גיא אזרואל מסקר - ערב Nordost

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
שאלת אותו למה?
או האם מישהו יודע להסביר למה בתקציב נתון עדיף להשקיע ראשית בכבל החשמל ולא בכבל הרמקול?
או אם נקצין, לשיטה זו, עדיף להשאר בסוף עם כבל חשמל אודיופילי וכבל רמקול אדום/לבן של אייס מאשר כבל רמקול אודיופילי וכבל חשמל של קומקום.
בפועל, זו לא הדרך הרווחת בקהילה האודיופילית ולכן נדרש הסבר.

אצלי משום מה זה דווקא הכבל הכי יקר במערכת

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
שאלת אותו למה?
או האם מישהו יודע להסביר למה בתקציב נתון עדיף להשקיע ראשית בכבל החשמל ולא בכבל הרמקול?
או אם נקצין, לשיטה זו, עדיף להשאר בסוף עם כבל חשמל אודיופילי וכבל רמקול אדום/לבן של אייס מאשר כבל רמקול אודיופילי וכבל חשמל של קומקום.
בפועל, זו לא הדרך הרווחת בקהילה האודיופילית ולכן נדרש הסבר.

הקצנת את הדברים ובכך פספת את הגישה ואני אסביר.
הכבל חשמל המזין את המפצל נושא משקל אדיר במערכת. הרי הוא מזין את המפצל אשר מזין את כל המערכת ולכן יש לו השפעה משמעותית ביותר במערכת וניתן לומר הכי משפיעה. ממנו הבא בתור הזנה הרי הוא המפצל חשמל. מכאן באה התענה של NORDOST ושל אחרים כי השקעה בכבל חשמל ובמפצל הם נקודת ההתחלה החשובה ביותר.
מה שאתה הצגת זו קיצוניות:
כבל חשמל אידיופילי ביכולת מקסימלית ובכך כבלי רמקול של הום סנטר. זאת לא כוונת המשורר. הכל חשוב אבל בפרופורציה נכונה ומושכלת.
דוגמה הגיונית:
כבל חשמל $2,500, מפצל $800, כבל רמקול $2,000, כבל אינטרקונקט $1,000.

דוגמה לא הגיונית:
כבל חשמל $6,000, מפצל $2,000, כבל רמקול $200, כבל אינטרקונקט $200.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
הקצנת את הדברים ובכך פספת את הגישה ואני אסביר.
הכבל חשמל המזין את המפצל נושא משקל אדיר במערכת. הרי הוא מזין את המפצל אשר מזין את כל המערכת ולכן יש לו השפעה משמעותית ביותר במערכת וניתן לומר הכי משפיעה. ממנו הבא בתור הזנה הרי הוא המפצל חשמל. מכאן באה התענה של NORDOST ושל אחרים כי השקעה בכבל חשמל ובמפצל הם נקודת ההתחלה החשובה ביותר.
מה שאתה הצגת זו קיצוניות:
כבל חשמל אידיופילי ביכולת מקסימלית ובכך כבלי רמקול של הום סנטר. זאת לא כוונת המשורר. הכל חשוב אבל בפרופורציה נכונה ומושכלת.
דוגמה הגיונית:
כבל חשמל $2,500, מפצל $800, כבל רמקול $2,000, כבל אינטרקונקט $1,000.

דוגמה לא הגיונית:
כבל חשמל $6,000, מפצל $2,000, כבל רמקול $200, כבל אינטרקונקט $200.
הקצנתי בכוונה על מנת לקבל הסבר על ה״למה״.
ברור שזו לא דוגמא אמיתית אבל אם העקרונות נכונים אז הם יהיו נכונים גם במקרי קיצון.
יש פה שני עניינים שונים, הזנת חשמל והזנת האות האנלוגי.
מה ששאלתי הוא למה החשמל עדיף על השני.
עדיין לא ברור לי.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
אני חולק עליך. מקרה קיצון כשמו כן הוא: קיצוני. הוא חורג מהנורמה ולא בר השוואה לאחרים ולכן הוא איננו מקור להשוואה או התייסות עניינית מעבר לצורך של הבהרת דוגמה נטו. לא נאמר שכבל חשמל עדיף על אחר. נאמר שנכון יותר להתחיל את ההשקעה בנקודת ההתחלה והרי זוהי הזנת החשמל קרי כבל החשמל המזין את המפצל. זה אומר הוא בעל עדיפות גבוהה יותר. זה אומר שנכון יותר להתחיל איתו וממנו להמשיך. זאת גישה, אינך חייב לקבלה.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
אני חולק עליך. מקרה קיצון כשמו כן הוא: קיצוני. הוא חורג מהנורמה ולא בר השוואה לאחרים ולכן הוא איננו מקור להשוואה או התייסות עניינית מעבר לצורך של הבהרת דוגמה נטו. לא נאמר שכבל חשמל עדיף על אחר. נאמר שנכון יותר להתחיל את ההשקעה בנקודת ההתחלה והרי זוהי הזנת החשמל קרי כבל החשמל המזין את המפצל. זה אומר הוא בעל עדיפות גבוהה יותר. זה אומר שנכון יותר להתחיל איתו וממנו להמשיך. זאת גישה, אינך חייב לקבלה.
למה הנימה התוקפנית?
אני ממש לא חולק עליך ולא לא מקבל את הגישה שלך.
פשוט שאלתי למה. אתה עונה כי נקודת החשמל היא הראשונה בקיר לשרשרת החוטים של המערכת וזה בסדר גמור ואפילו הגיוני ושיטתי, בהנתן שלחיווט החשמל ולחיווט האנלוגי יש משקל זהה.
משום מה טעיתי לחשוב שאלכס נתן משקל גדול יותר לחיווט החשמל מאשר לחיווט האנלוגי ולא רק כדרך שיטתית לבנות כבילה מההתחלה לסוף, כאשר לשיטתו כל החוטים זהים במשקלם הסגולי במערכת.
אני מתנצל על טעותי זו מעומק הלב. ממש טפשי מצידי.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
לטעמי /דעתי אין שום חוקים מבוססים באודיו.
כן יש צורך בכבלים טובים על שלל תפקידם ,דהיינו חשמל,רמקול ,איטרקונקט ו....
אבל לומר מי בא לפני מי?לא הייתי שם את האצבע על משהוא ספציפי.(להוציא חיבור אנטרקונקט טוב יותר למקור)
נניח שישנו כבל הזנה למע והוא לא מי יודע כמה ולאחריו מכשיר מעולה שספק הכח שלו יודע לקחת את החשמל ולעשות ממנו מטעמים לשאר רכבי האלקטרוניקה שבמכשיר.האם לא תהיה תוצאה טובה....או שהפוך,כבל מעולה שלאחריו ספק חלש, זרם לא מי יודע כמה ואז..?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
.
נניח שישנו כבל הזנה למע והוא לא מי יודע כמה ולאחריו מכשיר מעולה שספק הכח שלו יודע לקחת את החשמל ולעשות ממנו מטעמים לשאר רכבי האלקטרוניקה שבמכשיר.

זה נשמע כמו אייל שני במסטרשף
:D

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
שאתה שם עגבניה בתוך פיתה שעולה מאה שח ונוגס בה, אתה בעצם
חודר לתוך מערה של טעמים חדשים שהעגבנייה מעבירה את הטעמים
שלה בדיפוזיה לדופן הפיתה ומייצרת מערבולת וסיחרור של
החושים לטעמים שלא תקבל אף פעם בפיתה עם בנדורה ב 10 שקלים.

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
רק חייב לציין ששאלתי את אלכס אם מה כדאי להתחיל זה היה על מוצרי
" החשמל" למינהם כלומר על המוצרים שהודגמו בערב על ידו. והתשובה שלו היתה מפצל וכבל חשמל שזה כניראה הבסיס לאיך שהחברה רואה את כל עניין הטיפול בחשמל שיכוך .
יום טוב.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
למה הנימה התוקפנית?
אני ממש לא חולק עליך ולא לא מקבל את הגישה שלך.
פשוט שאלתי למה. אתה עונה כי נקודת החשמל היא הראשונה בקיר לשרשרת החוטים של המערכת וזה בסדר גמור ואפילו הגיוני ושיטתי, בהנתן שלחיווט החשמל ולחיווט האנלוגי יש משקל זהה.
משום מה טעיתי לחשוב שאלכס נתן משקל גדול יותר לחיווט החשמל מאשר לחיווט האנלוגי ולא רק כדרך שיטתית לבנות כבילה מההתחלה לסוף, כאשר לשיטתו כל החוטים זהים במשקלם הסגולי במערכת.
אני מתנצל על טעותי זו מעומק הלב. ממש טפשי מצידי.

ממש לא נימה תוקפנית. בכלל לא! גם אין צורך להתנצל. אנחנו מדברים הכל טוב.
כפי שכתבת כאן, אלכס טוען שההמלצה של החברה היא להתחיל בכבל חשמל מזין ובמפצל ומשם להמשיך. לכולם רמת חשיבות גבוהה במערכת. כבר הבנו ולמדנו כמה כל דבר קטן משפיע אז כבילה בטח שבטח.
מה קורה אצלך במערכת בנושא הזה?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
תשמע...לא כל אחד יכול למכור פיתה עם עגבניה ב 100ש"ח.:)

אכלתי את הפיתה המדוברת. בואו נגיד שטוב שלא אני זה ששילם.

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,864
נקודות
113
ממש לא נימה תוקפנית. בכלל לא! גם אין צורך להתנצל. אנחנו מדברים הכל טוב.
כפי שכתבת כאן, אלכס טוען שההמלצה של החברה היא להתחיל בכבל חשמל מזין ובמפצל ומשם להמשיך. לכולם רמת חשיבות גבוהה במערכת. כבר הבנו ולמדנו כמה כל דבר קטן משפיע אז כבילה בטח שבטח.
מה קורה אצלך במערכת בנושא הזה?
אצלי זה פשוט. סילטק מקיר לקיר. אני מרוצה.
מה שכן, מפצל השקעים כרגע אינו מטופל. זה הדבר הבא שיקרה בקרוב. אשמח להמלצות.
(נ.ב: ההתנצלות שלי היתה מעט צינית, אבל עברנו את זה....)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אז נאחד את שני התחומים שהוזכרו ונאמר שיש פירמידת מזון גם לבניית מערכת וגם תרשים זרימה, מתחילים מבסיס טוב (חשמל\חלבון) וממשיכים למעלה וזיין געזונט.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אצלי זה פשוט. סילטק מקיר לקיר. אני מרוצה.
מה שכן, מפצל השקעים כרגע אינו מטופל. זה הדבר הבא שיקרה בקרוב. אשמח להמלצות.
(נ.ב: ההתנצלות שלי היתה מעט צינית, אבל עברנו את זה....)

יש בארץ מספר יבואנים שמביאים ציוד ומוצרי חשמל מהשורה הראשונה; אמיר ארמה, יגאל לסרי ואחרים.
אני משתמש במפצל של System and Magic ומרוצה מהתוצאות.

http://www.systemsandmagic.com/index_file/prodotti_en.htm

shkop

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לסאונד קווסט היה גם חדר מעולה בתערוכה לדעתי. אני יודע שהם השתמשו בספנדור A6R עם מגבר הגל. הכבילה הייתה של נורדוסט? השתמשו גם בפתרונות הארקה וכו'?
מישהו מכיר אולי חברות טובות וזולות יותר ששות בדיקה?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,120
נקודות
113
לסאונד קווסט היה גם חדר מעולה בתערוכה לדעתי. אני יודע שהם השתמשו בספנדור A6R עם מגבר הגל. הכבילה הייתה של נורדוסט? השתמשו גם בפתרונות הארקה וכו'?
מישהו מכיר אולי חברות טובות וזולות יותר ששות בדיקה?

מבחינת מוצרי grounding היות וזה מוצר משלים המכוון למערכות יקרות לדעתי קהל הייעד הוא כזה אשר "מכתיב מראש" ליצרניות לבצע תג מחיר גבוה יחסית. הקופסה של NORDOST עולה $5,000 והיא לא מהיקרות שראיתי.
יש לאקוסטיק ריבייב מוצר פשוט יותר בעלות נמוכה הרבה יותר. אינני יכול להעיד על טיבו כי לא ניסיתי.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לדעתי, לא הבנת שהעיקר בהדגמה לא היה המפצל אלא "הארקה פסיבית", שיכולה בין היתר להתחבר למפצל (כי יש לו חיבור מיוחד לכך, (בניגוד למפצלים אחרים שבשוק)).

זה שאתה מרוצה זה יפה מאד.
הייתי שמח אם היית יכול להצביע על מכשירים אחרים שתפקידם לסייע כארקה (פסיבית/אקטיבית)
אצל אותם יבואנים (כדוגמא) שציינת אותם או מוצרים אחרים.

איתי יקירי,
דויד ציין שהוא מחפש בעתיד מפצל שקעים "מה שכן, מפצל השקעים כרגע אינו מטופל. זה הדבר הבא שיקרה בקרוב.".
לפני שמסתערים על המקלדת אולי כדאי לבדוק באיזה נושא השבתי.

שיהיה לך סוף שבוע רגוע

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
נראה לי שזה זול יותר למי שחיפש...

http://www.synergisticresearch.com/accessories/

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור