ביקור 4 של הפנל: אצל יורם

מצב
הנושא נעול.

אלבר

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
הודעה חשובה
אם יש חברים מאזור ירושלים שרוצים ביקור של הפנל, הצלחנו לגייס לפנל, באזור ירושלים בלבד, חבר מיוחד מאוד: אחד האודיופילים הוותיקים והמנוסים ביותר בארץ, המתמחה, בין השאר, גם בפטפון.
הוא אינו חבר בשום פורום אודיו, אין לו עניין עם שום סוחר, והוא מבחין בפספוס של צליל בודד שגלש, למשל, מסול לסול דיאז ממרחק עשרות מטרים ביצירה תזזיתית בעוצמת נפיחה של יתוש.

ואת היכולות של אותו בחור מי קבע??? אתה??? מה עם קצת כבוד לחברי הפורום???

אולי לא מתאים לנו? אתה רואה? אתה שוב פעם לוקח החלטות לבד?

אלבר

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
לא

גם ככה כל מילה שנאמרת כאן מעוררת מהומות,מעניין למה?! אז אין צורך להוסיף אנשים שהם אינטרסנטיים בבסיס הנוכחות שלהם כאן, והכוונה לעוסקים מסחריים למיניהם, כתבים, בעל האתר, וכיו"ב.
להערכתי הערכתך בלבד!!! -אל תעריך, הגיע הזמן לשאול / לתת במה וכבוד לעוד חברים בפורום זה מתכון בטוח [מאיפה אתה יודע?] להחרבת הפנל.
בכל אופן, יש כאן ומחוץ לאתר כמה אודיופילים מנוסים, שהאודיופיליה היא התחביב שלהם, לא מקור פרנסתם, ונשמח להזמין אותם מפעם לפעם למלא את שורת הפנל.

...

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אלבר,

אתה מבזבז את זמנך לשווא. שחרר.

תן לבוזגלו להמשיך לחיות על האולימפוס או בסרט שהוא חי בו ולכולם יהיה טוב.

מציע לנסות ולקחת את הדברים הטובים שיש לפנל להציע כמו איכות המלל של ש.ב. ולזכור שזהו בעיקר תחביב. משחקי הכבוד מיותרים לחלוטין.

נערך לאחרונה ב:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
מבלי להוריד מהידע הרב של גיא-יש ויש !

גם אני לא חושב שהרעיון להוסיף עוסק מסחרי לפאנל נבון
מהטעם הפשוט שזה ימשוך הרבה אש מצד עוסקים אחרים-ויסיט את הדיון
למקומות לא נעימים,בוודאות. (וראינו זאת בעבר)

מעבר לזה צריך לקחת את הדברים שנכתבים כאן בפרופורציות נכונות
המגמה היא ברורה, ומזהים את הכתיבה שהינה טוטלית כמעט בכל דבר -זה יכול להיות תקופה מסוימת
פטפון שנוגע באשכים של הבורא ולאחר מכן נגן דיגיטאלי שמוציא צליל שמימי שרק מלאכים שומעים,
וכן הלאה.נו אז מה? זה האיש וזה סגנונו לטוב או לרע-וכך בדיוק צריך להתייחס לדברים,על מנת לקחת את
הדברים הטובים ויש

הדברים לא נכתבים בהתרסה חלילה (וכתבתי את דעתי החיובית על הפאנל)
אלא כיוון חשיבה שכל אחת חייב לאמץ לעצמו.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
לגבי סט-אפים אנלוגים. מי שלא מוכן להשקיע אינספור שעות או שפוחד לגעת במחט או שלא יודע לכוון פטיפון, מוטב שלא יכנס לתחום האנלוגי.

אם הוא עדיין רוצה לנגן תקליטים, שיקנה לו פטיפון טכניקס 1200 וישכח מהשאר.

ואם יוחלט להכנס לתחום בכל זאת. יש לזכור ששכר הלימוד כולל לא מעט שעות נסיון, קנטילברים שבורים ועוד. מחיר יקר, כנראה שכן. בעייני, שווה את זה.

ממליץ לפנל לקחת עימו מישהו שיודע ולא פוחד להתקרב לפטיפון. יתכן וכיוונים פשוטים היו גורמים לפטיפון של יורם גרוס המארח, להשמע אחרת. ברור שיותר נוח וקל לקטול את הפטיפון, לרוץ להוציא זוג כבלים ונגן מתא המטען מאשר לבדוק את כיווני הפטיפון.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
למרות שלא ליאור הוא שקובע מיהם חברי הפאנל (עד עכשיו הם בחרו את עצמם, לא בחירת הפורום), הוא זה שיחטוף את האש מסוחרים אחרים, ולא מגיע לו.

לכן נראה לי שדי בבקשתו כדי להוריד את העניין מסדר היום לחלוטין.

עמיר

נ.ב., למי שייש צורך נפשי חזק למשהו מעבר לזה, העובדות שגם ש-hornless עצמו ירד מהעניין וגם שאין עוסקים אחרים המבקשים להצטרף, הופכות את הנושא לתיאורטי וחסר משמעות מעשית.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
הנה אני מקפיץ, אולי נסגור עוד עמוד.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אני בכלל לא מבין מה העניין להביא נגן כל כך יקר שאין סיכוי בכלל שמישהו ירכוש
אותו. מה התרומה של זה? (מילא כבלים/אינטרקונקטים אני מבין)

גם לי אין ספק שמישהו עם הבנה/נסיון בפטפונים כמו למשל ערן יביא את הפטפון
למקומות שהם לא חוו מחוסר התמחות.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
עופר,

ערן עוסק בתחום. אסור לו.

פורמן, :D:D:D.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אלבר,
לא שאין לי הסתיגויות מהסגנון המשתלח של חברים מסוימים (וגם בפוסט אחר הבעתי את דעתי לגבי סגנון התיחסות לא ראוי ולא מכובד של שמעון) אבל צריך לזכור שמדובר בסה"כ בהתנדבות של חברי הפנל ובשיתוף פעולה והסכמה מראש של החברים שיש להם עניין לשמוע את חוות דעתם של חברי הפנל.

לא מדובר כאן על צוות מקצועי מוסכם שנבחר בבחירות ושמעניק שירותי ייעוץ בשכר או כופה את עצמו על חברים.

לכן חלק מהטענות שלך אינן רלוונטיות...מי שאינו רוצה בביקור של חברי הפנל מסיבה כלשהי (יכול להיות גם בגלל שדעתם אינו חשוב בעיניו...) אז כל נושא הרכב הפנל לא רלוונטי לגביו.

לגבי סגנון משתלח ועוקצני, כבר הבעתי את דעתי שזה לא לכבודו של אף אחד ובכלל מסיט את הדיון למקומות לא נכונים וחבל.

ארז

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
עופר,

ערן עוסק בתחום. אסור לו.

פורמן, :D:D:D.

לא הבנת.

ערן לא צריך לכתוב את רשמיו -רק להצביע היכן ניתן לשפר את הפטפון
בכדאי להביא אותו לשיא יכולתו-ואת זה חברי הפאנל לא יודעים. זה יעלה פחות מהנגן המדובר.

אין מה לעשות כפי שאתה יודע אנלוגי מצריך הרבה סבלנות/נסיון/הבנה על מנת
להפיק ממנו את המירב -זו הסיבה שאצלי האנלוגי יושב כמו פיל לבן עד אשר אחליט
אם להמשיך? או לנטוש.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עופר.
אני יכול לעזור לך עם הפיל הלבן ידידי. מבטיח לך שאחרי כמה שידרוגונים קלים הוא יהפוך לדמבו רציני ותוכל לרחף איתו לאן שתרצה. רק תבקש ואני אצלך חבר יקר!

אלבר

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
נכתב ע"י oferT;[SIZE=3:
153465[/size]]גם אני לא חושב שהרעיון להוסיף עוסק מסחרי לפאנל נבון
מהטעם הפשוט שזה ימשוך הרבה אש מצד עוסקים אחרים-ויסיט את הדיון
למקומות לא נעימים,בוודאות. (וראינו זאת בעבר)

ומה ההבדל ביו שמעון בוזגלו לגיא??? תשאל את שמעון מאיזה יבואן הוא קנה את רוב אם לא את כול חלקי המערכת שלו - עופר, תחשוב על זה רגע, מה ההבדל???

לעומת זאת, אם תשאל אותי מה ההבדל בין שמעון לאלדר? זה כבר סיפור אחר לחלוטין כי לאלדר אפשר להעיר, אלדר הוא מקצועי, כשאלדר טוען שלא אהב פטיפון הוא לא ימהר לרוץ לספר שהוא של נוטהינגהם ויחזור על כך שוב ושוב, לאלדר יש בהחלט את הכבוד והיתרונות הברורים להשתתף בפנל הזה.

תסיק את המסקנות לבד ותראה אם יש משהו בדבריי, תריץ חיפושים בפורום,
...בסופו של יום תגיע לאותה מסקנה.

מעבר לזה צריך לקחת את הדברים שנכתבים כאן בפרופורציות נכונות
המגמה היא ברורה, ומזהים את הכתיבה שהינה טוטלית כמעט בכל דבר -זה יכול להיות תקופה מסוימת
פטפון שנוגע באשכים של הבורא ולאחר מכן נגן דיגיטאלי שמוציא צליל שמימי שרק מלאכים שומעים,
וכן הלאה.נו אז מה? זה האיש וזה סגנונו לטוב או לרע-וכך בדיוק צריך להתייחס לדברים,על מנת לקחת את
הדברים הטובים ויש

הדברים לא נכתבים בהתרסה חלילה (וכתבתי את דעתי החיובית על הפאנל)
אלא כיוון חשיבה שכל אחת חייב לאמץ לעצמו.

...

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
עופר.
אני יכול לעזור לך עם הפיל הלבן ידידי. מבטיח לך שאחרי כמה שידרוגונים קלים הוא יהפוך לדמבו רציני ותוכל לרחף איתו לאן שתרצה. רק תבקש ואני אצלך חבר יקר!

תגיד, אתה בכלל ישן?...;)
איך יש לך זמן לכל הפעילויות האלה?
גם אתמול במפגש בפיוז סידרת לעצמך עוד כמה מפגשים...

שאפו (ורד).

ארז

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
והוא מבחין בפספוס של צליל בודד שגלש, למשל, מסול לסול דיאז ממרחק עשרות מטרים ביצירה תזזיתית בעוצמת נפיחה של יתוש.[/QUOTE]

זו הטעות שלך ושל הרבה מחבריך הסוקרים:D
אני חשבתי שהתחביב שלנו,הוא להינות מהמוזיקה ולא לחפש פגמים בביצוע או שיחזור תווים.
מעבר לכך הייתי מאוד שמח לדעת מיהו העטלף הירושלמי-לפי רמת שמיעתו,הנובעת מהתיאור שלך,מדובר על תופעת טבע ייחודית.
מאחל לך הרבה מוזיקה טובה בהמשך.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הרגת אותי

עופר.

"דמבו הפיל המעופף" (lol)

האמת נמר, דיברתי עם ערן על הנושא -למעשה הפקדתי בידיו את שיפור האנלוגי
אבל זה יעשה לאחר שאקבל את הסטנד החדש (לא יכול לראות את המכשירים אחד על השני)
וטיפול חשמל. הכל מוכן למעשה -אבל אני מחכה לכבל חשמל מסוים שחבר שלי יביא לי,במידה והוא יוכל
בכל זאת מוצר יקר -וצריך אישור להוציא את זה ממקום העבודה.

אתה תמיד מוזמן אלי ואתה יודע את זה - אבל אני רוצה שתאזין למערכת מסודרת ולא לחלקים ממנה.
אני יודע שאתה חייב לי ביקור -מאמין שזה יהיה ממש בקרוב.(ורד) (גם אני חייב לך אבל למה לקלקל :O)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תגיד, אתה בכלל ישן?...;)
איך יש לך זמן לכל הפעילויות האלה?
גם אתמול במפגש בפיוז סידרת לעצמך עוד כמה מפגשים...

שאפו (ורד).

ארז

אני ישן בוודאי. מעט מאוד.
האמת היא שאם המטרה היא להתעורר לפעילות אחרת מלבד זו שקשורה למוסיקה, אולפן, סטריאו, ו-dj הייתי כנראה ממשיך לישון.

לא יודע למה אבל לאחרונה המערכת שלי מעירה אותי מוקדם מהרגיל.:)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אגב את אותו אדיופיל ירושלמי אני מכיר ויצא לי לבקר אצלו (מעריך שמדובר עליו?)
מדובר על איש שמבין במוזיקה -אבל כרגיל הסחפות " ותיאורים ציוריים" שלא מוסיפים כלום.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
אני ישן בוודאי. מעט מאוד.
האמת היא שאם המטרה היא להתעורר לפעילות אחרת מלבד זו שקשורה למוסיקה, אולפן, סטריאו, ו-dj הייתי כנראה ממשיך לישון.

לא יודע למה אבל לאחרונה המערכת שלי מעירה אותי מוקדם מהרגיל.:)

נמר,
אתה בטוח שזה המערכת?:D

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אלבר (משושלת הסופר אלבר קמי...)

מה שציינת ידוע וברור לי, ולא מהיום. מה חידשת?

אגב לכל אחד יש את "הגורו" יבואן מעודף שלו (גם לי) וזה בסדר
הבעיה מתחילה שזה נהפך להיות "הערצה עיוורת" שמלווה בטכסיות מופרזת ודביקה.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור