רמקולים בעיה ברמקולים אחוריים

FIRO2010

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קניתי רמקולים של פיוניר Pioneer SRS33TB עם רסיבר הרמן AVR 158 חיברתי הכל למחשב עם כל מה שנדרש וזה עובד לי אבל אני שם לב שהרמקולים האחוריים מקוטעים אבל לא באופן מורגש..רק למי שמנסה להקשיב..אני מקריב את האוזן לרמקול האחורי וקולט שנגיד זמר שר אז לפתע אני שומע כככככ ואז נעלם לו הקול ואז אחרי כמה שניות שוב זה חוזר כאילו באופן מקוטע. חיברתי את הכבלים כמו שצריך ואין לי מושג מה הבעיה...כשאני משחק במחשב ושם מוד GAME אז הם עובדים טוב אבל המוד מיוזיק לא עובד טוב ברמקולים האחוריים..

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אם אתה מריץ בדיקת ערוצים ברסיבר , שזה רעש שעובר בין הרמקולים,ואתה שומע את כל הרמקולים בעוצמה שווה מהמקום שבו אתה יושב, אז הבעיה היא לא ברמקולים, לא בחיווט ולא בהגדרות ברסיבר אלא בהגדרות במחשב.
ארז

FIRO2010

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אם אתה מריץ בדיקת ערוצים ברסיבר , שזה רעש שעובר בין הרמקולים,ואתה שומע את כל הרמקולים בעוצמה שווה מהמקום שבו אתה יושב, אז הבעיה היא לא ברמקולים, לא בחיווט ולא בהגדרות ברסיבר אלא בהגדרות במחשב.
ארז
בפורום אחר ענו לי ואמרו לי שרק במוד סטריאו 5 אני אשמע בכל הרמקולים ובאמת זה ככה אבל מה? האיכות של הסטריאו הזה זבל !!! אין לו בס ונשמע כמו טרנזיסטור!! לא הגיוני שמוד מיוזיק לא נותן לי שמיעה בכל הרמקולים למה אני פאקינג צריך להתפשר על איכות בשביל לשמוע בכולם??

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אתה מדבר עכשיו על משהו אחר - על הדמיה של רב ערוצי.
טפל בזה אחד אחד - קודם תבדוק בעזרת tone test ברסיבר שהם מחוברים כמו שצריך ושאתה שומע רעש בעוצמה אחידה בכל הרמקולים.
אם יש לך DVD או בלו ריי - חבר ושמע מדיה מקורית של רב ערוצי. אם זה נשמע בסדר - בדוק האם אתה שומע מדיה מקורית של רב ערוצי דרך המחשב כי יכול להיות שההגדרות במחשב לא תקינות.
בסוף תבדוק את ההדמיה של דו ערוצי לרב ערוצי, שזה תלוי לגמרי ביכולות של הצ'יפ שנמצא ברסיבר (וגם זה יכול להיות דפוק...).

הערה נוספת - האזנה איכותית היא לפי המדיה. אם המדיה היא סטראו (דו ערוצי) אז ברגע שאתה מעביר להדמיה של 5 ערוצים אתה פוגע באיכות. אם המדיה המקורית היא רב ערוצי , אז עדיף להאזין במוד רב ערוצי ולא להמיר לסטראו.

ארז

FIRO2010

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אתה מדבר עכשיו על משהו אחר - על הדמיה של רב ערוצי.
טפל בזה אחד אחד - קודם תבדוק בעזרת tone test ברסיבר שהם מחוברים כמו שצריך ושאתה שומע רעש בעוצמה אחידה בכל הרמקולים.
אם יש לך DVD או בלו ריי - חבר ושמע מדיה מקורית של רב ערוצי. אם זה נשמע בסדר - בדוק האם אתה שומע מדיה מקורית של רב ערוצי דרך המחשב כי יכול להיות שההגדרות במחשב לא תקינות.
בסוף תבדוק את ההדמיה של דו ערוצי לרב ערוצי, שזה תלוי לגמרי ביכולות של הצ'יפ שנמצא ברסיבר (וגם זה יכול להיות דפוק...).

הערה נוספת - האזנה איכותית היא לפי המדיה. אם המדיה היא סטראו (דו ערוצי) אז ברגע שאתה מעביר להדמיה של 5 ערוצים אתה פוגע באיכות. אם המדיה המקורית היא רב ערוצי , אז עדיף להאזין במוד רב ערוצי ולא להמיר לסטראו.

ארז

עשית לי סלט לגמרי...אני מאמין שהרמקולים בנויים לרב ערוצי כי קניתי 5 רמקולים ביחד...
עשיתי טסט..השמיעה בסדר.
אחר כך הורדתי שיר מהמחשב העברתי ליו אס בי והעברתי לDVD ועדיין יש קיטועים ברמקול האחורי...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור