ביקור בית אצל בנצי גלעד - מערכת שמע ללא גבולות

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
אחת המערכות המהנות והמוקפדות שיצא לי לשמוע. מערכת נהדרת ומגובשת עם סינרגיה מופלאה בין הרכיבים שאת רובם בנצי שינה/שיפר עד שהגיע לתוצאה מדהימה זו.

אוהב לראות אנשים שהולכים נגד הזרם.

בנצי הוא אדם נדיר!!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלום לכולם.
ראשית ארצה לפתוח בתודה לאדם מדהים תומר צין אדם שהמוזיקה וחברות זורמות בעורקיו, אדם שלשבת איתו ולשמוע מוזיקה ולקבל הסברים באמת בגובה העיניים זה חוויה בפני עצמה אז תומר תודה.

לגבי מה שראיתם בתמונות ומה שתומר חווה מוזיקלית זו בנייה ומחשבה של המון שנים. ההחלטה שלי לפתח את היכולת המוזיקלית כנראה שהוכיחה את עצמה. כיף לי לשמוע מאנשים על הפרגון הרחב שגורם לי לפעמים קצת להסמיק תודה תודה תודה אני מוכן לחלוק את כל החוויות שלי עם מי שמעוניין יש גם אפשרות לצלצל אליי לפי המספר שמופיע בכתבה
לגבי התשובה של DAVIDGIL- כן, ניתן לקבל ניתוב של הסאונד המועדף עלייך בשימוש עם רכיבים שונים המרכיבים את הכבל ובאיזון שביניהם.
במידה ותרצה הסבר יותר מפורט צלצל ונפטפט. ובמידה ואנשים רוצים לשמוע את המערכת נוכל לבצע סשן בתיאום מראש.
אגב קניתי המון קפסולות קפה, זה בסדר.

אלוף!

כייף לראות אותך כאן. הביקור הנפלא של תומר אצלך עשה לי חשק לעוד ביקור. לא הספקתי לשמוע את החדשים למרות התמונות ששלחת לי בזמן אמת מהבניה המרהיבה.
אין לי צל צילו של ספק שהצליל אצלך, כמו שהיה בפעם האחרונה, לא פחות ממעולה.

קדימה. תתכונן לדפיקה בדלת בשבוע הבא. דיר באלק גומרים את הקפסולות...

תומרצין - כתבה מעלפת.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
מודה על חטא,ביוזמתו ניסינו לקבוע ע"מ שאגיע אליו לשמוע המע'...איך שהוא משום מה לא יצא לפועל.אין ספק ההפסד שלי.גילו נאות בנצי..בקשתי לפני זמן מה מנמר שנגיע אליך יחדיו..
איש טכנולוגי ברמות הגבוהות ביותר,צנוע אף עוד יותר.
לפי התמונות ללקק האצבעות,לחדד האוזניים.שפו.

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
מדהים!!
אין לי מילים. כתבה מהממת.
שאפו לבעל הכלה :)

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
שנים גרתי בשערי תקווה ולא ידעתי שיש אודיופיל רציני כל כך לידי !!!
ראיתי מדאי פעם פורש לבנה חולפת אבל לא דמינתי את מה שנראה בתמונות .
שמפו

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
שאפו כמובן
עם תרצא המלצה לשמפו ביום אחר

gtr

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
נראה מדהים.
כייף לקרוא תומר.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אגב קניתי המון קפסולות קפה, זה בסדר.

קודם כל אני מוחה בתוקף. קפסולות ? לאדם שבונה מערכת כזאת לעצמו ונוהג בפורשה ? אני מבקש לפחות מכונת קפה מינימלית וטחינה עצמית של הפולים בתור מינימום הכרחי.

אבל צחוק בצד אני מאד אוהב אנשים שלא רק קונים כמה קופסאות , שמים אותן אחת על יד השניה, ואז 20 שנה מתפארים בכישרון המופלא שלהם. אדם שמרכיב מערכת מיוחדת שחלקים ממנה ביצור עצמי זוכה להערכתי יותר מאשר קוני קופסאות. ואם התוצאה גם לא נופלת ממוצרים מסחריים מעולים אז על אחת כמה וכמה.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

לדעתי, זה חוויה מרתקת לבקר את בנצי, בזמן שהוא מדבר אתה יושב מהופנט, בקלות אפשר "לשרוף" אצלו כמה שעות טובות.
איך הוא עשה את הרמקולים? החשמל בחדר? האקוסטיקה עם ה"צלחות" ההפוכות? מה עם הצלחות לפטיפונים שהוא מייצר? הגומיות לפטיפונים? הכבלים, כבל רזולטיבי או כבל חם? ועוד...

תומר

בנצי911

חבר מתחיל
מעורבות
8
נקודות
3
בוקר טוב לכולם, לאחר יותר משבוע מה אגיד ומה אומר פרגון מדהים כיף לשמוע ולקרוא אנשים מתקשרים יש כבר ביקורים של אנשים אני מחלק את הכיף שלי במוזיקה שזה פשוט שמחה לראות הנאה צרופה של אנשים ובאמת תודה לכולם כמובן במידה ויש שאלות אפשר לקבל תשובות גם באימייל וגם בטלפון benzigilad@walla.com
אפשר לקבל קפה לא רק בקפסולות

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
סוף סוף הגעתי לביתו של בנצי.בנצי איש מיוחד אוהב אדם וסקרן בילתי נלאה.הסופרלטיווים לחדר של בנצי נכתבו כבר ואין מה להוסיף אבל בהחלט שווה לבקר ולאסוף תובנות.
המע' של בנצי מנגנת נפלא .סביר להניח שלא כולם מחפשים את אותו הדבר במוזיקה ולכן הטעמים שונים...
אך מה שאני מחפש ,מצאתי אצל בנצי .הכל מהכל...לטעמי אחת המע' הטובות ביותר ששמעתי,כל סוג של מוזיקה וסגנון היא מנגנת ברמה הגבוהה ביותר.הגעתי לשם עם תקליט קלאסי ע"מ לקבל מושג כל שהוא איך זה נשמע במקום אחר .ולדעתי התוצאה הכי מרשימה ששמעתי עד כה.
ונוסיף לכך שאת גוף הפט הוא פרי תכנון של בנצי ,חברה...להוריד הכובע.
כל הכבוד בנצי:בעד:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור