בשירות הוד מלכותה: רמקולים מוניטורים - B&W 805S - הביקורת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
רק לשם ההבהרה, השרשור הזה נועד בהחלט למטרת דיון על הסקירה ואספקטים שונים שלה ואנחנו מקבלים כאן בשמחה ובכיף חברים חדשים שאוהבים וחיים את האודיו.
אני מניח שרוי יגיב כאן בהמשך על הטיעונים שהעלת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
רק לשם ההבהרה, השרשור הזה נועד בהחלט למטרת דיון על הסקירה ואספקטים שונים שלה ואנחנו מקבלים כאן בשמחה ובכיף חברים חדשים שאוהבים וחיים את האודיו.
אני מניח שרוי יגיב כאן בהמשך על הטיעונים שהעלת.

אני מבין, אבל זה לא מצדיק את התוקפנות/התנשאות שהבאתי.

אני מתנצל. לא לעניין מצידי. אפשר הייה להביא את אותם טיעונים/שאלות/תמיהות בצורה חברית יותר.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
AK1 יכול להיות שעקרונית אתה צודק

אבל מבלי להיכנס למונחים אם הם מוטעים או לא מדויקים/הולמים?
הייתי נזהר מלצאת בהכרזות שהכתבות כאן {ובכל מקום} לא מקצועיות או מביכות
לא לעניין.

בסה"כ מי שכותב את הכתבות/סקירות הם אינם כתבים מקצועיים שהוסמכו/הוכשרו
לדברים -אלא חברים מן המניין שמעברים את חוויותיהם מזמנם החופשי וללא תמורה
וכך צריך להתייחס לכתבות.כמובן מיותר לציין שכתבות הינם סובייקטיביות לחלוטין ולא יגרמו לאף אחד ללכת ולשפוך מזומנים
בגלל שהייתה כתבה אוהדת על מוצר מסוים. אני למשל מעדיף לא לקרוא בכלל כתבות במיוחד כתבות
עם ריבוי מלל {אין לי זמן} אבל אני גם מודע לעמל והזמן שצריך להקדיש לדברים אלו ולא מתעלם
מתרומה זו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
אבל מבלי להיכנס למונחים אם הם מוטעים או לא מדויקים/הולמים?
הייתי נזהר מלצאת בהכרזות שהכתבות כאן {ובכל מקום} לא מקצועיות או מביכות
לא לעניין.

בסה"כ מי שכותב את הכתבות/סקירות הם אינם כתבים מקצועיים שהוסמכו/הוכשרו
לדברים -אלא חברים מן המניין שמעברים את חוויותיהם מזמנם החופשי וללא תמורה
וכך צריך להתייחס לכתבות.כמובן מיותר לציין שכתבות הינם סובייקטיביות לחלוטין ולא יגרמו לאף אחד ללכת ולשפוך מזומנים
בגלל שהייתה כתבה אוהדת על מוצר מסוים. אני למשל מעדיף לא לקרוא בכלל כתבות במיוחד כתבות
עם ריבוי מלל {אין לי זמן} אבל אני גם מודע לעמל והזמן שצריך להקדיש לדברים אלו ולא מתעלם
מתרומה זו.

א. צודק
ב. כבר הכרתי בזה שזה לא לעניין והתנצלתי. ראה פוסט קודם
ג. Sorry!

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כבר ראיתי לא פעם איך אנשים "בודקים" ציוד, עם הקלטות בינוניות, במיקומים גרועים, בשילובים לא-לעניין בין רכיבים וכו', ובסוף עוד אומרים שזה נשמע מצויין (או, למרבה ההפתעה, איום). מילא שזו דעתם ה"מקצועית", אבל הם גם מפרסמים אותה ומצפים שיאמינו להם. מצד אחד, זכותם, ותמיד יש כאלה שמאמינים, מצד שני, יש גם מקום לפיקפוק...

דרך אגב, ההטעייה של "מוניטורים" דומה להטעייה של "ציוד מקצועי" -- אנשים וחברות משתמשים במושגים האלה כדי להקנות סטאטוס לציוד שבו מדובר, בלי קשר לשימוש בפועל. לדעתי, מי שלוקח על עצמו לבקר ציוד ו/או לנהל אתר אודיו, מן הדין שיישמר וישמור על אחרים מהטעיות כאלה, ולא להקטין בערכן.

שלום וברוך הבא.
בחרתי לצטט אותך בטענה הזו.

אתה כתבת לליאור קורן שכבר ראית איך "אנשיו" בוחנים. אני הכתב הראשי שבוחן פה ציוד ובעל מספר הסקירות הרב ביותרבאתר ותתפלא ידידי אני גם בעל הרפרנס הרב ביותר במדינת ישראל הקדושה. אינני זוכר שביקרת בביתי ושמעת את התוצאות שהציוד הגיע אליהן במהלך הבדיקה. אי לכך דברייך הנודעים לרמת הבדיקה הינם השערה בלבד ולצערך ידידי השערתך שגוייה. עברו מספיק מוצרים תחת קורת ביתי על מנת שאוכל לבודד אותו משאר הרכיבים ועל מנת שאדע להתאים לו את הציוד הנדרש.

חשוב לציין ידידי היקר שעד היום בכל סקירה שלי או של כל אחד שסקר כאן {וכולם מקצועיים ובעלי רזומה מכובד} התיאור קלע באופן חד וחלק לאדם אחר שמחזיק במוצר הנסקר בביתו {גלגל קצת הסטוריה וקרא תגובות לכתבות שלי או של כל כתב מטעם DTOWN}.

אל תבלבל בין הסקירות שלנו לסקירות באתרים אחרים. אנו מבדלים את עצמינו מאחרים על ידי כך שאנו מחזיקים כתבים קבועים שנסיונם ורמתם בתחום אינה מוטלת בספק. אני באופן אישי ארחתי בביתי את רוב מוצרי האודיו הקיימים היום בארץ וחשפתי בהאזנות ראשונות גם כאלה שטרם הכרת. תופעת לוואי של האזנה מרובה ומוצרים רבים היא כמובן הערכה מדוייקת יותר של איכות המוצר והתנהגותו עם מגברים/רמקולים/מקורות שונים.

ציוד הרפרנס שמשמש אותי לסקירה נמצא לרוב אינו שייך ליבואן אשר ממנו לקחתי מוצר לסקירה, כל רמקול נבדק לפחות עם שני מגברים ושני מקורות שונים. ובניהם המגבר האישי שלי שנחשב לאחד מהטובים ביותר והמקור שלי שנחשב בעיני רבים לרפרנס איכותי ביותר {אני ממעיט לשמוע בדיסקים}.

לגבי איכות ההקלטות שעליהם נבדקים המוצרים.

1- אין לי תקליט זול ומקרטע. כולם אצלי {בלי יוצא מהכלל} נבחרו בקפידה על מנת לשמש אותי לסקירות.

2- התקליטורים שברשותי נבחרו בקפידה גם כן וכולם אם לא רובם הם ה=מהדורות איכותיות ביותר של חברות ההדפסה הטובות ביותר שיש. חלקם הגדול המשמש אותי לסקירה הוא רימסטר למקור שאיכותו גבוהה יותר משמעותית מהמקור הלא משופר.

3- אם כבר ברמה המקצועים ובציוד המקצועי עסקינן אחדש לך כי המילה "ציוד מקצועי" אינה נמצאת אצלי במקלדת כל זמן שאני מדבר על ציוד ביתי, אם היית חוקר מעט על אנשי DTOWN היית מבין מיד שלפחות אחד מהם מבין דבר או שניים בכל הקשור לאולפנים ולציוד PA מקצועי ובמקרה הוא זה שאתה קורא עכשיו את תגובתו.

ובנימה אישית יותר.
אתה יותר ממוזמן לביתי לכוס קפה + חוויאג' תימני אורגינל על מנת להאזין אצלי למוסיקה, יכול להיות שבסופו של דבר תבין שכל כתבי DTOWN הם בעלי נסיון רב, מערכות אודיו מכובדות ולפני הכל בני אדם ומארחים מהשורה הראשונה.

אז קדימה, אסוף את דעתך בכל הקשור למקצועיות, נסיון ורפרנס לשקית ובוא לנס ציונה. אני בינתיים מרתיח מים ושם שתי כוסות קפה בהיכון. אם תרצה לבוא עם תגבורת גם ב-3 קפה אני אצליח לעמוד {כולל עוגיות}.:)

לילה טוב או בוקר טוב.(Y)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
הי, נמר!!

תודה על קבלת הפנים הידידותית ועל ההזמנה!!!
אשמח לקבל אותה כשאבריא -- כרגע אני חולה בביית, ובאותו לילה לא הצלחתי לישון. אולי זו הסיבה -- בניקוד להצדקה -- של התפרצות התוקפנות, שאינה מוצדקת ואני מתנצל עליה שוב!

אם בציטוטים עסקינן:
בחרתי לצטט אותך בטענה הזו.
אתה כתבת לליאור קורן שכבר ראית איך "אנשיו" בוחנים...
זו אינה התייחסות מדוייקת למה שכתבתי 'כבר ראיתי לא פעם איך אנשים "בודקים" ציוד'-- "אנשים" בהכללה, שאולי, כדרך ההכללות, אינה נכונה כאן -- ובוודאי שלא כתבתי/התכוונתי ספציפית ל-"אנשיו של ליאור קורן".

אני ממש חדש כאן (ובתור שכזה התוקפנות עוד יותר צורמת), ואינני מכיר את הנפשות הפועלות, לא מי אנשים של מי, איך הם קשורים אליך ובאיזו מידה השתתפת אתה אישית בהכנת הכתבה הספציפית, שככל הידוע לי נכתבה ע"י רוי, והאם המגבר והדיסקים/תקליטים ששימשו לכתבה היו שלך או שלו.

מוסכם, ידוע ומקובל עלי שכל מה שכתבתי בקשר לרמת הבדיקה היו השערות, לא מבוססות, ולמעשה, הרבה מההשגות הופיעו כשאלות של "האם" או כ-"לא בטוח ש-". ממש ייתכן שהכל טוב ותקין ומדובר כאן רק בענייני הבדלי קונספציות. ה"אמת" לא נמצאת אצלי בכיס.

ובנימה האישית, הזמנתך ממש אדיבה, ותודה לך!! אני מעריך זאת, עם כי אני מתנצל מראש שאני אחד מהווזווזים האלה עם הקפוצ'ינו והדיאטה התמידית (ובלי חריף!!!!!!), אז אנא אל תיעלב מהעדפותי הקולינאריות... :)

תודה ובהצלחה!!!
עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
התנצלות ישירה לרוי

הי, רוי!

אני חייב לך התנצלות ישירה, לא רק בפוסטים שנכתבו לאחרים.

אני מתנצל על התוקפנות וההתנשאות שהבאתי בפוסטים הקודמים שלי. זה ממש לא נעים לכתוב כתבות כתרומה לאחרים ושאיזשהו נודניק יבוא ויפוצץ אותן בלי שייש לו הוכחות מוצקות למה שהוא אומר. אני מתנצל על הפגיעה שנגרמה לך, בין ברמה האישית ובין ברמת ההערכה אליך בקהילת הפורום.

כרגע אני חולה בביית, ובאותו לילה לא הצלחתי לישון. אולי זו ה"סיבה" -- שאינה מהווה הצדקה -- של התפרצות התוקפנות.

אני מקווה שתוכל לקבל את התנצלותי, ואם לא, אבין זאת. כל כעס שאתה כועס עלי הרווחתי ביושר.

האם אתה מקבל את ההתנצלות?

תודה וסליחה בכל מקרה!!!
עמיר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עמיר,

מה שלומך?

רצוי שתציג את עצמך[FONT=Times New Roman (Hebrew)]! [/FONT]מי אתה, איזה מוזיקה אתה אוהב וכד'. אתה יכול גם להעלות הודעת ברכה, שלום והגעה.

נערך לאחרונה ב:

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
הי, רוי!

אני חייב לך התנצלות ישירה, לא רק בפוסטים שנכתבו לאחרים.

אני מתנצל על התוקפנות וההתנשאות שהבאתי בפוסטים הקודמים שלי. זה ממש לא נעים לכתוב כתבות כתרומה לאחרים ושאיזשהו נודניק יבוא ויפוצץ אותן בלי שייש לו הוכחות מוצקות למה שהוא אומר. אני מתנצל על הפגיעה שנגרמה לך, בין ברמה האישית ובין ברמת ההערכה אליך בקהילת הפורום.

כרגע אני חולה בביית, ובאותו לילה לא הצלחתי לישון. אולי זו ה"סיבה" -- שאינה מהווה הצדקה -- של התפרצות התוקפנות.

אני מקווה שתוכל לקבל את התנצלותי, ואם לא, אבין זאת. כל כעס שאתה כועס עלי הרווחתי ביושר.

האם אתה מקבל את ההתנצלות?

תודה וסליחה בכל מקרה!!!
עמיר

הי עמיר,

ראשית, ההתנצלות מתקבלת, No harm done.

לגבי שאר הדברים (לא רק של עמיר):

הגברה: ההגברה ניתנה ע"י היבואן, ואם אין היא מתאימה לרמקולים הרי שזו בעייתו.
ההגברה שלי סחבה את הרמקולים מצויין. הטענות לגביה (גם של יהושוע J), סליחה על הצרפתית, אבל הן קישקוש מוחלט. אף אחד, מעולם, לא בדק את ההגברה שלי על שום רמקול, היות שזהו המגבר היחיד מסוגו, ולא זכור לי שהשאלתי אותו למישהו אי פעם. אז לטענה של אי התאמת ההגברה, איך לומר, יש יסוד ראייתי רופף משהו.
ח'ברה, אי אפשר להחזיק את המקל בשני קצותיו. אתם טוענים שלא בדקתי כל מיני הגברות שבדקתם והתאימו, וששלי אינה מתאימה, בלי שיש לכם מושג קלוש לגביה... בחיאת.

זמן התרשמות/ברייק אין: שלושה שבועות של האזנה יומיומים לרמקולים מספיקים ויותר כדי להתרשם מהם. אני מאמין מאוד קטן בברייק אין, אבל אם יש לו משמעות, והיבואן לא לקח זאת בחשבון, שוב, בעייתו. נראה לי שהרמקולים היו כאן מספיק לכל דבר. בכל זאת, יש גבול. אני חושד שרובנו בוחרים ציוד מאוד יקר גם על סמך הרבה פחות מכך. כמובן שההתרשמות היא אישית ופרטית, לא פחות ולא יותר, ושכל אחד יקח ממנה מה שנראה לו.

מוזיקה: הרחמנינובים היו בהוצאות של Decca. שאר הדברים - אין לי ממש סבלנות לנסות ולשחזר.

מוניטור / רמקול מדפי: אמנם אני רואה את הדברים קודם כעוקצניים פחות לאחר ההתנצלות, אבל בכ"ז... Give me a break. זו התעקשות קטנונית למדי. כמו כן, במקרה בהיותי עו"ד (שלא מתפרנס מרטוריקה דווקא), אני יכול לומר לך שזו לכל היותר טעות ובוודאי שלא הטעייה.

המשך יום נעים

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
הי, רוי!

ראשית, תודה וכל הכבוד על קבלת ההתנצלות, ואני שמח שמבחינתך "No harm done".

שנית, אני אקח על עצמי את האחריות לכך שהדיון עבר מהפסים הענייניים של איכותו של ה-805S לכל מיני התנצחויות מסביב. זה מה שקורה כשמתקיפים -- הצד השני באופן טבעי עובר להתגוננות והדיון הענייני מסתיים. התנצלותי גם על כך.

אכן יש ב-Decca לפחות הקלטה אחת, סבירה-, של הסימפוניות של רחמנינוב, עם אשכנאזי והקונצרטחבאו -- הקלטות דיגיטאליות מוקדמות (מ-1980/1/2), מאוד multimiked וכנראה לא ממש ברמת reference לבדיקת ציוד. הביצועים טובים. האם זו ההקלטה שבה מדובר?

אני מבין ומקבל שעבור כל מי שעבורו מוניטורים=מדפיים, כל ההתעקשות על האבחנה ביניהם יכולה בהחלט להיראות שולית וקטנונית. עם זאת, כמי שהשקיע הרבה כסף בלקנות מוניטורים "אמיתיים", לא מעט בגלל שמכוונים את ה-mastering לפיהם, ההבחנה היא מאוד מהותית. גם אצל B&W עצמם האבחנה היא לפי סדרות, לא לפי צורת המיקום (רצפה/סטנד/מדף).

אוף, אני שוב נכנס לווכחנות (sad). נעזוב זה. אולי הייתי צריך להיות עו"ד, אבל אני סתם תוכניתן... ;)

עמיר

Roy

חבר משקיען
מעורבות
32
נקודות
28
הי עמיר, שוב, זה בסדר, סחתיין על המודעות העצמית, לא בדיוק תכונה נפוצה.

1. לגבי רחמנינוב, איני זוכר בדיוק באילו הקלטות מדובר, אבל אחרי שאחזור הביתה אוכל לבדוק. ככל הנראה לא מדובר במה שציינת. בכל מקרה מדובר בהקלטות רפרנס עבורי, משום שאני מאזין להן הרבה ועל רמקולים שונים. והן נשמעות מצויין בד"כ.

2. ההבדל בין מוניטורים לרמקולים שאינם מוניטוריים ידוע וברור לי היטב (גם מהאזנה), ועדיין אני חוטא בשימוש לא מדוייק במונח, פשוט משום שהוא השתרש... בסדר, אקפיד לדייק להבא.

רוי

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
עמיר,

מה שלומך?

רצוי שתציג את עצמך[FONT=Times New Roman (Hebrew)]! [/FONT]מי אתה, איזה מוזיקה אתה אוהב וכד'. אתה יכול גם להעלות הודעת ברכה, שלום והגעה.

ראשית, תודה על ההתעניינות!

הוספתי כמה מילים ב"מידע עלי", כולל שאני עובד בפיתוח תוכנה וכאלה.

המוסיקה שלי בעיקר (כמעט הכל) קלאסית, בעיקר CDs ו-SACDs, אוהב לשמוע מוסיקה ב-multichannel (סראונד). לא כ"כ מעוניין לפרסם את המערכת שלי, אבל היא לא מקור לבושה, וכן, יש בה B&W, בהחלט! :)

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
הי עמיר, שוב, זה בסדר, סחתיין על המודעות העצמית, לא בדיוק תכונה נפוצה.

1. לגבי רחמנינוב, איני זוכר בדיוק באילו הקלטות מדובר, אבל אחרי שאחזור הביתה אוכל לבדוק. ככל הנראה לא מדובר במה שציינת. בכל מקרה מדובר בהקלטות רפרנס עבורי, משום שאני מאזין להן הרבה ועל רמקולים שונים. והן נשמעות מצויין בד"כ.

2. ההבדל בין מוניטורים לרמקולים שאינם מוניטוריים ידוע וברור לי היטב (גם מהאזנה), ועדיין אני חוטא בשימוש לא מדוייק במונח, פשוט משום שהוא השתרש... בסדר, אקפיד לדייק להבא.

רוי

תודה על המחמאה :)

1. אוקיי, מעניין לדעת. מכל מקום, העניין של הקלטות המשמשות כ-references בעיקר בגלל היותן מאוד מוכרות לשומע ו/או בגלל שהן נוגעות לליבו הוא בין הדברים שמשמשים כר לוויכוח מתמשך ביני לבין חלק מידידי החולים גם הם ב-Audiophilia nevrosa. לפי מיטב הבנתי, אם משתמשים כ-reference בהקלטה שאינה קרובה לשלמות טכנית באספקט הסאונד בעצם מחפשים ציוד שימזער את מגרעות ההקלטה. בהקצנה, אם למשל יש בהקלטה מחסור כלשהו בבאס, נחפש ציוד שידגיש את הבאס במידה שהתוצאה הקלטה+ציוד תישמע טוב, וכך ההתרשמות שלנו מהציוד עצמו תהייה מוטה. אם נשמע אחר כך הקלטות שבהן הבאס אינו לוקה בחסר, נקבל הדגשת יתר. שמיעת הרבה הקלטות שונות מקילה על הבעייה אך אינה פותרת אותה, שכן אנחנו עלולים עדיין לתת משקל יתר ל-references שלנו.

2. תודה על הנכונות לדייק (Y)

עמיר

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
הגברה: ההגברה ניתנה ע"י היבואן, ואם אין היא מתאימה לרמקולים הרי שזו בעייתו.
ההגברה שלי סחבה את הרמקולים מצויין. הטענות לגביה (גם של יהושוע J), סליחה על הצרפתית, אבל הן קישקוש מוחלט. אף אחד, מעולם, לא בדק את ההגברה שלי על שום רמקול, היות שזהו המגבר היחיד מסוגו, ולא זכור לי שהשאלתי אותו למישהו אי פעם. אז לטענה של אי התאמת ההגברה, איך לומר, יש יסוד ראייתי רופף משהו.
ח'ברה, אי אפשר להחזיק את המקל בשני קצותיו. אתם טוענים שלא בדקתי כל מיני הגברות שבדקתם והתאימו, וששלי אינה מתאימה, בלי שיש לכם מושג קלוש לגביה... בחיאת.

דבר אחד הוא שאין לי כוונה להטיל ספק במידת הרצינות והמקצועיות שלך.

עדיין, נראה לי שיש כאן נקודה הדורשת התייחסות.
מניסיוני, הרמקולים של B&W – ובפרט הסדרה 8xx – מפונקים מאד מבחינת דרישות ההגברה – וזה לא עניין של הספק הנמדד בוואטים. את הרמקולים שברשותי ניסיתי עם די הרבה מגברים. הרמקולים נשמעים שונה עם כל מגבר. למשל, כאשר ניסיתי אותם עם זוג מונובלוקים מסוים של 200wpc@8ohm – היה פירוט נהדר, אבל לא הייתה תמונת במה כלל. זה הפוך ממה שניתן לצפות ממונובלוקים – אבל עם עובדות איני מתווכח.

בהקשר זה, קיימים מספר מותגים אשר מניסיון של אלפי אנשים ברחבי העולם עובדים היטב עם רמקולים אלה. נוכחתי לדעת שגם מגברים שאינם נכללים ב"רשימה המקובלת" עובדים נהדר עם רמקולים אלה, כולל מגבר שפופרות שכרגע הוא הקיים במערכת שלי – למרות הדעה הרווחת שרמקולים אלה עובדים טוב רק עם מגברים מצב מוצק (טרנזיסטוריים).

מה זה אומר?

דבר אחד הוא שחשוב מאד להתייחס להגברה – ובה בעת לא להינעל על מותגי הגברה אלה או אחרים.

דבר אחר הוא שכאשר בודק מקצועי בודק רמקולים כאלה לשם כתיבת ביקורת עליהם, בשל הרגישות הידועה של רמקולים אלה להגברה, לדעתי, חשוב לבדוק אותם גם עם הגברה הידועה כמתאימה – ולו רק לזמן קצר, על מנת שתהיה נקודת התייחסות בדוקה.

אין לי מושג אם ההגברה שאיתה נבדקו הרמקולים מתאימה יותר או פחות. כל שאני אומר הוא שאף אחד לא יכול לדעת את זה, כולל הבודק, כל עוד לא נעשתה השוואה להגברה הידועה כמתאימה.

לעניין זה שההגברה ניתנה על ידי היבואן.
אם הביקורת על הרמקולים היא רק כדי לספק את רצונו של היבואן – זה בסדר.
מאידך, אם הביקורת נועדה לשרת את קהל הגולשים, בודק מקצועי צריך לגלות בקיאות ומקצועיות, גם כאשר היבואן אינו כזה. עד כמה שאני זוכר, הכישורים הנדרשים מיבואן הם כישורים מסחריים, שבלעדיהם היבואן לא יוכל להמשיך להתקיים. מבודק מתבקשים כישורים אחרים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יהושוע.

מהי הגברה הידועה כמתאימה? תן לי דוגמא.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
Classe, Musical Fidelity, Bryston

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
Classe, Musical Fidelity, Bryston

ואפשר להוסיף כמובן גם Krell, Mark Levinson וכיו"ב

אני מסכים עם כל מלה ש-Joshua_G כתב היום, וזה ממש תואם את הנסיון האישי שלי, במיוחד בעניין הגברה דיגיטאלית. ראו הפוסט שלי #56 מאתמול ב-05:50 (דף 6) -- תוך נסיון להתייחס לתוכן בלבד, ואם אפשר, להתעלם מהטון הלא-סימפאטי.

כנראה שלא מספיק כנראה שהמגבר "יסחוב" את הרמקולים. צריך לאפשר להם לפרוח (lol)

B&W הם מאוד מדוייקים, וממש חושפים בחוסר רחמים מזוויע את החוליות החלשות במערכת. זה יכול להיות כואב! (sad) לי אישית זה כאב מאוד!!!

עמיר

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אנשים, אמנם אני לא מכיר את המגבר של רוי אישית, אבל יש לי מגבר דומה במקרה הנ"ל לרכב, אך דומה בהרכבו ומאפייניו המבוסס על Tripath גם כן.
המגברים הללו מדוייקים ואינם נופלים כלל מהמגברים אותם הצעתם.
אני גם פגשתי מישהו שמריץ 801N על פאוור ישן של לקסמן.
מה זה אומר? ממש כלום.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
אנשים, אמנם אני לא מכיר את המגבר של רוי אישית, אבל יש לי מגבר דומה במקרה הנ"ל לרכב, אך דומה בהרכבו ומאפייניו המבוסס על Tripath גם כן.
המגברים הללו מדוייקים ואינם נופלים כלל מהמגברים אותם הצעתם.
אני גם פגשתי מישהו שמריץ 801N על פאוור ישן של לקסמן.
מה זה אומר? ממש כלום.

מה שאנשים עושים/שומעים אצלם בביית/ברכב זה עניינם הפרטי, ואכן אתה צודק -- זה לא אומר כלום, literally.

עם זאת, כשמדובר בבדיקת/ביקורת רמקולים לשירות כלל הגולשים, המצב אולי שונה -- אנשים עלולים להגיע למסקנות מוטעות בעקבות הכתבה.

היבואן אינו יכול אפילו להתלונן במקרה הזה -- הוא הביא את זה על עצמו...:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אבל גם אתם נתתם פה כמה וכמה מגברים שונים לבדיקת הרמקולים.
כל מגבר פה שונה מהשני לגמריי. אם לא אין זכות קיום לחברות הרי? הרי זה מה שמפריד בין החברות השוני.
לכן , איך יכול לקבוע בודק רמקולים מה המגבר הנכון?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור