גם אני התחדשתי

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
שלוחצים על הדפדפן לחנות של גוגל פלי לאחר החיפוש בדפדפן הוא שואל אם לפתוח את זה עם האפלקציה של גוגל פלי או בעזרת דפדפן, תבחר בעזרת גוגל פלי כל פעם אחת בלבד (מה שבטוח)

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני חושב שכדי להשתמש בגוגל פליי צריך להפוך את המכשיר למוכר על ידי גוגל. להיכנס במכשיר לגוגל ולהכניס את הסיסמא שלך לגוגל או לפתוח חשבון חדש. אחד הפרמטרים הנדרשים הם מספר כרטיס אשראי למקרה שתרצה לרכוש תוכנה שעולה כסף.

אריה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ברור שצריך להכניס את האימיל (GMAIL),
את האימיל אפשר להכניס ללא קשר לחנות של גוגל.
לא חייבים להכניס כרטיס אשראי , כמו בכל טלפון אנדרואיד

רמי ו.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
טוב... עדכון, בפוקוס 2017 שלי לא מותקן דפדפן במערכת המולטימדיה. חשבתי שאני סתם לא מוצא אותו כי בפוקוס אחרת כן מצאתי בעבר. מסתבר שהיא היתה מודל 2016, ובאמת יש שם דפדפן. אצלי אין. המנוולים הורידו אותו.
יש למישהו רעיון/עצה איך להתקין דפדפן.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
שוב התחדשתי. הלך לי הרמקול קדמי ימני. מעניין שלא שמתי לב עד שהחלפתי מערכת. מעורר מחשבות... בכל אופן התקנתי רמקולים (הכי זולים) של מורל. רמקולים עם טוויטר וקרוסאובר לוופרים. לא ידעתי שמורל מיצרים רמקולים לרכב.

אריה

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
אם רק זה מה שאתה לא יודע מצבך מצויין. :)

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
אריה,
האם תוכל להכנס לתפריט ההגדרות של המכשיר ולצלם המאפיינים שלו?
שם יצוין דגם המעבד, זיכרון, גרסת האנדרואיד, רזולוציה.
תודה על השיתוף.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
טוב... עדכון, בפוקוס 2017 שלי לא מותקן דפדפן במערכת המולטימדיה. חשבתי שאני סתם לא מוצא אותו כי בפוקוס אחרת כן מצאתי בעבר. מסתבר שהיא היתה מודל 2016, ובאמת יש שם דפדפן. אצלי אין. המנוולים הורידו אותו.
יש למישהו רעיון/עצה איך להתקין דפדפן.
הדפדפן נקרא "גוגל" , אין לך כזה ?
תבדוק אם מותקן לך אפליקציית סייר קבצים , אם מותקן אז יש לך אפשרות לגשת לקבצים בכרטיס הזכרון מיקרו SD שתקוע באמצע למטה (מתחת למסך).
עכשיו מה שצריך לעשות לחפש תוכנת דפדפן כלשהיא לאנדרואיד (יש הרבה) אבל לא מגוגל פלי אלא אתרים אחרים שמאפשרים להוריד את האפליקציה למחשב.
לאחר הורדת הדפדפן למחשב , תעתיק אותה לכרטיס הזכרון ששלפת ממערכת המולטימדיה.
לאחר מכן דרך סייר הקבצים אי אפשר להריץ התקנה דרך כרטיס הזכרון , לכן תעתיק את תכנת התקנת הדפדפן לתוך זכרון המכשיר ואז משם אפשר להתקין.
הערה: אפשר להשתמש גם בדיסק און קי במקום המיקרו SD

רמי ו.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אין "גוגל". גם אני התפלאתי. מניח שמחקו אותו בכוונה כי בגרסאות קודמות יותר כן הופיע.
יש סייר קבצים. אנסה את מה שהצעת. רעיון מצוין. ממש לא הייתי חושב עליו.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אריה,
האם תוכל להכנס לתפריט ההגדרות של המכשיר ולצלם המאפיינים שלו?
שם יצוין דגם המעבד, זיכרון, גרסת האנדרואיד, רזולוציה.
תודה על השיתוף.
כשאחזור ארצה...

אריה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אין "גוגל". גם אני התפלאתי. מניח שמחקו אותו בכוונה כי בגרסאות קודמות יותר כן הופיע.
יש סייר קבצים. אנסה את מה שהצעת. רעיון מצוין. ממש לא הייתי חושב עליו.
ניסית ?
אגב, מה גירסת האנרואיד אצלך ?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
התעוררו לי בעיות עם מכשיר המולטי מדיה, נתקע כמה פעמים.

היום הלכתי לרדיו ליין ומקס החליף לי את המכשיר למכשיר שונה מדגם אחר.

בהזדמנות ראשונה אצלם את המכשיר ואת מסך הנתונים - הפעם מדובר באנדרואיד 6.

מה שמשמח אותי, הסאונד במכשיר הזה טוב ומפתיע ביחס לעלות.

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
חיכיתי ימים אחדים כדי לא להתפשל שוב, המכשיר החדש עובד. מצורפות כמה תמונות למי שרוצה להתרשם.
המעניין במכשיר שהצליל שלו טוב מאוד בהשוואה למכשיר הקודם. לגביו כבר הייתי אומר שבשביל 1,600 ש"ח זה מכשיר עם צליל מצויין.
הבעייה במכשיר - אם אני נמצא למשל במצב רדיו ואני לוחץ על לחצן הבית, הרדיו ממשיך לנגן. כדי להשקיט את המכשיר צריך לכבות אותו. אם אני רוצה לשמוע WAZE בלי רדיו או מוסיקה ברקע, הדרך היחידה היא או לעבור למוסיקה וללחוץ "פאוז" או להיכנס לאחד האייקונים "הריקים", כמו מוסיקה באמצעות BT.
החיסרון הזה, כשמתרגלים למכשיר, ממש לא נורא. המכשיר מהיר מאוד ובשביל מחירו הוא מעולה.

אריה

תמונות מצורפות

• IMG_11.jpg
    IMG_11.jpg
    KB 46.6 · צפיות: 507
  • IMG_22.jpg
    IMG_22.jpg
    KB 41.7 · צפיות: 474
  • IMG_33.jpg
    IMG_33.jpg
    KB 43 · צפיות: 516
  • IMG_44.jpg
    IMG_44.jpg
    KB 36.6 · צפיות: 478

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
תתחדש ותהנה, מקווה שתעלה חוות דעת נוספת אחרי כמה חודשים שנדע אם מדובר במוצר איכותי.

רמי ו.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ניסית ?
אגב, מה גירסת האנרואיד אצלך ?
4.1.1
רוצה להתקין את Apple Music ומצאתי ברשת את גרסת ההתקנה כך שלא חיב להתקין קודם דפדפן. יכול פשוט להתקין ישירות משקע ה USB שיש לי ברכב.
הבעיה היחידה היא שגם הגרסה המוקדמת ביותר של התוכנה דורשת לפחות 4.3. לא ברור לי אם יעבוד על 4.1.1. אולי אנסה בכל זאת. מקוה שלא יכול להזיק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור