בקשה: עזרה בבחירת מפרט - HTPC

c595428

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אל אף שליאור אמר את הרוב, רציתי להוסיף בנימה אישית. ההודעה שלי בכוונה נכתבה ברבים ולא ביחיד. היא לא כוונה כלל למשתמש יחיד או למישהו מסוים. עקב הידע שלי ביצור מעבדים שהוא קיים לא ברמת מהנדס ויאלסיאי ,אבל הוא קיים במסגרת לימודי, כמו כן יש לי הכרות טובה עם האנשים שעובדים בתעשיה הזו בדיוק. חברות הייצור לא דפוקות, לא סתם כי בא להן הנ סוגרות חלק מהליבות.
אף אחד לא אמר שהם דפוקות אבל לפעמים גם אין עושות טעיות .
בוא נגיד שאני מבין לא פחות מחברים שלך אם לא יותר מהם בתחום המעבדים . אין לי כוח להתחיל להסביר לך למה הליבות נסגרו באופן חלקי . בקיצור זה אפשרות זולה וטובה אני לא הראשון שמנצל את הפריצה הזאת ולא האחרון .

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני אשמח לדעת על הידע שלך לעומק.
החברים שלי שאני מדבר עליהם זה מי שמתכנן את המעבדים , מי שמפתח את הטכנולוגיה וכו...

אם אין לך כח לתמך את דברייך זה אומר או שאתה לא יודע או שאין לך מה לפרסם כאלו פוסטים, כיוון שלהכווין אנשים לעשות דברים ללא היכולת או הרצון להסביר להם למה הם עושים משהו שיכול לחסל להם את האחריות, או להרוס להם את המעבד וכו.. זה פשוט חוסר אחריות משווע, ויבוא יום ויתחילו גם לתבוע אנשים על דברים כאלו בפורומים , ואני מאוד מקווה שגם זה יתחיל יום אחד.

האם אתה ניסית בעצמך לעשות את הדברים עליהם אתה מספר?

eitangabay

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זהו המפרט:
1. AMD Phenom 2 X3 720 Black Edition Triple Core AM3 Tray, יחידות 1

2. GA-MA785GM-US2H , יחידות 1

3. מאוור Scythe Shuriken Rev B, יחידות 1

4. OCZ 4GB Kit DDR2 800Mhz Value, יחידות 1

5. WD 1TB 32MB Sata2 Green WD10EADS, יחידות 1

6. ANTEC NSK2480 HTPC Black or Silver , יחידות 1

7. כרטיס טלוויזיה Hauppauge WinTV PVR 150 MCE Kit, יחידות 1

8. הרכבה.

אני הזמנתי את הזיכרון OCZ 4GB Kit DDR2 800Mhz Value ובקבלה ששלחו לי למייל אני רואה את הזיכרון REAPER OCZ 2X2GB (4GB) DDR2 800MHZ.

האם זה עקרוני ?

http://www.skypc.co.il/pl_product~OCZ2401K~15~0.htm
http://www.skypc.co.il/pl_product~OCZ2405K~15~0.htm

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור