בעיית בס

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,409
נקודות
113
בכלל לא בטוח שיש לך בעיה. אולי אתה פשוט אוהב באס מתגלגל ורועד במקום הדוק וקצר ופשוט מצאת נקודה עם גל עומד שפגע בול לטעמך ?

גל עומד רלוונטי יותר לתדרים גבוהים יותר

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
393
נקודות
83
מיכאל גל עומד רלוונטי בכמה תדרים. אצלי בחדר היו בעיות באזור ה 60HZ ועד 125HZ.
אין לי מושג מה קורה אצלו בבית אבל בהחלט יתכן שהוא ב SP התיישב בול על נקודה "מתה".

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
בס רועד \מתגלגל עושה לי כאב ראש ממש לא אוהב :)

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
התקדמות !
ממכלל התשובות שקיבלתי שיניתי כיוונים
1:פורט אחד (תחתון)מתוך 2 שיש בכל רמקול נחסם עם הספוג היעודי אבל רק חצי עומק
2:המפתח בין הרמקולים הוגדל ב20 ס"מ
3:ניסיונות הטיה למעלה למטה , ,תוצאה סופית הרמקולים הוגבהו עם הטיה קלה לאחור

תודה לכולם ! אחלה פורום

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אתה יכול לתאר בבקשה את השיפור שהתקבל ומי מהשלבים עשה מה בהקשר לשיפור בבס ? .....האם אתה 100% מרוצה או "חצי קלאצ' " ?.....אם אתה צריך עוד זמן להערכה - קח את הזמן.

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
התחלתי בלשים כריות מאחורי הרמקולים מה ששינה את המייקום של הנמוכים קרוב יותר , אבל הסאונד הפך למפוזר
שלב שני העפתי את הכריות והתחלתי עם הספוגים שמגיעים עם הרמקולים , לאחר מכן הרחקתי את הרמקולים עד קבלת בס
לטעמי , לבסוף הגבהתי את הספיקים הקידמים והמיד \גבוהים קיבלו מייד הבלטה מה שגרם לי לשחק גם עם האחורים והתוצאה היתה הגבהה של הרמקולים בסנטימטר בערך עם הטיה קלה ולבסוף הטתי את הרמקולים טיפה פנימה והרמקולים נעלמו מהבמה .
המון משחקי קום \שב לך\תחזור עצבים על כל חזרה אחורה וסבלנות ? .:)))

לא מרוצה עד הסוף אצל אמיר למרות ה"קיטורים " שלו נישמע יותר טוב כניראה אקוסטיקה של החדר
אבל כרגע זה מה יש לא יכול לתלות "אביזרים אקוסטים" בכל זאת משולב עם סלון ושותפה מעצבת פנים
שדעתה חשובה לא פחות מהסאונד :)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,475
נקודות
113
סליחה שמפריע !
רק רוצה לעזור ! יש לי חדר בדיוק באותם מידות ,
איך פותרים הבעיה ,שמים רמקול בודד בנקודת ישיבה,
ומסתובבים עם האוזניים באזור הרמקולים תוך כדי נגינה של תדר נמוך ,כשמקבלים משהו שנראה לך סביר מסמנים ועוברים לעשות אותו דבר במיקום של הרמקול השני ,בשלב הזה תשכח מסימטריה , יש לך שתי סימונים ,לך תעמיד שם הרמקולים ,שים 4 קולטי בסים של חלילית אחד על גבי השני בפינות מאחרי הרמקולים (סך הכל 8 בחדר ) מחירו של אחד כ400 שח ,תכפיל ב 8 .
ואז חזור לנקודת ישיבה שלך ובעדינות תנסה ליצור משהו קרוב לסימטרי בלי לאבד מיקום הבס ,ככה יהיה לך יותר קל למצוא המיקום אפילו הוא אנומלי , בסוף יהיה בסדר !
רוברט - תשתוק קצת !

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור