גיא חורש בוחן את ה- Marantz AV7703 & MM8077 ומגיש לנו דו״ח מסודר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
סקירה יפה ורהוטה.
האם אפשר לפרסם מחיר של הזוג הנ"ל בארץ?

תודה לך על המשוב החיובי.
בינואר 2017 המחיר הרישמי לכול אחד מהחלקים עמד באזור ה 11500 ש"ח

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
גיא.

לדעתי.. עדיף לוותר על ההגברה של המרנץ לרמקולים הקדמיים, ולשדך את הunico-90 לקדמיים. גם שמדובר בשמע רב ערוצי.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא.

לדעתי.. עדיף לוותר על ההגברה של המרנץ לרמקולים הקדמיים, ולשדך את הunico-90 לקדמיים. גם שמדובר בשמע רב ערוצי.

איציק, עד שהשקעתי בשני סטים זהים של כבלים, ככה אתה רוצה לקחת ממני את טקס החלפת הכבלים לרמקולים חחחח:rolleyes:

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אחלה כתבה ! אני רואה ניכנסת לעניין של כתיבה בכל הכח. מעניין אם יש אפשרות לקבל סיגנל מפרוצסור הישר ליחידת כח של יוניסון (כניסת מגבר כח)?

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
גיא
שאפו על הסקירה :בעד:
כאחד שהפעיל לפני שנה בעם האחרונה את הקולנוע הבייתי.
כתיבה כזו מעוררת לפעמים את החשק לחזור.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אחלה כתבה ! אני רואה ניכנסת לעניין של כתיבה בכל הכח. מעניין אם יש אפשרות לקבל סיגנל מפרוצסור הישר ליחידת כח של יוניסון (כניסת מגבר כח)?

כן, ל Unico 90 יש כניסת by pass שמאפשרת לפרוססור להעביר את הסיגנל אליו.
אישית אני לא משתמש בפיטצ'ר הזה היות ורכשתי 2 זוגות כבלי רמקולים זהים ואני מחבר ומנתק אותם בהתאם לצרכי (ק"ב או סטריאו), המצב ישאר כך עד שאשבר חחחחח

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא
שאפו על הסקירה :בעד:
כאחד שהפעיל לפני שנה בעם האחרונה את הקולנוע הבייתי.
כתיבה כזו מעוררת לפעמים את החשק לחזור.

תודה רבה על התגובה הנלהבת

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
.

נערך לאחרונה ב:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק, עד שהשקעתי בשני סטים זהים של כבלים, ככה אתה רוצה לקחת ממני את טקס החלפת הכבלים לרמקולים חחחח:rolleyes:

ללא קשר לכבילה.

1. לא מומלץ לחבר 2 הגברות לרמקולים.
2. ה unico90 יניב תוצאה טובה יותר מאשר המרנץ.
3. נוחות תפעול.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
?
מחברים גם שלוש

לא מדובר בחיבור ביאמפ!
לא מקצועי לחבר 2 מערכות במקביל לרמקול.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
החיבור הוא לרמקולים בכל פעם שהוא עובד. פעם אחת עם ההגברה לסטיראו עם הרמקולים ופעם עם ההגברה במגבר הכוח ק"ב עם הרמקולים...מה הבעיה בלחבר כך ???
פרט לעובדה המתישה בכל פעם ללכת מאחורי הרמקול ולהחליף בין הכבלים...ומה לא מקצועי בדיוק...???

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
החיבור הוא לרמקולים בכל פעם שהוא עובד. פעם אחת עם ההגברה לסטיראו עם הרמקולים ופעם עם ההגברה במגבר הכוח ק"ב עם הרמקולים...מה הבעיה בלחבר כך ???
פרט לעובדה המתישה בכל פעם ללכת מאחורי הרמקול ולהחליף בין הכבלים...ומה לא מקצועי בדיוק...???

לפי ההסבר של גיא, הוא לא מנתק את הכבלים מהרמקול. הוא דואג לא להניע בטעות את 2 ההגברות.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
איפה ואך הבנת זאת איציק ?
הוא רשם שלמגבר סטיראו יש bypass והוא לא משתמש בו...והוא מסביר שרכש שני זוגות כבלים זהים ומחבר ומנתק בהתאם לצרכיו עם זה ק"ב או דו ערוצי...מבינים יפה מאוד שהניתוק מהרמקולים. לא מהמגבר (לפחות כך אני מבין זאת)...

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איפה ואך הבנת זאת איציק ?
הוא רשם שלמגבר סטיראו יש bypass והוא לא משתמש בו...והוא מסביר שרכש שני זוגות כבלים זהים ומחבר ומנתק בהתאם לצרכיו עם זה ק"ב או דו ערוצי...מבינים יפה מאוד שהניתוק מהרמקולים. לא מהמגבר (לפחות כך אני מבין זאת)...

בזמנו, פתח פוסט לגבי הסטאפ החדש שברשותו. שאלתי אותו, וכך הוא ענה לי.
יתכן וכיום הוא עובד בצורה שונה.

http://www.dtown.co.il/forum/threads/השתדרגתי-פרוססור-מרנץ-sa7703-מגבר-mm8077-ועוד.45836/

קרא את תגובה 11

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ללא קשר לכבילה.

1. לא מומלץ לחבר 2 הגברות לרמקולים.
2. ה unico90 יניב תוצאה טובה יותר מאשר המרנץ.
3. נוחות תפעול.

איציק, הכבלים לא מחוברים במקביל (אני מנתק ומחבר את הכבלים ע"פ צורת האזנה).
לגבי הנוחות אתה צודק חלקית, בכל זאת את הunico צריך להדליק ידנית....יגיע היום שאשבר משימוש בשני כבלים שונים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בזמנו, פתח פוסט לגבי הסטאפ החדש שברשותו. שאלתי אותו, וכך הוא ענה לי.
יתכן וכיום הוא עובד בצורה שונה.

http://www.dtown.co.il/forum/threads/השתדרגתי-פרוססור-מרנץ-sa7703-מגבר-mm8077-ועוד.45836/

קרא את תגובה 11

איציק, מאז שדרגתי את הכבילה ורכשתי זוג כבלים נוסף לכל אחד מהמגברים, לא מחבר יותר כבלים מהגברות שונות במקביל.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לפי ההסבר של גיא, הוא לא מנתק את הכבלים מהרמקול. הוא דואג לא להניע בטעות את 2 ההגברות.

איציק.... היה יותר קל ומהיר לשאול את פי האתון (אני), לכל מגבר יש מערכת כבילה עצמאית, בכול פעם רק הסטאפ בו אני שומע מחובר לרמקולים, כלומר הכבלים מחוברים תמידית למגברים ומנותקים או מחוברים לרמקולים בנפרד עבור שני צורות האזנה (ק"ב או סטריאו) בהתאם.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
מסכים עם איציק. אם מערכת כיול מסתדרת והקידמיים ברב-ערוצי משתלבים יפה עם יתר הרמקולים לא רואה שום סיבה לשחק. בסוף מהחיבורים/ניתוקים אין סופיים ילך הטרמינציה של הכבלים או הקונקטורים של הרמקולים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור