ביקורת סרט: הבלדה על באסטר סקראגס

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
719
נקודות
113

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,022
נקודות
113
אנטון
תודה על הביקורת, הסרט שהופק ע"י האחים כהן עבור נטפליקס באיכות מיטבית, ראוי לציין שבתקופה האחרונה ההפקות בהוליווד לא מרשימות במיוחד, ולכן הסרט "הבלדה של באסטר סקארגס" לא מבייש את ההפקות מהוליווד.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
צפיתי ואהבתי, הסיפור הראשון נראה ונשמע מאוד חוויתי במערכת טובה. חלק מהסיפורים בסרט מעוררים אותך לחשוב, אחרים מהנים בוויזואליות שלהם. את הסרטון על מחפש הזהב צפיתי עם אוזניות וקולות הטבע מכניסים אותך לאווירה וגם לקצב שהוא (מה לעשות) היה איטי ומייגע ומראה לך באיזה מאמץ והקרבה היה כרוך החיפוש אחר הזהב.
דווקא הסרטון / סיפור האחרון הזכיר לי יותר סרט של טרנטינו עם הדיאלוגים הארוכים והבלתי נגמרים. גם הפואנטה שלו היתה פחות ברורה, אולי ציפיתי שהסרט יגמר בשיא מסויים וזה לא קרה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
צפיתי לפני כשבועיים, עבורי אחרי הסיפור השני ניתן היה לסגור את הסרט.
אומנם מבויים, מצולם ומשוחק כהלכה אבל מרגיש מלאכותי ומתאמץ מידי, לפחות אותי הסרט לא הצליח לרתק.

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
אני חושב שהיופי של הסרט זה הרב גוניות של הסיפורים שבאמת מתארים הרבה אספקטים של חיי המערב הפרוע. ההומור של האחים כהן לא תמיד עובד מבחינתי, אבל הפעם ממש התחברתי ואני חושב שזהו סרט מעולה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,588
נקודות
113
ראיתי את הסרט ואני מסכים שאולי מבחינה אומנותית פילוסופית זהוא סרט אחר.מבט שונה על המערב.זה בעצם מה שמעניין.
אבל באופן אישי ,לא אני הוא סוג הקהל בשביל סרט כזה.כמו גאי הספיקו לי שני סיפורים.

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
גם אני ראיתי את הסרט ונהנתי מאוד. סרט של האחים כהן הוא תמיד מיוחד ושונה.
למרות שמערבונים זה לא במיוחד הז'אנר החביב עליי, כאן אהבתי.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
סרט מדהים.

אריה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
איזה סיפור הכי אהבת אריה?

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מצוין. רוח השטות הזו הקלילה והמענגת היא ענין די קבוע אצלם, אבל אף פעם לא משעמם.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
איזה סיפור הכי אהבת אריה?
עם אותה בחורה שעומדת להתחתן עם הבוקר ולא רוצה לשים ספוילר כדי לא לקלקל למי שלא ראה... זה הקטע הלפני אחרון שהוא לטעמי, בהיבט על החיים, הכי "עמוק".

גם הראשון היה מצויין.

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מצוין. רוח השטות הזו הקלילה והמענגת היא ענין די קבוע אצלם, אבל אף פעם לא משעמם.
רוח שטות? הגדרה שלא מתאימה בעיניי לסרט הזה. עלילות מאוד כבדות עם אמירות לא קלות.

אריה

Anton

אוהב את התחום
צוות האתר
מעורבות
222
נקודות
43
אני דווקא חושב שיש המון הומור בסרט ובמיוחד בשני הסיפורים הראשונים יש המון רוח שטות.
גם הסיפור האחרון כולל דיאלוג הזוי ומאוד משעשע.
זה נכון שמאחורי ההומור יש בהחלט את האספקט העמוק של חיי המערב הפרוע וזה בדיוק מה שלטעמי עושה את הסרט הזה למעולה, השילוב הזה בין ההומור לרצינות מאחוריו.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מסכים איתך לגבי הומור. הסרט הזה תפור למשפט האידישי: האדם מתכנן תוכנית ו"אלוהים צוחק".

אריה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
עם אותה בחורה שעומדת להתחתן עם הבוקר ולא רוצה לשים ספוילר כדי לא לקלקל למי שלא ראה... זה הקטע הלפני אחרון שהוא לטעמי, בהיבט על החיים, הכי "עמוק".

גם הראשון היה מצויין.

אריה
מסכים איתך, זה סיפור עם פאנצ', תרתי משמע.

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
רוח שטות? הגדרה שלא מתאימה בעיניי לסרט הזה. עלילות מאוד כבדות עם אמירות לא קלות.

אריה
"עלילות מאוד כבדות עם אמירות לא קלות" אתה רציני ? מה שמאפיין את האחים כהן היא הרוח הקלילה זו של הומור וסרקזם משולבים באופן מבריק גם ובמיוחד כשעלילות התסריט מתארות לרוב אצלם מעשים קשים מסוגים שונים, זו עיקר מעלתם והיא בהחלט באה לביטוי גם בסרט הזה..

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני לא זיהיתי רוח קלילה בסרט הזה.

אריה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הסיפור הראשון מוגש בצורה היתולית משהו, לעומת זאת הסיפור על האומן הנודד הרבה פחות...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור