בלו ריי

OTNIAL

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם בנגן בלו ריי ניתן לראות ולשמוע את כל סוגי הדיסקים כולל צרובים?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לשמוע כנראה שכן, אבל באיזו איכות? אני רכשתי נגן בלו ריי זול של סוני, BDP s370, עולה 750 ש״ח. מנגן הכל אבל איכות הצליל במוסיקה באמצעות דאק נחותה בהשוואה לנגן התקליטורים שלי שהוא יקר בהרבה.
נגני בלו ריי מטפסים למחירים של אלפי שקלים ואלפי שקלים רבים, אז תמונת איכות הצליל משתנה, לפי מה שקראתי בביקורות, לא שמעתי אחד כזה.
מהתרשמות שלי, שוב על פי קריאה בלבד, אם אתה מחפש מכשיר שגם נשמע טוב המינימום זה מכשיר של קיימברידג׳ שעולה כ 5,000 ₪.

אריה

OTNIAL

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על התגובה
ומה עם צפייה בסרטים?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תודה על התגובה
ומה עם צפייה בסרטים?
מצויין.
שוב, ככל שתשקיע יותר תקבל איכות צפייה גבוהה בהרבה. הרבה טוענים שאיכות הצפייה בדיסקים בלו ריי במכשירים איכותיים היא הטובה ביותר שניתן לקבל, טובה יותר משמעותית מהזרמה.
אני משתמש בבית לצפיה במצגות שאני עורך ב Proshow על DVD ולמטרה זו המכשיר שרכשתי עונה על כל הציפיות.

אריה

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
הנגנים של פיוניר ושל פנסוניק אמורים לתת את התוצאה הטובה ביותר בשני התחומים גם בסאונד וגם באיכות התמונה. כשספינת הדגל של פנסוניק הUB9000 מכיל גם את הHDR Optimizer של פנסוניק (קיים חלקית גם בדגמים מתחת לדגל) ואת מעבד התמונה המתקדם שלהם, ולכן לפחות בפרונט של איכות תמונה הוא הנגן הטוב בשוק.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
האם בנגן בלו ריי ניתן לראות ולשמוע את כל סוגי הדיסקים כולל צרובים?

לא כל נגני הבלוריי יש להם יכולת פיענוח של כל פורמטי הסאונד sacd dvd audio.. במידה ואתה מעונין בנגן בלוריי אוניברסלי איכותי ממליץ לך לכיוון של SONY UBP-X800M2.. ניתן לרכוש אותו דרך אמזון גרמניה או אנגליה. לא דרך אמזון US

OTNIAL

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
האם נגן CAMBRIGE -CXUHD יתן לי את כל מה שרשום למעלה ? בסוני ובפנסוניק

bo55554r

מושעה
מעורבות
0
נקודות
1
CAMBRIGE -CXUHD יקר מאוד
וברמות מחירים הללו רק Pioneer UDP-LX 500 / 800
supports SACD & DVD-Audio by the Japanese brand.

כמה sacd dvd audio , יש לך ?

אישית לבלו ריי יש לי גם Panasonic DP-UB820
שאיכות התמונה מעל OPPO 203

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור