גלקסי S4 – סאמרטפון הדגל של סמסונג במבחן

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: גלקסי S4 – סאמרטפון הדגל של סמסונג במבחן

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יופי של סקירה - כאחד שמחיזק את המכשיר, אני מסכים עם כל מה שנרשם

hbs

חבר משקיען
מעורבות
9
נקודות
18
כתבה מעניינת וממצה

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
כתבה טובה , כל הכבוד !
לגבי המכשיר, אמנם יש שרשור אחר על חוויות שימוש, אבל נראה לי שזה המקום להוסיף הערות על המכשיר.
הערה חשובה לגבי ממשק TOUCHWIZZ המחריד של סאמסונג:
האיקונים יותר קטנים לעומת S2 ואי אפשר לקרוא מה כתוב תחתם אפילו שכמות האיקונים נשארה 5 על 4.
מכיוון שהאיקונים קטנים והמסך גדול, אפשר לשחק כדורגל בין האיקונים :)
הייתי מיואש, ממש לא יכולתי לקרוא מה כתוב מתחת לאיקונים, ואני לא מכיר את כל הסמלים החדשים.
חבר הציע לי להתקין GO LAUNCHER , וזה הציל את המצב, יש אפשרות לשנות גודל איקונים וגודל הפונטים מתחת לאיקונים.
אני משתמש הרבה ב DIRECT DIAL , איקון לחיוג מהיר. גם כאן יש נפילה לעומת S2 , ב S2 תמונת איש הקשר יפה ומתחת לאיקון שם איש הקשר. ב S4 חצי מהתמונה מכוסה ע"י כיתוב אם זה MOBILE או WORK וכדומה, כך שלאיש הקשר לא נשאר פרצוף :)
פשוט מחריד הזילזול של סאמסונג על הממשק למכשיר כזה יקר.
אני בטוח שהם לקחו את הממשק מ S3 או S2 שלהם as is מבלי להתאים את האיקונים למסך בעל צפיפות יותר גדולה.
בשורה התחתונה - חמרת המכשיר טובה, כל השאר זה תוכנה ויש מקום לשיפורים או לתוספות חיצוניות....

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
אז שווה לשדרג מאס 3?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
שלום,

כן, כדאי לשדרג. קח בחשבון ב-S4 את המסך שהוא Full HD יפה וגדול, המצלמה האיכותית, הביצועים מהירים, שלל חיישנים ופיצ'רים מתקדמים.

תומר

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אז שווה לשדרג מאס 3?

אבל בעצם מה חסר לך ב 3?

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
לא ממש חסר , מסקרן לדעת

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
כתבה טובה , כל הכבוד !
לגבי המכשיר, אמנם יש שרשור אחר על חוויות שימוש, אבל נראה לי שזה המקום להוסיף הערות על המכשיר.
הערה חשובה לגבי ממשק TOUCHWIZZ המחריד של סאמסונג:
האיקונים יותר קטנים לעומת S2 ואי אפשר לקרוא מה כתוב תחתם אפילו שכמות האיקונים נשארה 5 על 4.
מכיוון שהאיקונים קטנים והמסך גדול, אפשר לשחק כדורגל בין האיקונים :)
הייתי מיואש, ממש לא יכולתי לקרוא מה כתוב מתחת לאיקונים, ואני לא מכיר את כל הסמלים החדשים.
חבר הציע לי להתקין GO LAUNCHER , וזה הציל את המצב, יש אפשרות לשנות גודל איקונים וגודל הפונטים מתחת לאיקונים.
אני משתמש הרבה ב DIRECT DIAL , איקון לחיוג מהיר. גם כאן יש נפילה לעומת S2 , ב S2 תמונת איש הקשר יפה ומתחת לאיקון שם איש הקשר. ב S4 חצי מהתמונה מכוסה ע"י כיתוב אם זה MOBILE או WORK וכדומה, כך שלאיש הקשר לא נשאר פרצוף :)
פשוט מחריד הזילזול של סאמסונג על הממשק למכשיר כזה יקר.
אני בטוח שהם לקחו את הממשק מ S3 או S2 שלהם as is מבלי להתאים את האיקונים למסך בעל צפיפות יותר גדולה.
בשורה התחתונה - חמרת המכשיר טובה, כל השאר זה תוכנה ויש מקום לשיפורים או לתוספות חיצוניות....
זה לא זילזול הם פשוט לא מבינים בממשק כמו בחומרה.

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
תומר תודה על הסקירה הממצה..
אני עדיין חושב שה S3-4 מכשירים מוגזמים בגודלם ולא יכול לשדרג מה S2 בגלל זה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ואני מסכן עם S1 ... . .
ראיתם מה זה,,,

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
איתי,

מתרגלים :כל-הכבוד:.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני עברתי מאיפון 4 ל S4 ואני חייב לציין שהגדול ממש לא מפריע לי

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה היה ברור שחלק מהתכונות יגיעו כעדכון תוכנה ל-S3 ויצמצמו את ההבדל.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
בסמסונג עומדים בהבטחות ובעדכון לגרסת אנדרואיד 4.2.2, עבור הגלקסי אס. 3. העדכון בעל המספר הסידורי "I9300XXUFME3" אשר כולל את גרסת ג'לי בין העדכנית ביותר, להגיע לאתר "SamMobile" והוא מכיל בתוכו מספר תכונות חדשות כמו מצבי תצוגה חדשים, תצוגה מותאמת (Adaptive Display) ומקצועית (Professional Photo), מסך הנעילה חדש עם האפשרות להציב עליו ווידג'טים ועם אפקטים חדשים. נמצא גם את מצב הנהיגה (S-Drive), מסך הגדרות חדש עם נושאים המקוטלגים בלשוניות, מצב גלריה בעל רקע בהיר, יישומון ייעודי עבור השעון החכם ועוד. נראה כי ההדלפה היא של הגרסה העברית, או לפחות של זו שמיועדות למזרח התיכון שכן היא כוללת אפליקציות מובנות אשר מיועדות לקהל הישראלי כמו מפה, לוח שנה עברי וכדומה.

תומר

יהודה9

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
בעיות בשמיעה ודיבור בטלפון לא נשמע טוב
גם התמונה בגוון חם מידיי וצבעים רווים

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
סמסונג גלקסי אס. 4 אקטיב, לראשונה בווידאו!!!

[video=youtube;CxkQavIz9wA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CxkQavIz9wA[/video]

תומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113

תמונות מצורפות

• 123456.jpg
    123456.jpg
    KB 49.1 · צפיות: 2
נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור