בעיה בחיבור הטלויזיה למחשב

Sidewinder

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכם,

טוב, אז חיברתי לפני כמה ימים את המחשב לטלויזיה בכבל HDMI הכל עבד טוב ויפה עד שמסך הטלויזיה התחיל להבהב בצורה מוזרה מדי פעם ואז פתאום החליף את הצבע לורוד מוזר, החלפתי את הכבל, עשיתי עדכון לכרטיס המסך (כרטיס המסך במילא יחסית חדש) ונגמרו לי התשובות, כל כמה דקות ולפעמים אפילו חצי שעה המסך הופך לורוד לכמה דקות וחוזר למצב הרגיל. ראוי לציין שמסך המחשב בסדר גמור וכך גם היס שמחובר מן הסתם לטלויזיה. דבר הזוי ביותר.

מקווה שנכנסתי למקום הנכון, ותודה לעוזרים, דן.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזה תדר רענון הגדרת במחשב?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם זה קורה רק בזמן שאתה צופה למשל בסרט או גם כאשר התמונה סטטית לגמרי (שולחן עבודה למשל)

Sidewinder

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן. זה קורה ללא הקשר לתוכנה ספציפית. שולחן עבודה, אינטרנט...

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
במידה ואתה לא מעביר גם את הסאונד דרך הHDMI ויש לך יציאת VGA פנויה, תחבר עם VGA.
בכרטיסים משולבים אין הבדל בין הרזולוציות שמוציאות יציאות VGA, DVI או HDMI, הטריק היחיד הוא השימוש בHDMI כמעביר סאונד.

Sidewinder

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אפשר למחוק. :)

נערך לאחרונה ב:

Sidewinder

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני כן מעביר סאונד דרך הHDMI. בכל אופן אני לא רוצה להתחיל הרפתקאות חדשות עד שאני בטוח מה הבעיה, דבר שאני לא קרוב אליו בשום אופן, וניסיתי הכל. הדבר היחיד שעולה לי לראש הוא שהכבל זול מדי (30 שקל באיזה חנות קטנה), רוב הכבלים שראיתי מגיעים לפחות ל100, יש סיכוי שזאת הבעיה, יש הבדל כזה גדול בין כבלים כאלה ואחרים? (וסתם שאלה מעניינת, אותם כבלים ב400 שקל, כתומים אם אני לא טועה, מה עושים בנוסף? פוצחים בריקוד ושרים?)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור