בן הזוג השוויצרי של זבדה!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ראשית נאחל לו מזל טוב על הקשר החדש. אני לא יודע אם אתם מבינים את הקשר בין האודיופיל לפטיפון שלו. להבדיל מנגן תקליטורים או סטרימר, פטיפון דורש יותר תשומת לב. צריך לדאוג שיהיה נקי, שלא יפגעו בו ילדים ובכלל, עדיף שמי שלא בחום ישאר אדיש כלפיו.

חרדתו של האודיופיל המצוי לפטיפון שלו הופכת את הקשר בניהם לכזה אישי, שאפשר לקרוא לקשר הזה זוגיות. וזה הזמן לדבר על הזוגיות הזו.

אז שלמה שידרג את הפטיפון שלו לפני כמה חודשים. אני הייתי בשיפוצים בבית החדש ואפילו לא יצא לי להיות נוכח במעמד האיחוד בניהם. ההוא משוויץ וזה מרחובות. אבל אני בהחלט מכיר היטב את המערכת שלו לפני הזוגיות. תמיד הגדרתי אותה כאחת מהמערכות היותר טובות בארץ עם כמה חסרונות (כמו אצלי, אצלו, אצלה, אצלהם) וזה כי מה לעשות, בחיים שלנו, אין מושלם. במיוחד לקהילה המוגדרת באקדמיה לחקר המוח - לא מרוצה באופן כללי. ומה הכוונה? יש לנו את הציוד הזה, שהוא טוב יותר מ-99% מכלל בתי האב ועדיין, אין נאמר, הפנים שלנו יחמיצו כשהטויטר לא יעשה את זה וההוא כפי שאנחנו חפצים. וזה בדיוק מה שהופך אותנו למיוחדים - או דפוקים בראש.

והנה. אחרי כמה חודשים קלילים החלטתי שזה הזמן לבקש ולשמוע את התוצאה החדשה אצל זבדה.

מה שיש שם זה ״סך הכל״. פטיפון של דווינצ׳י מדגם יוניסון. זהו בעצם הדגם האמצעי של החברה שמעליו יש רק את הגבריאל. לפטיפון שודכה זרוע מבית גראהם מדגם סופרים 3 וראש של שלטר דגם הרמוני (הבכיר של החברה). מגבר הפונו הוא ה-asr בייסיס אקסלוסיב. בקיצור, סט אנלוגי כמו שצריך - אבל ממש כמו שצריך. ואם נתבונן עמוק בעניין הזה, זהו סט אנלוגי שמחירו בישראל קרוב ל-300,000 ש״ח עם הכבילה. כן, מספר הזוי שיגרום להרבה אנשים התלבטות בין מערכת אנלוגית כזו או bmw 330. וברור, ברור שאנלוג עדיף.

הפטיפון יושב על פלטת גרניט מהממת ביופיה וכל זה יושב על מעמד diy העשוי עץ בירץ׳ (או בירג׳?) חזק ואימתני.

הצליל.

סך הכל 4 תקליטים אבל ממלא כאילו שמעתי יום שלם של מוסיקה.

השיפור תחילה.

אני רוצה להתייחס לאחד הפרמטרים שלטעמי השתפרו בקנה מידה מההאזנה האחרונה שלי. הבס הפך להיות מדויק יותר, מגובש ומאוזן יותר. זה מסדר לנו גם מהירות, אימפקט ועוד כמה סופרלטיבים שהופכים את התחום הזה לכזה שבהחלט אפשר להגיד שהוא מרשים. אבל לא רק, הבמה השתפרה, הסדר בבמה השתפר והצליל חוצה את גבולות הרמקולים בקלות. מצאתי יכולת מדהימה להעביר תחום גבוה עשיר, מלא, מפורט ומאוזן עם שאר תחומי התדרים.

שקט רבותי. שקט!!!

כן. הפטיפון הזה, מנסיון שלי עם הגבריאל, לא נופל ממנו מבחינת היכולת להשתיק את רצפת הרעש. הוא שקט באופן מפחיד. גם הוא אגב, כמו הפטיפון שלי, נטול ציר. הצלחת בעצם מסתובבת באוויר בזכות שני מגנטים הדוחים זה את זה ומייצרים בניהם אוויר של 4 מ״מ. זה אומר שחוץ מהזרוע והגומיה, לפטיפון הזה אין שום מגע עם כדור הארץ.

רבותי. המערכת של שלמה קפצה כיתה. עכשיו היא נשמעת ברמה כזו, של החדרים הטובים בתערוכה.

תמונות בקטנה

WhatsApp Image 2018-07-24 at 13.34.37.jpeg

WhatsApp Image 2018-07-24 at 13.34.53.jpeg

תתחדש יאשלמה. היה נפלא!

תמונות מצורפות

• WhatsApp Image 2018-07-24 at 13.34.37.jpeg
    WhatsApp Image 2018-07-24 at 13.34.37.jpeg
    KB 82.4 · צפיות: 263
  • WhatsApp Image 2018-07-24 at 13.34.53.jpeg
    WhatsApp Image 2018-07-24 at 13.34.53.jpeg
    KB 82 · צפיות: 253

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
דיברנו,נפגשנו אצלי.
"אך טרם הכרותי את הפטיפון שלך"
מקווה שנפגש בשבוע הקרוב.
שוב תתחדש (ורד)

נערך לאחרונה ב:

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מרשים, תתחדש ותהנה big time :שתוי:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלמה.
נראה שהצלחת להעמיד מערכת סטריאו דו ערוצי לתפארת:בעד:
שוב... תתחדש ותהנה:אצבע מורמת

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כמה כיף לקרוא ולראות חברים מגשימים חלומות, תהנה מהמערכת המדהימה שלך שלמה.

go_go

אוהב את התחום
מעורבות
27
נקודות
28
אחלה שלמה ואחלה מערכת :אצבע מורמת

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
ראיתי שמעתי אין מילים.
המון המון כייף.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בוא'נה נמר הפתעתה ואני רואה שעשיתה הכל מאחורי הגב .גם צילמתה מאחורי הגב....אבל ישנם כמה תובנות עם הפטיפון הזה .אני אכתוב ,רק צריך לארגן ת'ראש קצת...

joda5

חבר משקיען
מעורבות
96
נקודות
48
תתחדש. שלמה רק הנאה רצופה ובריאות :לב::כל-הכבוד::);)

boazro

אוהב את התחום
מעורבות
110
נקודות
43
פעם חברות צנועות כמו FERRARI למשל יצרו מהדורות מוגבלות של דגמים מיוחדים שנמכרו רק אחרי שנבדקה יכולת של לקוח להשתמש בכל אבל כל היכולות של המכונית .שלומה אתה לדעתי הייתה עובר בדיקה כזו באודיו בקלות .
תתחדש ידידי
בועז

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
כמו גברים מאוהבים הלכודים בקסמה של אשה מתעתעת,
אינם מוכנים להיגמל ואינם רוצים להתעורר,
אפשר גם לקנא בהם,
הם מאושרים מסופקים בכל מצב ובכל מקרה,
בכל פרמטר בכל מובן ,מגיעים לשלמות,
ושלמות בלבד,
אתה שלמה הוא כזה,
ואחריך עוד רבים וטובים,
תתחדש,
תהנה.
כי המוסיקה היא נוף חיינו.

sarbel

אוהב את התחום
מעורבות
16
נקודות
8
אני חושב שזה חוסר שפויות לשפוך מאות אלפים על מערכת סטריאו בסלון כשאפשר לנסוע מסביב לעולם כמה וכמה פעמים ולגלות תרבויות לפגוש אנשים ואולי גם לתרום לצדקה. הרי מה? בסוף מתרגלים למערכת כמו שמתרגלים לכל דבר שנראה יוקרתי בהתחלה ואז אחרי כמה זמן עומדים מול המערכת ומרגישים כמו חמורים ושואלים בשביל מה??? בשביל מה כל זה. הרי אפשר להנות ממסיקה גם ממערכת שעולה עשירית מחיר. יש הרבה ילדים רעבים בעולם ופה אנשים איבדו שפיות. חבל על הכסף שנשפך. מזכיר לי משיהו עשיר בסדרת טלביזיה שלא היה לו מה לעזות עם הכסף שלו וקנה חלקת קבר ב- 300K . מאבדים הגיון ומתחילים לבזבז על תועלת פרטית במקום לחסוך או לתרום. עצוב...

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
שלמה תתחדש!
נראה נפלא ובטוח שנשמע נפלא וכל הכבוד על הגשמת החלומות!
(ורד)

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אני חושב שזה חוסר שפויות לשפוך מאות אלפים על מערכת סטריאו בסלון כשאפשר לנסוע מסביב לעולם כמה וכמה פעמים ולגלות תרבויות לפגוש אנשים ואולי גם לתרום לצדקה. הרי מה? בסוף מתרגלים למערכת כמו שמתרגלים לכל דבר שנראה יוקרתי בהתחלה ואז אחרי כמה זמן עומדים מול המערכת ומרגישים כמו חמורים ושואלים בשביל מה??? בשביל מה כל זה. הרי אפשר להנות ממסיקה גם ממערכת שעולה עשירית מחיר. יש הרבה ילדים רעבים בעולם ופה אנשים איבדו שפיות. חבל על הכסף שנשפך. מזכיר לי משיהו עשיר בסדרת טלביזיה שלא היה לו מה לעזות עם הכסף שלו וקנה חלקת קבר ב- 300K . מאבדים הגיון ומתחילים לבזבז על תועלת פרטית במקום לחסוך או לתרום. עצוב...

אתה בפורום/שרשור הלא נכון.

כל אחד יעשה מה שבא לו עם הכיס והחשק שלו.

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אימרי שפר
אני מבין שאת רב הכנסותיך אתה תורם לרעבים במדינות העולם השלישי...
לעולם אל תשפוט אחרים על הוצאותיהם.
האיש קורע את התחת במשמרות ליליות וקונה את מה שליבו חפץ מכספו שלו לא שלך.
וכלל ועיקר למד מי שאוהב היי אנד אינו שפוי
(כולל עבדך.)

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
שלוש הערות לתגובתך שבעיני אינה מנומסת בשרשור התחדשתי זה:
1. ואם אדם בעל יכולות כלכליות גם להקיף את כדור הארץ 30 פעם וגם לתרום באופן קבוע לרעבי אפריקה וגם לרכוש מערכת היי אנד במאות אלפים, אז זה כן בסדר בעיניך?
2. מי שם את קו הגבול, אתה? ולמה אתה חושב שמערכת ב״עשירית המחיר״ היא כן לגיטימית?
דע לך ש99.9 אחוז מאוכלוסיית העולם יחשבו שמערכת ב-10k היא הזיה מטופשת וחסרת אחריות ואין בה כל הגיון וואט סו אבר. אז מה זה אומר עליך ועל המערכת שלך?
3. מה שאמרו קודמיי. שכל אחד יעשה בכסף שלו מה שבזה שלו.
אחלה וויקאנד והנאה לכולם, בכל תקציב שהוא, מהתחביב היפה הזה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

איזה ניג׳ס אתה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור