בעיות במדיה סנטר ברזולוציה 1360X768

moolyb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הי,

יש לי מדיה סנטר (ויסטה) וטלויזיה סמסונג 50" שתומכת רזולוציה 1360X768.
החיבור ביניהם HDMI ויש לי כרטיס טלויזיה Hauppauge PVR150.
הבעיה שמדי פעם כשמתחיל שידור הטלויזיה דרך הכרטיס מסך הטלויזיה נהיה שחור וכתוב "no signal" ואין שום דבר לעשות חוץ מאשר לאתחל את המדיה סנטר.
כרטיס מסך הוא ATI Radeaon 1200 series
בכל רזולוציה אחרת רואים גרוע על הטלויזיה ו1360X768 זו הרזולוציה הממולצת במסך.
גם כשאני משאיר את המדיה סנטר לעבוד בלי שידור טלויזיה פעיל (עד ששומר המסך נכנס לפעולה) גם אז אני מאבד את הסיגנל והטלויזיה לא מצליחה לאתר את אות הHDMI למסך.

יש למישהו רעיונות ???

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הבעיה היא בעיה מוכרת וידועה בדרייבר של ATI. כאשר יש איבוד סיגנל מהטלויזיה הוא מכבה את ה OUT,
וכאשר הטלביזיה חוזרת זה לא עוזר, חייבים reboot.
נתקלתי בבעיה עם מחשב mac mini שגם לו יש בדיוק את אותו כרטיס מסך, ובדיוק את אותה בעיה.
הפתרון קיים והוא פשוט וזול. מה שאתה צריך זה מתאם בין כרטיס המסך לטלויזיה, שמשדר כל הזמן לכרטיס המסך שיש סיגנל, גם כשאין.

אני מייד אמצא את החברה שממנה הזמנתי ואפרסם לינק.

דג רקק

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מצאתי, הנה מה שהזמנתי
http://www.gefen.com/kvm/dproduct.jsp?prod_id=4714

קרא את ההסבר על המוצר, זה בדיוק תיאור הבעיה שלך

Computers and HDTV video source devices can sometimes lose the EDID -- basically the electronic identification of a display which lists its possible resolutions and frequencies. When displays are switched away or disconnected and then reconnected, the EDID can be lost and the computer or HD video source device can lose the ability to display the image properly.

The Gefen DVI Detective Plus allows you to switch or relocate HDTV or Computer video displays while "tricking" the source devices into thinking that the display is still present -- maintaining smooth video operations throughout the process.

אתה יכול לחבר את זה למחשב ב DVI, ולטלביזיה עם מתאם HDMI ל DVI, וזה עובד יופי.

יש לחברה ייצוג בארץ { חפש באתר } הם מחזיקים במלאי את רוב המוצרים ומוכרים במחיר דומה מאוד לאתר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור