כבלים בניית כבל לאזניות

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
שלום! אני זקוק לעצה בהקשר לבניין כבל לאוזניות באופן עצמאי.
מה שאני רוצה לשאול זה באוזה. צורה להשתמש בכבל, אסביר:
אני הולך להשתמש בכבל מיקרופון 4 גידים ורוצה לבנות כבל ארוך (5.מ׳׳) ושאלה היא האם להוריד עטיפה (jacket) והגנה (shield), כלומר לבנות צמה עם גידים נטו או עדיף להשתמש כמו. שזה? ראיתי דוגמאות כאלו וכאלו, שאלה איזה יותר טוב? (כבל יכנס לsleeve מבד).
תודה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
תחשוב על משקל שיכול להעיק על הראש ונוחות השמיעה לאורך זמן - זה לא מערכת עם כבלים סטטיים על הרצפה (סליחה על מרימי כבלים ב 2,000 דולר;)).

יש לי רעיון !!!.....תשאיר חלקית את הסיכוך ותחשוף את הכבל רק ב 1.5 מטר האחרונים עבור המשקל והנוחות.
מבחינת איכות סאונד, בעוצמות מתח גבוהות יחסית כמו באזניות לא נדרש סיכוך להגן בפני רעשי סביבה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
תודה- רעיון מעניין - אחשוב עליו.
יש כבל מיקרופון יותר דק מהרגיל (אכן מה זה רגיל:)) - התלבטות לקחת אותו זה איך הוא ״התנהג״ לאורך 5מ׳... אם זה לא מהבא בעייה של אובדן איכות הצליל - אפשרי לקחת אותו והוא וודאי יותר קל.
שאלה גם האם ״צמה״ מוסיפה או שזה סתם ליופי ?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
צמה מוסיפה בכך שב"טוויסט עדין" בין 2 המוליכים מקבלים את האופטימום בין השראות לקיבול.

שלח תמונה של הכבל והAWG שלו יען "לא נלמד שחיה בהיתכתבות"

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
התנגדות הכבל הדק ל5 מטר (2 מוליכים) היא 1.4 אוהם והכבל העבה 0.9

מה התנגדות האוזניה ? אני הייתי הולך על הכבל העבה יותר אבל הייתי מנסה להבין אם הוא גמיש דיו.
אוזניה גדולה או קטנה ? (משנה לגודל ומשקל הכבל יחסית לאוזניה)

בכלל הייתי ממליץ לך אם אתה יכול למצוא כבל ליצ כלומר כמה שיותר מוליכים וכל אחד מבודד (בגלל תופעת הסקין)

לא קריטי אבל נותן הרגשה טובה.

נערך לאחרונה ב:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
ואם להוריד את pvc ולהכניס לsleeve בד - יכולה להיווצר בעיה של הפראות?
אוזניות גדולות .
Impedance 55ohm

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
ממש לא - PVC ובד מתנהגים מבחינת ההשפעה החשמלית על שני כבלים מבודדים באופו זהה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור