בניית סטנד למערכת

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה אתה הולך לשכך?

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אם יש לך סובלנות...

תמונות מצורפות

• hal-00811117.pdf
    1.1 MB · צפיות: 244

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
לדעתי אתה צריך למצוא סטנד מוכן שעונה על 2 דרישות, יש ביקורות טובות עליו + לאהוב את האסטטיקה שלו ופשוט לשכפל אותו מדוייק ככל הניתן....... אלוהי ה-DIY יסלח לך;)

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
Roberts
קבלתי השראה מכמה סטנדים.
Zs
תודה רבה.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אז למה אתה לא "משכפל" גם את הפלטה של הסטנד האהוב עליך או להבדיל שהביקורות עליו טובות במיוחד ?

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
כי היא עבה מדיי לטעמי.
רוצה משהו עד 10 ממ עובי.
כנראה אלך על זכוכית מחוסמת
8 ממ.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
OK אגב אם אתה רוצה סטנד דק ,נניח 1ס"מ מאלומניום, אתה יכול לכרסם אותו שתי וערב לאורכו (מימין לשמאל) כך שעובי המשטח (ה"בשר" ) יהיה נניח בעובי 2 -3 מ"מ אבל הוא יראה מבחוץ בעובי 1 ס"מ - זה יוסיף גם חוזק מכני לעניין כי הוא יקטין את המשקל משמעותית. המשטח יראה בעצם כמו גוף קרור אם אתה מסתכל עליו מלמטה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כי היא עבה מדיי לטעמי.
רוצה משהו עד 10 ממ עובי.
8 ממ.

אסון לצליל. חומר לא טוב ועובי עוד יותר.

למה לא עץ?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני מאוד אוהב את ההמלצות על אלומיניום תעופתי.

אני מדמיין את עצמי שומע מוסיקה טובה, לוגם כמה מנות וויסקי, ואז, כשאני מתחיל לרחף, הסטנד ירחף יחד איתי.

הייתי קונה כזה.

אריה

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
סטנדים מאד יקרים
שראיתי בחנויות,מיוצרים מחומרים מאד זולים
ופשוטים,זמן יש לי,מכונות לעיבוד שבבי יש לי
וגם חומרי גלם יש בשפע.
מחפש פשוט פלטה כמה שיותר דקה
ונראה לי שאלומיניום זה הכי מתאים כרגע.

אל תטעה, חלקם אולי למראית עין נראים פשוטים אך זה לא המצב.
כמו למשל אלומיניום. פלטת אלומיניום תעופתי מסדרות 7000 60X60 (נניח) עולה מאות שקלים לחומר גלם בלבד ללא עיבוד.
אותה פלטה מאלומיניום של חלונות למשל עולה עשרות שקלים. שתיהן נראות זהות.
דוגמאות נוספות הם פינית אלמנט או HRS. למי שלא מכיר ויודע, הם יכולים להראות שאין בהם הרבה הנדסה. אבל יש שם מורכבות הנדסית, חומרים יקרים ומכניקה מורכבת. כמו למשל אלומיניום מוקצף. חומר יקר מאוד!
ב-SRA יש מערכת מכנית בפנים.
אם זאת, יש לא מעט סטנדים "נחשבים" שיש שם איזה מותג וקצת עבודת גימור. הנדסה מורכבת אין ותג המחיר הוא 4 ספרות.
ממה שאני מבין מדבריך אתה לא שם גם ב-DIY. לכן מה שהוצע לך כאן מתייחס לשאלתך נטו בלי יותר מידי תובנות הנדסיות אודיופיליות שבאמת יניבו תצואת שיפור משמעותית.
כמו למשל זכוכית שדוברה כאן. זכוכית בסטנד זה רעיון גרוע.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
קח בחשבון גם שברוב המוחלט של המקרים מעמד יעודי, מחברה טובה יהיה יעיל יותר בשיכוך רזוננס (שזה אמור להיות הקטע שלו) לעומת המעמד שתבנה.

ולא. אני לא מזלזל ביכולות של החברים כאן. אבל אני כן יודע שאף אחד מהחבר׳ה שבנה מעמד והשקיע לא מעט כסף וזמן, לא יפרק את הפרוייקט ויתחיל חדש כי זה לא עומד בציפיות.

חלק מהקטע באודיו הוא להגיע לתוצאה מסויימת. פיניט אלמנט למשל הוא מעמד אודיו עם צליל חמים, גראד פרי הוא מעמד לאודיו עם צליל יותר נטרלי ובהיר. במילים אחרות, מכוונים את המערכת גם על פי המעמד. הוא רכיב לכל דבר ועניין.

ההתייעצות לך כאן, ממה לבנות את הסטנד היא קצת מוזרה. זה משום שלא ציינת איזה רכיבים אתה הולך להניח עליו, מה אתה מחפש לשפר בצליל (הרי זה התפקיד שלו) ואיזה גוון צליל אתה מחפש.

אני לא בעד בנייה של מעמד אודיו diy.

נמר לדעתי לקחת את זה לכיוון לא נכון.
ממה שאני מבין כאן, עמית לא מחפש להגיע ב-DIY לתוצאה של סטנד מיצרן רציני. הוא עושה DIY פשוט ומחפש כמה "טיפים" פשוטים. לא מעבר. ולכן ההתייחסויות שקיבל בהתאם.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
כי היא עבה מדיי לטעמי.
רוצה משהו עד 10 ממ עובי.
8 ממ.

זכוכית זה רעיון רע לאודיו. מחוסמת עוד יותר גרוע. (הידעת שזכוכית מחוסמת לעולם לא שטוחה וישרה? החיסום מעוות אותה. לא נראה בעין אך קיים).
תשמע חבר, אתה שואל אנחנו עונים ורוצים לעזור.
אך עליך להבין שסטנד DIY זה נחמד וב-99% מהמקרים גם הנחמד זו מחמאה.
אומר לך את זה אחד שתכנן, ניסה חומרים שונים וחקר את זה במשך שנה שלמה. לבסוף בניתי סטנד DIY בעלויות ומורכבות שאני לא מכיר עוד אחד בפורום כאן שהלך רחוק כמו הקונסטרוקציה שיושבת אצלי בבית היום. ועם כל זאת אני עדיין רואה מקומות לשיפור והפקת לקחים.
אין לי ספק שהוא עובד. בהשוואה לשידת איקאה או רצפה הוא עובד נפלא. (גם בדיקה מול מוצר מוגמר ברמה בסיסית בוצעה).
מה שאני אומר זה בשביל לקבל תוצאה סבירה מינימלית בDIY נדרשת השקעה בתכנון, חומרים, ביצוע ברמות גבוהות מאוד. גם כיוונונים לאחר ההתקנה צריך. זה חתיכת פרויקט ומדבריך לא נראה שאתה אפילו קרוב לשם. מצד שני השקעה בסטנד מיצרן טוב גם לא נראה שאתה שם וזה בסדר גמור. לכן העיצות שנתנו לך כאן מתייחסות לפוסט הראשון שלך ותו לא. בלי יותר מידי כניסה לפרטים.
לך על במבוק תלת שכבתי וסגור עניין. זמין, קונבנציונלי וקל עיצובית על העיניים.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אחת הקניות המוצלחות בחיי הייתה סטנד של בייס שמשמש אותי עד היום. את הסטנד קניתי יד 2 בעלות של 3500 ש"ח. סטנד כזה חדש עלה אז כ 10,000 ש"ח.
קנה סטנד איכותי יד 2 ותשקיע מהיכולות שלך בצביעתו והפיכתו לחדש, זה לדעתי הימור בטוח.

אריה

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
עמית אם אתה מדבר על זכוכית אתה בצרות בגישה לפלטת שיכוך.
אבל בכל מקרה אם אתה הולך על זה שים מפה מריקמה רומנית או סוג של גובלן
זה גם עושה ״סטייל ״. דומה ל stillpoint ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור