ביקור הפנל - הפעם אצל משה מנורדיה

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
קודם כל אני לא הזמנתי את בוזגלווווו! ואם הייתי שזה הטיפוס שאני לא יודע מי הסמיך אותו למבקר סאונד,הוא לא היה נכנס אצלי!!! אני חושב שרק מהאנרגיות השליליות שהוא מכניס המערכת קרסה! עלק קרסה.

משה , בחייך, תירגע...
הזמנת את חברי הפנל. האם ידעת מראש מי יגיע ומי לא?
אתה מגיע למקומות ממש לא נכונים...על איזו הסמכה אתה מדבר? מישהו הסמיך את שניצל?
האם הכרת את שמעון לפני הביקור?
האם הכרת את שניצל לפני הביקור?
האם הזמנת רק את שניצל?

מותר לכל חבר לא לאהוב את התוצאה ששמע אצל מישהו אחר. לא כזה אסון.
לכל אחד יש את הרפרנס שלו ואת הציפיות שלו לגבי "איך זה צריך להשמע".
זה לא מחייב אף אחד.
יש כאן עניין עדין שמצריך התנהלות מתחשבת - אף אחד לא צריך להלל ולשבח את מה שלדעתו לא ראוי ולא נכון לשבחים מפליגים.
יחד עם זאת, צריכה להיות גם רגישות וגם שפה מעודנת.
נדמה לי שאין עוררין לגבי כשרון הכתיבה של שמעון.
אני בטוח שעם קצת יותר תשומת לב הוא מסוגל לאמר ש"המערכת מספקת את בעליה אולם לדעתי ניתן להפיק ממנה יותר אם יבוצעו שינויים א, ב, ג שיתנו למערכת שיפור בתחום X , Y , Z ."
לא נראה לי אתגרי במיוחד לשמעון וגם לא מאלץ אותו לכתוב דברים בניגוד לדעתו.

ארז

נערך לאחרונה ב:

YORAMGROS

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
לכל המתלהמים שלום
כאשר הפנל (שמעון ואלדר) בקרו אצלי ובקרו את המערכת שלי הם "ירדו "על הסט האנלוגי שלי והמליצו מה לעשות כדי לשפר ולא כדי לפגוע.
כמו כן המליצו על החלפת הכבלים (לרמקולים והאינטרקונקטים) וזאת אכן עשיתי מה שהביא את המערכת שלי לבצועים הרבה יותר טובים בכל הפרמטרים.
כל זאת אני כותב כי חבל שהפנל "יפורק מנשקו" ויפסיק לעשות את את מה שעושה בהתנדבות.

0

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
חברה תדכו לכם שהבוזגלו הזה גם מלכלך חופשי על עוד אנשים טובים בתחום.
לדוגמא הוא אמר לי שהטכנאי בכור עושה עבודה מחורבנת
והורס מעכות! הבן אדם הזה הוא משמיצן חסר פשרות אינטרסנט וקנאי ולכן כדאי להוקיע אותו.

תיראו לאן זה הגיע, השמצות אישיות וכתובים שהעין לא מסוגלת לקרוא.האמת שאם הייתי במקום שמעון
הייתי תולה את גלימת המבקר ופורש מהמקצוע, תגובות מאין אלה מוציאות את החשק לבקר אצל אנשים
שיודעים אולי כן לכבד ביקורת.
אולי נעשה ועדה לבחירת שופטים ? אולי נקים הרכב נוסף לארכאת עירעור ?
תגידו נפלתם על הראש?
משה אני נזכר בגנון, גנבו לי- שתו לי - אכלו לי. לך למנהל נמר לקבל נזיפה.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
משה, מה קורה לך? רוצה מוצץ או גרבר?
אם היית מקשיב, היית יכול רק לשפר או סתם לא לעשות דבר,
אבל אתה כל כך לא פתוח לביקורת,
וכל כך זקוק לליטופים בלבד,
עד שאם אתה לא מקבל אותם, אתה ממש מתפרע.
זה נראה מאוד מכוער ולא מוסיף לך שום כבוד.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
משה, מה קורה לך? רוצה מוצץ או גרבר?
אם היית מקשיב, היית יכול רק לשפר או סתם לא לעשות דבר,
אבל אתה כל כך לא פתוח לביקורת,
וכל כך זקוק לליטופים בלבד,
עד שאם אתה לא מקבל אותם, אתה ממש מתפרע.
זה נראה מאוד מכוער ולא מוסיף לך שום כבוד.
בינתיים מי שמוצץ זה אתה !
דבר נוסף אני לא צריך את הליטופים שלך,אני שוב אומר שלדעתי אין לך הבנה בסאונד ולכן אני לא נפגע.רק חבל שהפנל לוקח אותך בחשבון,כי אתה רק מקלקל.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
ראבאק...יומיים אני לא פה והשרשור הזה התהפך. איך?!

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
הייתה תקופה קצרה לא מזמן,
שבוזגלו שיחק אותה נעלב והפסיק לכתוב פה.

הייתה אחלה תקופה,
יש סיכוי שהיא עוד תחזור?

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
נמר, אני מציע לגבות מכל גולש דמי חבר שיועברו לטובת חברת אבטחה, אשר תאבטח את חברי הפנל
בזמן ביקוריהם בבתים.
כתו כן אני מציע לכסות את לוחיות הרישוי של רכביהם,ולטשטש את פניהם בצילומים, וזאת על מנת לשמור
על רכושם וביטחונם האישי.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
נמר, אני מציע לגבות מכל גולש דמי חבר שיועברו לטובת חברת אבטחה, אשר תאבטח את חברי הפנל
בזמן ביקוריהם בבתים.
כתו כן אני מציע לכסות את לוחיות הרישוי של רכביהם,ולטשטש את פניהם בצילומים, וזאת על מנת לשמור
על רכושם וביטחונם האישי.
חלק מהבקשות שלך נענו כמו מחיקת פרצופו של המבקר מהתמונות.שחס וחלילה לא יראו את ה,,,,,,,,,,,,

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
אני לא נפגע
אין ספק שנפגעת, ואכן, יש כאן הרבה דברים שכנראה כל אחד כאן הייה נפגע מהם לא פחות ממך, ואולי יותר, כולל, בין השאר, למשל:
  • שכנראה ציפית באיזשהו מקום להכרה בכך שגם בתקציב צנוע יחסית וללא קילווואטים אפשר להגיע לתוצאה יפה, ואת זה לא קיבלת
  • במקום זה הפוקוס עבר לדברים ממש לא רלוואנטיים (ולא רצויים) מבחינתך, כמו איך המערכת נשמעת עם סוגי מוסיקה שבכלל מחוץ לעולם שלך ושלא אליהם כיוונת והתכוונת
  • קיבלת הרצאות ממיכאל לנג למה זה בכלל לא אמור לעבוד אפילו תיאורטית, אבל לעבוד עם מה שמעניין אותו, לא אותך -- עם מה שכן מעניין אותך אתה יודע שזה עובד, ולעזאזל התיאוריות
  • הוכתבו לך דברים לפעולה: "משה צריך להחליט עם מה הוא מעדיף להישאר, עם הרמקולים או עם המגבר", כשבאותה נשימה נכתב "משה, כאמור, אוהב מוזיקה שמסתדרת לא רע בכלל עם מה שהוא בנה, ונשמעת באזור הזה מוזיקלית ונעימה" (סתירה מוחלטת ל"צריך" האמור), ובהמשך אותה נשימה -- שאלת המפתח "אז מה אני מכניס את האף?", שעליה לא הייתה תשובה
  • אחר כך גם הוצגת כמי שאינו יודע לקבל ביקורת, בלי להתחשב בכך שהביקורת הייה לגמרי off מבחינתך, ובוודאי חסרת תועלת לחלוטין עבורך == לא בונה שום דבר.
  • ואחר כך הוצגת כמישהו מהפעוטון שמחכה לשבחים על מערכת שנשמעת טוב רק בהקלטות ש"נשמעות נחמד גם במערכת משולבת מפלסטיק" ושאר שבחים
אז מי לא הייה נעלב, לא ברור לי.

אבל נראה לי שאולי דרך יעילה יותר להתמודד עם עלבונות מסוג זה היא לא לרדת לאותה רמה של השמצות. יש כאלה שמורידים אחרים כדי שיוכלו להיות מעל למיים.

אני לא מתיימר לדעת טוב יותר ממך למה אתה זקוק. עם זאת, אני מציע שאתה לא באמת צריך את זה, שאתה לא באמת צריך אישור, לא ממנו ולא מאף אחד אחר, אם כי קיבלת גם אישורים מאוד חזקים משניצל, שכנראה אין לו הרבה מה להתבייש במערכת שלו מול אף אחד בארץ, בטח שלא בפורום, שאמר שייש דברים שהמערכת שלך עושה יותר טוב משלו.

אז מה? לשני הכיוונים -- לא רק לכיוון של שמעון אלא גם לכיוון של שניצל?

אלה רק דיעות של אנשים בעלי טעם שונה משלך, עם "צרכים", ציפיות והעדפות שונים עד הפוכים משלך.

תחשוב על אנשים שלא ידוע לך שאינם אוהבים דגים, ואתה מזמין אותם לארוחה, ומגיש ארוחת גורמה של -- דגים.

אז אחד מהם אומר לך -- "תשמע, אני לא סובל דגים, ובכל זאת אצלך הצלחתי ליהנות מהם", והשני עושה פרצופים, ואומר משהו ששקול ל"מה אתה משווה את הדגים העלובים והמסריחים האלה שלך לסטייק שאכלתי אתמול, במסדת היוקרה הזו ב-1,500 שקל? אבל גם הם לא יודעים להכין סטייק טוב באמת. יש המסעדה הזו בניו-יורק, ב-$1,500 למנה, אבל גם להם את המגבלות שלהם. אני מעדיף את זו בפאריס, של ה-EUR 6, 000 לסטייק של 50 גרם. אתה יודע מה? בעצם גם זה לא מה שהייה צריך להיות הטעם של סטייק ראוי לשמו, אבל עם זה אפשר לפחות איכשהו להסתדר. יש פשרות בחיים".

עמיר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אין ספק שנפגעת, ואכן, יש כאן הרבה דברים שכנראה כל אחד כאן הייה נפגע מהם לא פחות ממך, ואולי יותר, כולל, בין השאר, למשל:
...
אז אחד מהם אומר לך -- "תשמע, אני לא סובל דגים, ובכל זאת אצלך הצלחתי ליהנות מהם", והשני עושה פרצופים, ואומר ... אני מעדיף את זו בפאריס, של ה-EUR 6, 000 לסטייק של 50 גרם. אתה יודע מה? ... יש פשרות בחיים".

עמיר

פוסט יפה. לשם שינוי, התבונה והרגישות שלך הצליחו להיקלט אצלי ב- 100%. מסכים איתך.

משה, עזוב אותך, אל תרד להתנגחויות אישיות. זה גם מאד לא נעים לקרוא וגם לא תורם שום דבר. תהנה מהמערכת שלך ותזכור שלא משנה כמה היא טובה, תמיד יבוא מישהו ותהיה לו הערה. להזכירך כל אחד מביא חבילת ציפיות שונה מהבית, וכשהוא שומע פרזנטציה שונה לגמרי ממה שהוא מכיר, זה לפעמים קשה לעיכול. מעטים הם המקרים בהם יש רושם מאד חיובי מסאונד וללא כל סייגים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
נגע בי, המשפט הקצר הזה.

תודה!
עמיר

עמיר, השלב הבא זה לקחת חדר. אבל מאלה שהם לפי שעות בלבד :).
והנה כך לקחנו את השרשור לכיוונים אחרים, פעם נוספת. :)

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
נגע בי, המשפט הקצר הזה.

תודה!
עמיר
חברה, גם איתן לווין לא ידע איך לאכול את הבחור הזה בביקורת שלו אצלו...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
עמיר, השלב הבא זה לקחת חדר. אבל מאלה שהם לפי שעות בלבד :).
והנה כך לקחנו את השרשור לכיוונים אחרים, פעם נוספת. :)
בסדר, אבל מי יארגן את הבחורות? :) :)

עמיר

נ.ב. גם אם אתה מצליח לארגן כמה בלונדות מברקצ, עדיין לא כל-כך נעים לי, נשוי... :משתומם:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,745
נקודות
113
חברה, גם איתן לווין לא ידע איך לאכול את הבחור הזה בביקורת שלו אצלו...
ברור שהוא לא ידע איך לאכול אותו. אחרת הוא כבר לא הייה מגיע אליך! לכל היותר הייתם מתחלקים בשאריות.

בכל מקרה, להערכתי, זה לא משנה כלום מה קרה ו/או לא קרה במיקרים אחרים, ולא משנה מה הוא, לא משנה איך תציג בהקשר זה לעולם את התהליך ו/או אותו אישית ו/או את עצמך -- זה לא יעשה שום הבדל.

הדבר הייחיד, לדעתי, שייעשה הבדל עבורך הוא הצורה שבה אתה מתייחס לזה עם עצמך. כל השאר כנראה ינבע אוטומאטית מזה.

כנראה שכל זמן שאתה מתעסק במה הוא ומה הוא עשה ומה יחשבו תקבל סט אחד של תוצאות, ואם לא תתעסק בזה, ותתן לזה לעבור מעליך, בהבנה שזו האג'נדה שלו, לא שלך, תקבל סט אחר.

עמיר

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
למרות שמה שמתרחש דיי מצחיק, אנסה לכוון למקום קצת יותר רציני. הרמקול של משה ידידנו הוא הרמקול של איתן והרמקול של איתן הוא הרמקול שהיה שלי. את הוולות הנעתי עם שלל הגברות:

פאוור של שינדאק 8550 + פרה שלהם 3200 - התוצאה לא שיקפה את הרמה של הרמקולים הללו ואת זה גילתי בדיעבד לאחר שניסתי הגברות ברמה גבוהה בהרבה מהנ"ל, שליטה הייתה אך העסק נשמע פחוס, ממש עד כדי מקומפרס, כאן אני מפנה אצבע מאשימה לכיוון של הפרה כאחראי על הסלט שנוצר, בבדיקה עפ פרה אחרים ועם אותו הפאוור העסק נהפף אוורירי יותר אך אפשר הרבה יותר רחוק עם הוולות.

מונובלוקים של נורט סטאר עם שלל פרה אמפים: פרה אמם של מרידיאן שנשמע ההפך ממוסיקה, אין שמץ של עומק ובעיה הגדולה התבטאה בדינאמיות שלא הייתה שם, בשילוב פאה אמפס אחרים יכולתם של המונובלוקים התבהרה כמו גן היכולת של הוולות, לא נרשמה בעיה בשליטה אצל הנוט סטארים, פינס מעודן, לא נשמע כמו טרנזיסטור אופייני.

מגבר משולב של KR 40 וואט אם אני לא טועה, KR מביא את הטיבול שלו והוולות גם ככה מטובלים היטב ועם קטע משלהם, התוצאה צבעונית אך מהפנטת, הבאס היה מעט עגלגל לטעמי, אני לא משייך זאת לחוסר שליטה אם כי לא היו מזיקים עוד כמה וואטים בשביל לפתוח את הטוייטר ואת יחידת המיד באס עד הסוף, הרמקולים יכולים להשמע עוד יותר טוב.

הגברה משולבת של רוג , והגברה פאוור ופרה שלהם, לא נתנו ביטוי מספק לאיכויות שהרמקולים מסוגלים לתת.

מגבר משולב VTL, הקטנצ'יק של ויטיאל לא עמד במשימה, במה הייה מקווצות, לא רחבה, הכלים קטנטנים, בקיצור לא לעניין.

מונובלוקים של ויטיאל יחד עם פרה שלהם 5.5 , היה נשמע גדול מהחיים, נשלט ביד רמה, תלת מימדי, מוסיקאלי. אחלה תוצאה.

מונובלוקים של ניו פורס עם פרה של קארי SLP98 , מאוד מדוייק, נשמע כירוגי, התיבול של ה-98 נתן תלת מימד ברמה גבוהה מאוד,פרטי פרטים, באס קצר וממוקד. נרשמה שליטה אבסולוטית

שילוב של הוולות עם מונובלוקים של CAT ופרה של אודיו ריסרץ, דגם אחד לפני ספינת הדגל.

נערך בחדר מרתף גדול, הוולות מלאו את החלל בלי בעיה, נשמע .. :)

אם מישהו מחפש עוד התרשמויות משילובים שונים אוכל לספק עוד קומבינציות,כרגע אלו קפצו לי לראש.

וכן אם נחבר פחות או יותר את ההתרשמויות שלי אז הוולות צריכות הגברה איכותית וחזקה במידה מסויימת לפחות.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
סתם מעניין אותי אדם, עם מצאת את הרמקול כל כך מוצלח ואהבת למה לא נשארת איתו?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור