ביקור הפנל - הפעם אצל משה מנורדיה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אלדר,
4670 כניסות,ים של אגרסיות ,התחביב הזה כניראה ,ככל שיש בו יופי
יכול להוביל באותה מידה לכיעור.כניראה שזה מעין שיעור שצריך לעבור אותו.
צריך אולי ללמוד ממנו משהוא.אני מאמין שאפשר וישנם תובנות מסוימות
שצריך לקחת מהפוסט הזה.
לא נורא ,נעבור את זה ואני מאמין שההמשך יוביל למקומות אחרים.
התחביב הזה נימצא עמוק עמוק בתוך הנפש ,זה לא כמו שפגעו לך באוטו
או גנבו לך חפץ מסוים.זה הרבה מעבר לכך.
ומי שיודע לכתוב מילים לנסח אותן ולכוון אותן ,יכול לעקור לך את הנשמה.
אני באמת מקווה שיצא שכר כל שהוא לבסוף.
ובהיזדמנות זו ,אני חושב שמגיע לבעלי האתר שפו גדול שנתנו לפוסט
לזרום ,למרות שיכלו להפסיקו מטעמים אחרים.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
z.s, למה אתה חושב שלא נדע? נדע גם נדע. נראה לי מיותר להציג את מה שכתבתי באור לא מהיימן\ציני עוד לפני שהגבתי לשאלתו של שניצל אבל שיבושם לך ידידי. שניצל, אם זה משנה אז אצל הבן אדם שקנית אותם ממנו , אני לא בטוח שהוא גולש בפורום ויש לו הרצון שיקלידו כאן את שמו ולכן אני נמנע מלעשות זאת, אני בטוח שאתה יודע על מי אני מדבר, אם זה עדיין לא ברור אשמח לענות לך בפרטי.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ל

שילוב של הוולות עם מונובלוקים של CAT ופרה של אודיו ריסרץ, דגם אחד לפני ספינת הדגל.

נערך בחדר מרתף גדול, הוולות מלאו את החלל בלי בעיה, נשמע .. :)

/QUOTE]מתי זה קרה ? למי עוד יש המונובלוקים הללו?
עד כמה שאני יודע רק אצל תומי היה המגבר של cat בשילוב הרפרנס 3 של אודיו ריסרץ במרתף.
מה שלא ברור זה למה חוברו לרמקול :מנצח: המגברים, הרי גם מגבר אחד היה שואל את הרמקול באיזה צד הוא רוצה את הסטירה.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
אני לא עונה למישהו שלא שמע על מה הוא מדבר, אני בטוח שיש פה עוד כמה בסגנון שלך תעשו החלפות מגזינים וככה תצברו ידע..

ובכל זאת, המונובלוקים לא העיפו את הרמקולים לשום מקום, ממש לא בכיוון ידידי, וזאת רק בשביל שתוכל לעדכן את הדימון שלך של איך זה היה נשמע או לא .. יללאה זרקתי לך עצם.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ובכל זאת, המונובלוקים לא העיפו את הרמקולים לשום מקום, ממש לא בכיוון ידידי, וזאת רק בשביל שתוכל לעדכן את הדימון שלך של איך זה היה נשמע או לא .. יללאה זרקתי לך עצם.
מגבר של CAT בטופולוגיה בודדת (דו ארוצי לא מונו) הניע די בקלות וילסון וואט פפי 6 בדיוק באותו המקום. אם אני מבין נכון אתה טוען שאת ה volla המונובלוקים לא העיפו לשום מקום, ומצד שני הם מילאו את החדר ללא קושי והתוצאה הייתה בשמיים. נקודה מעניינת?

נערך לאחרונה ב:

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
לא יודע, דמיין לך משהו או סלף את דבריי כך שיתאימו לך.

ובכל זאת,

הרמקולים לא עפו לשום מקום, הם נשמעו במיטבם. רמקול לא צריך לצרוח בשביל למלא את החדר, אין לי מושג מה הולך אצלך ידידי המלומד אבל אתה לא בכיוון הנכון.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

ובכל זאת,

הרמקולים לא עפו לשום מקום, הם נשמעו במיטבם. רמקול לא צריך לצרוח בשביל למלא את החדר, אין לי מושג מה הולך אצלך ידידי המלומד אבל אתה לא בכיוון הנכון.
או עכשיו יש הבנה ביננו. "הם נשמעו במיטבם" זה אומר שהם נשלטו ביד רמה, מה שאומר שלהגברה לא הייתה שום בעיה להתמודד איתם. סהכ זו הייתה הכוונה:בעד:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113

ובכל זאת,

מה זה הסיגנון הזה שבא עליך ?

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
לא מתאים לי בכלל לאן צנח הדיון , מה עוד שאני מעורב ומוזכר בו , לא אוהב את תרבות השוק הזו , לא אוהב השתלחיות ללא מעצורים ,
אז מוצצים ושואבות למיניהם - נא להרגע למרות כל הטלפונים הבהולים "ראית מה קורה בפורום" ,
לא ברור לי למה זה הגיע לכל זה , אולי בגלל שאין לנו כבוד אחד לשני, או אולי שילוב של גסות רוח עם טימטום חוזר , מוציא בכלל את החשק להיות מעורב בעניינים שכאלו , לא כל מי שיש לו רמקול צריך להיות חבר שלי,
גסות רוח נחרצת אינה מעידה על ידענות עמוקה , ותגגובות חוזרות בשפת שוק לא יוצרות תשובה ניצחת ,
שקט שיהיה בבית הזה!!!!!
כיצד יהיה שקט אם אחד מחברי הפנל יוצר רעש???

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
הדיון פה חרג ללא ספק מכל פרופורציה ,שלדעתי גם אם תמימה היא. מעבר לאופיים היותר חביב של המתנגחים מכפי שהופגן פה .

לא אני המצאתי ולזכותי גם שלא אף אחד מבאי הפורום המציא זאת , שכדור שלג ,ניתן לעצור רק בהפגנת חוכמה ואפילו באלגנטיות ואצילות ע"י הפגנת חוכמה גדולה יותר.

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
פנתר, אף פעם לא טענתי שהוולות לא נשלטו בידי הקאטים, שמח שהדברים ברורים יותר עכשיו.

שניצל, לך הסגנון שלך ולי הסגנון שלי, אני בעניין של לתרום מידע תכלס כאשר יש לי אותו וחלקם של האנשים עסוקים בטלנובלות/קשקושי סרק וניזונים מהם, נראה לי שקצת שכחו את מהותו של הפורום, בכל זאת זה ממש לא ענייני מי כותב באיזה סגנון וכל אחד רשאי לבחור בדרך שלו.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
z.s, למה אתה חושב שלא נדע? נדע גם נדע. נראה לי מיותר להציג את מה שכתבתי באור לא מהיימן\ציני עוד לפני שהגבתי לשאלתו של שניצל אבל שיבושם לך ידידי. שניצל, אם זה משנה אז אצל הבן אדם שקנית אותם ממנו , אני לא בטוח שהוא גולש בפורום ויש לו הרצון שיקלידו כאן את שמו ולכן אני נמנע מלעשות זאת, אני בטוח שאתה יודע על מי אני מדבר, אם זה עדיין לא ברור אשמח לענות לך בפרטי.

אתה כניראה לא שמעתה מספיק את זהר ארגוב,
אחרת לא הייתה חושב שאני חושב כך.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
86
נקודות
28
את הכינוי הזה אני משאיר למלחין דביוסי -- יש לו פרלוד לפסנתר בשם הזה.

עמיר
ושני הסנט שלי-אלבום ענק של להקת הפלטינה בשם זה משנות השבעים, עם רומן קונצמן ואהרל'ה קמינסקי ושות' ג'אז ישראלי מקורי במיטבו.
חבל שמעט אנשים מתייחסים לדבר האמיתי ברשור הזה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור