ביקור הפנל - הפעם אצל משה מנורדיה

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
סתם מעניין אותי, מזה עניינך? ולמה אתה לוקח את התשובה שלי לפסים של כאילו אני חבר שלך?, התשובה שלי הייתה קונקרטית ואין לי עניין לשתף אותך בשיקולי האישיים, אם אתה רוצה לשאול שאלה עניינית או כזאת שמבוססת על מה שנכתב על ידי אתה מוזמן בהחלט.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
סתם מעניין אותי, מזה עניינך? ולמה אתה לוקח את התשובה שלי לפסים של כאילו אני חבר שלך?, התשובה שלי הייתה קונקרטית ואין לי עניין לשתף אותך בשיקולי האישיים, אם אתה רוצה לשאול שאלה עניינית או כזאת שמבוססת על מה שנכתב על ידי אתה מוזמן בהחלט
.
זה מעניין מכיוון שאתה נותן ים של סופרלטיבים על רמקול שעבד נפלא לדבריך עם שלל הגברות, ובסוף מכרת אותו.
אגב אם אין לך עניין לשתף ולכתוב על סיבת המכירה אתה לא חייב ותראה את שאלתי כמבוטלת.
לא יודע למה ואיך הגעת למסקנה שאני מתכתב איתך כאילו אנחנו חברים, אבל להבא אם מישהו מכנה אותך בשימך הפרטי זה עדיין לא עושה אותו חבר שלך.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עמיר

מה קרה שעברת להשוואת סטייקים ודגים ואני בכלל חשבתי שאתה בענייני חזה עוף...:)

לגבי ביקור הפנל..

לטעמי, הן המבקר (שמעון) והן המבוקר (משה) לא ממש יודעים איך להתייחס לביקורת וחבל שכך מפני שרעיון הפאנל הוא חיובי ומוצלח.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
נראה לי שעו"ד יוכל לעזור :).

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
נראה לי שעו"ד יוכל לעזור :).
אני רק רוצה להבין איך זה שנכנסו שני אנשים להתרשם מהמערכת,ויצאו אם דעות שונות באופן קיצוני?
לא יכול להיות שלאלדר טעם כזה גרוע????

משה לוי

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
18
אני רק רוצה להבין איך זה שנכנסו שני אנשים להתרשם מהמערכת,ויצאו אם דעות שונות באופן קיצוני?

זה רק בגלל ה-"אג'נדה" האישית של כל אחד.

בכלל השאלה איך שני אנשים נכנסו לשמוע מערכת ויצאו אם דעות שונות כל כך מזכיר לי בדיחה.

שני חברים מבוגרים מאד (אין קשר לחברי הפנל) מבלים יחד ומחליטים ללכת יחד לבית תענוגות ידוע מאד.
אחרי ששתו קצת הם מגיעים ומבקשים לבלות עם הבנות.
רואה המאדאם את השניים ואת מצבם, ואומרת למנהל המשמרת להכניס אותם לחדרים היפים ביותר ולהביא להם שתי בובות מין מפלסטיק מנופחות היטב.
במצבם הם בכלל לא יבחינו שהם מתעסקים עם בובות.
אחרי שהכל נגמר, נפגשים החברים בחוץ ושואלים אחד את השני - נו איך היה?
מה אני אגיד לך אומר הראשון, נראה לי שהבחורה מה גם שהייתה ממש פצצה הייתה קצת מתה. כמה שלא התעסקתי איתה היא לא זזה לא השמיעה קול אבל מה נהניתי מאד. ואיך היה אצלך שאל?
שלי הייתה בטח מכשפה ענה. מכשפה שאל נדהם חברו, איך אתה יודע?
מה אני אגיד לך, היא הייתה ממש משגעת, התחלנו להתעסק ובלהט האקט נשכתי אותה בכתף ופתאום היא הפליצה, לקחה לי את השיניים התותבות ועפה דרך החלון.

ערב טוב

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
עמיר

מה קרה שעברת להשוואת סטייקים ודגים ואני בכלל חשבתי שאתה בענייני חזה עוף...:)

לגבי ביקור הפנל..

לטעמי, הן המבקר (שמעון) והן המבוקר (משה) לא ממש יודעים איך להתייחס לביקורת וחבל שכך מפני שרעיון הפאנל הוא חיובי ומוצלח.
אני מתאים את עצמי לסביבה -- כמו שייש כאן אנשים שהם בכלל בענייני הנדסה ומדידות, אבל מתווכחים על סאונד :)

חוצמזה, אני בענייני חזה עוף כשמדובר באנטרקוט -- לא אוהב בשר שמן (מטעמי טעם, ללא קשר לדיאטה) -- אבל אין לי שום התנגדות שהיא לאיזה פילה טוב, ולפעמים גם איזה לברק או דניס טוב לא ממש מזיקים.

ובקשר לביקורת -- אכן כדאי לדעת להתייחס לביקורת -- אבל כאן לא מדובר בזה, אלא יותר בהעלבות -- ראה "מערכת משולבת מפלסטיק" (!) -- שזה כבר סיפור אחר, וגם בהרצאות על למה זה לא אמור לעבוד, למרות שעבור בעל המערכת זה בעליל כן עובד, למרות כל ערימת התיאוריות ה"מלומדת".

האם רק משה לא יודע להתייחס לדברים כראוי, או שזה רק במקרה שגם כל האחרים שזכו לכבוד לקבל ביקורת "כנה" שכזו משמעון ו/או מיהושע לא יודעים להתייחס?

אני מצטרף לכך ש"רעיון הפאנל הוא חיובי ומוצלח", אבל רק בהקשר לשניצל (לא מחזה עוף), אבל עד עכשיו השותפים הפכו את רעיון הפאנל לשלילי וכישלוני.

ורק למען הסר ספק -- הכוונה אינה להציע את עצמי במקומם -- נראה לי שכדי לעזור נדרשת לא רק יכולת האזנה, אלא גם הכרת הרבה סוגי ציוד ואלטרנאטיבות, ידע שייש לשניצל ואין לי, וספיציפית, לשניצל יש גם הרבה ציוד משלו, שהוא יכול להביא להדגמת שיפורים והבדלים.

או, בעברית קלה, שניצל הוא נכס של ממש בעניין זה :בעד:, והשאר נאחס :נגד: :(.

עמיר

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18

אני אסביר לך איך זה הגיוני:
לאחד מהם יש שכל והוא שפט את המערכת בהתאם לצרכים של בעליה
והשני היה עסוק בלהוכיח לך שהאוטו המרווח שקנית כדי שתוכל לקחת את כל המשפחה לטיולים בשבת הוא בעצם קקה של אוטו כי הוא לא מאיץ מ 0 ל 100 ב פחות מ 5 שניות ואתה לא יכול לקחת איתו פניה ב 120 קמש

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
זה רק בגלל ה-"אג'נדה" האישית של כל אחד.

בכלל השאלה איך שני אנשים נכנסו לשמוע מערכת ויצאו אם דעות שונות כל כך מזכיר לי בדיחה.

שני חברים מבוגרים מאד (אין קשר לחברי הפנל) מבלים יחד ומחליטים ללכת יחד לבית תענוגות ידוע מאד.
אחרי ששתו קצת הם מגיעים ומבקשים לבלות עם הבנות.
רואה המאדאם את השניים ואת מצבם, ואומרת למנהל המשמרת להכניס אותם לחדרים היפים ביותר ולהביא להם שתי בובות מין מפלסטיק מנופחות היטב.
במצבם הם בכלל לא יבחינו שהם מתעסקים עם בובות.
אחרי שהכל נגמר, נפגשים החברים בחוץ ושואלים אחד את השני - נו איך היה?
מה אני אגיד לך אומר הראשון, נראה לי שהבחורה מה גם שהייתה ממש פצצה הייתה קצת מתה. כמה שלא התעסקתי איתה היא לא זזה לא השמיעה קול אבל מה נהניתי מאד. ואיך היה אצלך שאל?
שלי הייתה בטח מכשפה ענה. מכשפה שאל נדהם חברו, איך אתה יודע?
מה אני אגיד לך, היא הייתה ממש משגעת, התחלנו להתעסק ובלהט האקט נשכתי אותה בכתף ופתאום היא הפליצה, לקחה לי את השיניים התותבות ועפה דרך החלון.

ערב טוב[/QUOTE
משה עשית לי הערב פשוט ענק (lol)

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
בינתיים מי שמוצץ זה אתה !
דבר נוסף אני לא צריך את הליטופים שלך,אני שוב אומר שלדעתי אין לך הבנה בסאונד ולכן אני לא נפגע.רק חבל שהפנל לוקח אותך בחשבון,כי אתה רק מקלקל.
אני רוצה להביע את התנצלותי הכנה בפני שמעון על ההתבטאות הלא רגילה שלי,כי אני לא כזה וזה קרה "בעידנא דריתחא"
זה יכול לקרות לכולם!

big

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
משה,
כמי שמכיר אותך, התגובה הזו אינה מתאימה לך או מאפיינת את אישיותך , ואינה ראויה להיות חלק מתרבות הדיון בפורום.
חושב ובטוח שתסכים איתי שיש מקום להתנצל על הביטוי האומלל שנפלט לך.
איתן

בינתיים מי שמוצץ זה אתה !
דבר נוסף אני לא צריך את הליטופים שלך,אני שוב אומר שלדעתי אין לך הבנה בסאונד ולכן אני לא נפגע.רק חבל שהפנל לוקח אותך בחשבון,כי אתה רק מקלקל.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
לכל ההורים בקהל,

תראו מה קורה כשמגדלים ילד בלי אהבה.

יוצא שמעון.

big

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
מתנצל על בקשת ההתנצלות, לא שמתי לב שכבר התנצלת !
עשית טוב !
משה,
כמי שמכיר אותך, התגובה הזו אינה מתאימה לך או מאפיינת את אישיותך , ואינה ראויה להיות חלק מתרבות הדיון בפורום.
חושב ובטוח שתסכים איתי שיש מקום להתנצל על הביטוי האומלל שנפלט לך.
איתן

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
גדול .... קטעים אתכם ! סוף סוף התעוררתם. חבל שצריך גנון כדי לעורר את הפורום אבל זה יותר טוב מפורום עייף ורדום.

אהבתי את התיאור של כל סוגי ההגברות עם הרמקולים הנ"ל. זה בדיוק, אבל בדיוק, מה שהייתי מצפה מאנשים רציניים עם ניסיון שיתרמו לחבריהם עם פחות ניסיון. אני במקום משה הייתי מנסה אולי כמה מההמלצות הנ"ל, אולי היו מוצאות חן בעיניו.

אבל הכי אהבתי את הסטייק ב 6000 יורו. הייתי עכשיו בפריז ולא ראיתי כזה. נוזל לי ריר רק מלקרוא על זה... אכלתי בנורמנדי פילה ועליו כבד אווז. פצצת כולסטרול משובחת עד כדי כך, שלמחרת חזרתי והזמנתי אותה מנה שוב ... וגם קינחתי בטארט טאטן לתפארת !

TarteTatin.jpg

תמונות מצורפות

• TarteTatin.jpg
    TarteTatin.jpg
    KB 40.8 · צפיות: 351

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ל

שילוב של הוולות עם מונובלוקים של CAT ופרה של אודיו ריסרץ, דגם אחד לפני ספינת הדגל.

נערך בחדר מרתף גדול, הוולות מלאו את החלל בלי בעיה, נשמע .. :)

/QUOTE]מתי זה קרה ? למי עוד יש המונובלוקים הללו?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,742
נקודות
113
אבל הכי אהבתי את הסטייק ב 6000 יורו. הייתי עכשיו בפריז ולא ראיתי כזה. נוזל לי ריר רק מלקרוא על זה...
אז תחזור לשם מייד ותחפש אותו, והכי חשוב -- כשאתה מוצא, תקנה אותו.

(לא חייב לאכול אותו, רק לקנות)

עמיר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ל

שילוב של הוולות עם מונובלוקים של CAT ופרה של אודיו ריסרץ, דגם אחד לפני ספינת הדגל.

נערך בחדר מרתף גדול, הוולות מלאו את החלל בלי בעיה, נשמע .. :)

/QUOTE]מתי זה קרה ? למי עוד יש המונובלוקים הללו?

איך שר הזמיר-"יש דברים ניסתרים,לא......לא נדע":בהלם:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מתבייש

לא מתאים לי בכלל לאן צנח הדיון , מה עוד שאני מעורב ומוזכר בו , לא אוהב את תרבות השוק הזו , לא אוהב השתלחיות ללא מעצורים ,
אז מוצצים ושואבות למיניהם - נא להרגע למרות כל הטלפונים הבהולים "ראית מה קורה בפורום" ,
לא ברור לי למה זה הגיע לכל זה , אולי בגלל שאין לנו כבוד אחד לשני, או אולי שילוב של גסות רוח עם טימטום חוזר , מוציא בכלל את החשק להיות מעורב בעניינים שכאלו , לא כל מי שיש לו רמקול צריך להיות חבר שלי,
גסות רוח נחרצת אינה מעידה על ידענות עמוקה , ותגגובות חוזרות בשפת שוק לא יוצרות תשובה ניצחת ,
שקט שיהיה בבית הזה!!!!!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור