בניית מערכת סראונד - ייעוץ

blindyxd

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
היי,
אז במסגרת מעבר דירה החלטתי שאני מעוניין במערכת סראונד בסלון, אותה אבנה בשלבים.
בתור התחלה, הלכתי להאזין לרמקולים קדמיים. הבנתי שיותר יתאימו לי מדפיים מאשר רצפתיים, ובסופו של דבר הלכתי על cabasse antigua mc170. אותם צירפתי לרסיבר של onkyo מדגם nr5100.

הסנטר שאני מתכנן לקנות הוא כנראה הסנטר של הסדרה mc170 של cabasse

ההתלבטות כרגע היא לגבי סאבוופר ולגבי הרמקולים האחוריים.

אחוריים:
חיפשתי רמקולים סטליטים. יצא לי לשמוע אצלי בבית את ה eole 2 של cabasse, אבל לא מאוד התרשמתי מאיכות הצליל. יצא לי לשמוע בחנות את ה sp3 של morel. התרשמתי לטובה, אבל אז המוכר שאל האם קריטי לי שנדבר על סטליטים, כי אם לא יש לו הצעה טובה יותר.
הוא השמיע לי לצד ה morel את cabasse surf.
בלי ספק שנהניתי מה cabasse הרבה יותר, והם אפילו זולים יותר מה morel.
העניין הוא שמדובר במדפיים קטנים אותם אצטרך לתלות על קיר שנמצא בקו אחד עם גב הסלון, כלומר, בגלל מבנה הסלון אין לי איך למקם את האחוריים מאחורי, אלא רק מצדדי.
מבחינה אסתטית, זו הקרבה שאני מוכן לעשות.
האם לדעתכם יש לי סיבה להעדיף ללכת דווקא על ה morel?

סאבוופר:
השימושים שלי הם ממש חצי חצי בין סרטים לבין מוזיקה.
מקריאה אונליין הבנתי שכדי לקבל אפקט משמעותי בצלילים נמוכים, רצוי לחבר סאב ported. מהצד השני, במוזיקה, אם רוצים לקבל באסים מדוייקים, עדיף לחבר sealed.
בגלל שאני נמצא בשתי הקבוצות, הומלץ לי לבדוק את sunfire sds-12 ואת speakercraft sdsi-10.
נאמר לי שהם עובדים במעין טכנולוגיית ביניים - הם אמנם לא ported ולכן אמורים לתת סאונד "מהודק", אבל יש להם אלמנטים פאסיביים שיודעים לתת בראש בצלילים נמוכים במיוחד.
יצא לי לשאול פה ושם אנשים והדעות היו קצת חלוקות. כולם בערך הכווינו אותי לסאבים של svs.
אודה לקצת הסבר והכוונה, כי כאן אני לגמרי מבולבל.

מצורפת תמונת אילוסטרציה של הסלון שלי, מניח שזה יכול לעזור.

מודה מאוד מראש!

תמונות מצורפות

• סלון מבט על.png
    סלון מבט על.png
    KB 42.3 · צפיות: 34

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור