ביקור בחנות APLLE ברמת אביב

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אם יש לך כל הזמן קראשים ודוח שגיאות זה אומר שיש המון בעיות במחשב שלך אם זה חומרה, התקנה, רוגלות,וירוסים, ושטויות.

לי יש ווינדוס וזה לרוב לא עושה קראש.

שלא נדבר שבמחיר הזה אין מה להשוות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גם אני הייתי השבוע בחנות של idigital, המטרה הייתה שדרוג ה ipod הקיים שנרכש לפני כ 3 שנים בארה"ב שמישום מה המסך שלו החליט לשבוק בשבוע שעבר (קוריוז קטן, לאחר הכנסה לפריזר למשך 20 דקות המסך היה שב לעבודה וכבה לאחר שעה+).

למי שלא יודע ל apple מדיניות זיכוי על ציודipod בשווי 25% מערך הרכישה החדשה (וזאת במטרה שלא לתקן ציוד תקול - את הציוד שמחזירים apple מוכרת כ refurbished יותר מאוחר)

חייב לציין שחווית הקניה היתה נעימה ביותר, החנות עצמה והתנהלות המוכרים מזכירים חוויה בחו"ל יותר מאשר בארץ, המוכרים אדיבים ומיקצועיים מהמקובל במחוזותנו - הלוואי ועוד מקומות יאמצו את הגישה הזו בארץ

לסיכומו של דבר, יצאתי עם ipod classic 120GB תחנת עגינה+שלט שניתן לחבר למערכת הסטריאו ובכך להפוך את ה ipod לשרת שירים ווידאו וחיבור חשמל

בהחלט נהניתי מהחוויה ואשוב לרכוש בחנות זו

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תתחדש על ipod classic

לגבי מערכת יציבה - אז SUN UNIX SOLARIS 10 היא מערכת מאוד יציבה וניתן להתקין אותה בחינם על PC
אני עדיין לא רואה שאנשים רצים לעשות זאת :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור