גם אני התחדשתי

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
התחלתי לקנא בהודעות "התחדשתי".
החלפתי את מערכת המולטימדיה הותיקה שלי, אנדרואיד 2.3.4 במערכת חדשה 5.5.1. ארבע ליבות במקום 2 ומסך גדול יותר.
מערכת סינית הכי זולה שאפשר - 1600 שח כולל התקנה.
שלושה ימים, עושה את העבודה, סופסוף יכולתי לחזור לוויז העכשווי.

אריה

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
מזל טוב :בעד::בעד::בעד:

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אריה
ראשית תתחדש :בעד:
ושנית תסביר להדיוטות על מה בדיוק מדובר.
אם אפשר תמונות עם כתוב(לא עם מחוק).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תתחדש אריה

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תתחדש.
אפשר לינק?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
5.5.1 זה הכי חדש שיש

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תתחדש. הלוואי שהיה אפשר לשחק עם זה באוטו שלי. לא שאני מתלונן על הסאונד חלילה, אבל עצם המשחק הוא משהו כייפי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,630
נקודות
113
תתחדש ותגיע ליעד בכיף

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תודה לכל המברכים.
אורי, לגבי אתר אינטרנט איני יודע, מדובר ביצרן סיני לא ידוע שאיני זוכר את שמו...

SOL, מדובר במערכת למכונית שמאפשרת האזנה לרדיו, צפיה בסרטים, האזנה למוסיקה, צפייה בטלוויזיה ובנוסף לאלה חיבור לאינטרנט באמצעות תוכנת אנדרואיד. המערכת מאפשרת להנות ברכב מכל האפליקציות של גוגל. לגבי מוסיקה ו DVD, אין למערכת נגן תקליטורים (שממילא כבר הרבה שנים אני לא משתמש בדיסקים ברכב). האזנה למוסיקה מתבצעת באמצעות כרטיס מיקרו SD. אפשר גם לשמוע מוסיקה באמצעות YOUTUBE אבל לא מומלץ בזמן נסיעה...

נמר, לי יש פורד מונדאו 2005. מכונית לא רעה בכלל. בכל זאת מכוננת בי תחושה שאם אתה מסכים, ואני לא יודע איזו מכונית יש לך, אני מוכן על עיוור להתחלף איתך במכוניות, אתה תהנה מהמולטי מדיה שלי ואני אקבל את המכונית שלך בלי מולטי מדיה. הולך?

תמונות מצורפות

• img a.jpg
    img a.jpg
    KB 865.8 · צפיות: 707
  • img b.jpg
    img b.jpg
    KB 870.6 · צפיות: 640
נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
איך איכות השמע וקליטת הרדיו?
אני מחפש מערכת מולטימדיה חדשה לרכב מבוססת אנדרואיד אבל איכותית באיכות השמע ברמה אדיופילית

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איך איכות השמע וקליטת הרדיו?
אני מחפש מערכת מולטימדיה חדשה לרכב מבוססת אנדרואיד אבל איכותית באיכות השמע ברמה אדיופילית

לפני כ 10 שנים, חיפשתי מערכת עם סאונד טוב לרכב, השקעתי 7,000 ש"ח במערכת ללא אנדרואיד והיה לה סאונד מצויין. היא עדיין אצלי בבוידם. מאוחר יותר החלטתי שלאינטרנט ברכב יש יתרונות חשובים יותר מאיכות הסאונד. אז אם אתה מחפש סאונד טוב, יעני ברמה של אודיופיל, אני לא חושב שמערכת שעולה 1,600 ש"ח כולל התקנה היא הפתרון עבורך.

הסאונד טוב לרכב, אפשר כמובן להוריד אפליקציות שונות להאזנה, אני יודע שיש טובות יותר וטובות פחות אבל אף פעם לא חפרתי בתחום.

אריה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לא מחפש מערכת זולה , אפילו שתעלה 7000 ש"ח ויותר...
אני רוצה להנות מ 2 העולמות, גם מאינטרנט וגם מאיכות האזנה...
לצערי (או שמחתי) מצאתי שאני יכול להאזין למוסיקה באוטו יותר מאשר בבית לכן איכות השמע חשובה לי.
כתבתי כאן פעם, יש לי רכב פורד פוקוס 2016 חדשה הכוללת מערכת מולטימדה בהתקנה מקומית (קוברה), קליטת הרדיו לא משהו (שיפור קטן לאחר ביקור במרכז שרות של קוברה, אבל עדיין האיכות לא טובה לטעמי...).
פתרון חליפי נוסף שאני מאזין לרדיו דרך האינטרנט.
ניסיתי את כל הנגנים בשוק של גוגל שיש להם גם אקוליזר (בנוסף לזה שיש באנדרואיד), לאחר חפירה ארוכה מצאתי נגן מעולה (נגן טיל),אכן יש שיפור קטן באיכות השמע, אבל עדיין לא מושלם לטעמי.

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לדעתי איכות שמע טובה תקבל רק מיצרן עם שם ממוצרים שמיוצרים אצלו בבית ואלה מכשירים יקרים. במכשיר שלי, איכות הרדיו מצויינת. הרי לרדיו כולם משתמשים במעגלים משולבים מוכנים.

למה אתה לא בודק עם תומר?

אריה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לפני כמה חודשים כתבתי כאן , אשמח לעצה בנושא מתומר או מכל אחד,
בדקתי גם בחברות המובילות בתחום השמע במכונית (פיוניר, סוני וכו..)
לרובן מערכות מעולות לשמע אבל ישנות בתחום האינטרנט...
כנראה עוד לא נולדה המערכת שאני מחפש.. :)
אשמח לשמוע על חידושים בתחום

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אריה, דגם? איפה קנית? משהו? שנוכל להנות גם

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אריה, דגם? איפה קנית? משהו? שנוכל להנות גם
אורי, מזה שנים אחדות אני מטפל בשתי המכוניות שלנו, בכל הקשור לאביזרי רכב, אצל מקס מ "רדיו ליין" בשדרות ההסתדרות 34 בחיפה. מקצוען מוביל בחיפה, אדם הוגן, ידי זהב בכל הקשור להתקנות, ידע רב וחשוב ביותר, ולא נתקלתי בזה בהרבה מקומות, רמת שירות גבוהה ביותר. מקס עוזר עם חיוך ומכל הלב גם אם תגיע אליו עם בעיה במכשיר שרכשת אצלו לפני שנים. איש מקסים מכל היבט.

המכשיר שרכשתי נקרא ismart, אני לא חושב שלשם הספציפי הזה יש משמעות. היבואן הוא Nippon, יש לי ניסיון טוב עם הציוד שהם מיבאים, הכל כאמור דרך מקס מרדיוליין.

אריה

רמי ו.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני דווקא מסתדר עם איכות השמע, אבל מפריע לי שאני לא יכול להתקין אפליקציות חדשות - רוצה להתקין את אפל מיוזיק לדוגמה. מישהו הצליח/יודע איך עושים את זה?
אני גם מחפש מערכת חלופית. אעדכן אם אמצא משהו מעניין.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
באיזה מערכת אתה לא מצליח להתקין אפליקציות חדשות ?
במערכת אנדרואיד לרכב בד"כ מחביאים את גוגל פלי,
הפתרון פשוט , נכנסים דרך הדפדפן לאתר של גוגל פלי, מחפשים את האפליקציה ואז מתקינים דרך הדפדפן...

נערך לאחרונה ב:

רמי ו.

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מערכת אנדרואיד שהותקנה ע''י קוברה בפורד פוקוס 2016. אמרו לי שהיא נעולה להתקנות. אנסה את מה שאתה מציע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור