועי שיוציא לי גם אות דיגיטאלי (ויש לו מיסוך הפרעות של המחשב), ולקבל את אותה תוצאה עם מחשב שבו יש 500GB (או אפילו תוצאה יותר טובה), אז למה לשלם לוואדיה ? כדי שזה יצא מהאייפוד ? כי אם אני צריך DAC נפרד , אז אתה מגיע לסכום יותר מאשר כרטיס קול מקצועי (DAC טוב באמת עולה את ה700 דולר ומעלה ), כרטיס קול מעולה ומקצועי עולה 500-700 , ולא נשכח שעל הדוק הזה יש בוודאי מיסוי של מוצרי אלקטרוניקה ועל כרטיס קול מיסוי של מחשב

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני יכול לרכוש כרטיס קול מקצועי שיוציא לי גם אות דיגיטאלי (ויש לו מיסוך הפרעות של המחשב), ולקבל את אותה תוצאה עם מחשב שבו יש 500GB (או אפילו תוצאה יותר טובה), אז למה לשלם לוואדיה ?

קדימה, לך על זה אם זה מתאים לך...

אני מניח שאתה לא מייצג את קהל היעד שוואדיה שואפים אליו (כאלו שלא מוכנים להפוך את "ערמת הברזלים" המרעישה- המכונה מחשב, על יתרונותיה ובעיקר בגלל חסרונותיה למקור השמע* שלהם).

לאייפוד, כטרנספורט הפועל על סוללה, גם אמור להיות יתרון מסויים.

ובכלל לא הכל בתחום סובב סביב החור שבגרוש, ישנם יתרונות, צרכים....שונים ומשונים :)

* ישנם כאלו שכן משתמשים במחשב כמקור מרוחק באמצעות שידור אלחוטי, ע"ע סקוויזבוס.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור