בקשה ממי שיש לו LG מדגם 37LG60UR או 32LG60UR

theace

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בכלל לא נכנסתי איתך לוויכוח, אם הייתי תאמין לי היית מרגיש את זה.
בכל אופן לא רשמתי בשום הודעה שלי שעשיתי קנייה הכי משתלמת בארץ, ככה שלא יודע מאיפה אתה משער את זה.
בכל אופן זה נראה כי אתה רוצה לרקוד על דמם של אחרים ולבאס להם תתחת על זה שיכלו לקנות ביותר זול... אז שיבוסם לך חביבי.
אני מרוצה מהקנייה, והבדל של 200 שקל לפה או לפה ממש לא זה מה שיעשה אותי עשיר או עני.

אני סיימתי להגיב באשכול הזה מעתה והלאה.

יום טוב שיהיה לך ידידי.

oren6666

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כנראה שאם אמרתי לך שתפסיק להתווכח אז אתה כן מתווכח וכן הרגשתי את זה.

דיברתי איתך בצורה יפה, לא ניסיתי לבאס אותך עד שהתחלת לעצבן אותי וללכת עם הראש בקיר.
אמרתי לך תתחדש אבל קנית במחיר השוק פחות או יותר.
זה מה שרשמת:
"לא תקנה את 2 הטלוויזיות בפחות מהמחיר הזה...
ואני לא מדבר על אתרי אינטרנט שאני לא יודע מי האבא והאמא שלהם... "

אם אמרתי לך שאפשר לקנות את זה בזול יותר, אז זה אומר שהמחיר שקנית בו הוא לא דיל מהסרטים אלא מחיר רגיל. אם זה מבאס אותך, כנראה שאתה באמת באמת מסכן..אם 200 שקל לא עושים לך את זה אז לא היית אמור להתבאס.

ואז עוד פעם ניסית להוכיח שעשית דיל מהסרטים:
"טלוויזיות של ח.י עם אחריו 3 שנים של היבואן לא תשיג ביותר זול וזאת עובדה.!!! "

אז אני יגיד את זה עוד פעם אם עדיין לא קלטת, עשית דיל סבבה, אין מה להתבאס 200 שקל זה סכום יחסית זניח, אבל תבין שהמחיר שקנית הוא לא איזה דיל של פעם בחיים, מספיק ברור?

תראה, המטרה היא לא לבאס אותך, אם התבאסת זאת לא הייתה כוונתי. המטרה היא שאם מישהו שמעוניין לעשות את אותה קניה רואה את השרשור הזה שהוא יקנה ביותר זול. אתה כבר קנית, אין מה לעשות. המטרה היא לעזור לאחרים. אם ניתן לעשות את אותה קניה בכ-200 שקל פחות מה רע?!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור